Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
radekglaz

Zegarek niedzielny do 2 tys zł

Niedzielny zegarek ~2 tys zł  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witajcie,

Jak w temacie, który byście wybrali i dlaczego?

Zegarek ma być noszony głownie okazjonalnie, powinien się nadać do formalnego stroju typu marynarka, krawat, garnitur... itp., ale fajnie gdyby pasował również do nieco luźniejszego ubioru typu jeans + koszula.

Dobrze gdyby miał jasną tarczę ponieważ większość zegarków jakie mam jest z czarną więc odmiana by się przydała ;)

Budżet powiedzmy w okolicach 2 tys zł choć w przypadku Orisa musiałbym go sporo naciągnąć (cena ok 2,8 tys).

f002cbfaae83.jpg

7c178c715564.jpg

876a622df8b5.jpg

6c756ca8b692.jpg

W góry dzięki za opinie.

RG

Chyba wziąłbym Tissota ze względu na jego klasyczną uniwersalność. Będzie ok i do garnituru i do dzinów.

Obstawiam Seiko Cocktail w tym zestawie jaki zaprezentowałes

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Powiem szczerze, że ten Seiko co raz bardziej do mnie gada... zwłaszcza, że można go kupić w naprawdę dobrych pieniądzach (z tej czwórki najtańszy)... szkoda, że nie mam go gdzie zobaczyć na żywo.

RG

Ja postawiłbym na Visodate... Wielce uniwersalny typ, a do tego bardzo porządnie wykonany. No i to uwielbiane przeze mnie pochyłe logo, przywodzący na myśl te starsze i klasyczne zegarki tej marki  :wub:

Edited by fidelio

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Fakt, ten też się nada :-)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Najlepiej od razu do Kolegi @Lincoln Six Echo uderzyć...

Ten ze zdjęcia to już pewnie "swiss made". Ja miałem go w wersji na Miyocie i byłem bardzo zadowolony. Średnica ok. 40 mm, szkło szafirowe, nakładane indeksy, logowana koronka i genialny skórzany pasior "Made in Italy"...

Edited by fidelio

bo uczucia mam mieszane ... technikalia na papierze wyglądają obiecująco, ale nie wiem czy mi się podoba... a skoro nie wiem to pewnie nie bardzo ;) dobrze by było jednak na żywo pomacać...

RG

Oris, długo nic, Seiko, długo, długo nic.

Widziałem tego Orienta wcześniej... średnio do mnie gada, a poza tym on bardziej casualowy niż elegancki.

Oris bardzo fajny, od dawna o nim marzyłem, tylko cena sporo ponad budżet, no i nie wiem czy zdzierżyłbym ryski na pleksi ;)

RG

Widziałem tego Orienta wcześniej... średnio do mnie gada, a poza tym on bardziej casualowy niż elegancki.

Oris bardzo fajny, od dawna o nim marzyłem, tylko cena sporo ponad budżet, no i nie wiem czy zdzierżyłbym ryski na pleksi ;)

RG

Oris to na pewno nie elegant ;) Mniej, niż OS na pewno

DS1 mam ale czarną.

Oris może nie stricte garniturowiec, ale ten karbowany bezel fajnie się mieni i świetnie oddaje światło... myślę, że też by podszedł do garnituru ;) może...

RG

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.