Czesia 0 #9626 Napisano 5 Września 2017 czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi coś z zegarkiem Werner? jaki to? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9627 Napisano 6 Września 2017 J P Belmondo i rolex submariner na fat strap Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #9628 Napisano 6 Września 2017 JPB nosił też Daytonę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #9629 Napisano 7 Września 2017 Profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk prawnych, obecnie coraz bardziej znany polski prawnik , Mr Królikowski - oblat benedyktyński. To ten z prawej na fotce... 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość bart8 #9630 Napisano 7 Września 2017 (edytowane) Profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk prawnych, obecnie coraz bardziej znany polski prawnik , Mr Królikowski - oblat benedyktyński. To ten z prawej na fotce... Atlantic 56350.41.21 SEAPORT SMALL SECOND 563504121 Edytowane 7 Września 2017 przez bart8 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8354 #9631 Napisano 7 Września 2017 (edytowane) Atlantic. Ps. Kolega troszkę mnie wyprzedził. Edytowane 7 Września 2017 przez Walter_87 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8682 #9632 Napisano 7 Września 2017 Giancarlo Antognoni, elegancja i klasa na boisku i poza nim. Na nadgarstku oczywiście GMT-Master na bransolecie jubilee. A tu Royal Oak Day & Date? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9633 Napisano 15 Września 2017 Joel Edgerton i cartier clé Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88973 #9634 Napisano 15 Września 2017 Fajny ten Cartier. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukebor 8697 #9635 Napisano 15 Września 2017 Profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk prawnych, obecnie coraz bardziej znany polski prawnik , Mr Królikowski - oblat benedyktyński. To ten z prawej na fotce... Poznałem ostatnio p. Profesora, całkiem fajny gość. Jak się okazało, miłośnik vintage, ma kilka egzemplarzy starszych zegarków. Nosi też czasami zegarek z drewnianą kopertą 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9636 Napisano 18 Września 2017 J P Belmondo i rolex submariner na fat strapMa słabość do SUBów ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #9637 Napisano 18 Września 2017 W przeciwieństwie do tamtych fotek tu jest Pam. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9638 Napisano 18 Września 2017 W przeciwieństwie do tamtych fotek tu jest Pam.A wiesz jaki tu jest PAM? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9639 Napisano 18 Września 2017 (edytowane) PAM00024Sub. Edytowane 18 Września 2017 przez Master Yoda 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9640 Napisano 18 Września 2017 Brawo ten Pan - SUBmersible...przecież dałem emotikon 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9641 Napisano 18 Września 2017 Widzialem, z tego powodu wczesniej milczalem;) 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #9642 Napisano 18 Września 2017 A wiesz jaki tu jest PAM?Idąc tym tropem to jest jeszcze "kilka" Subów. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9643 Napisano 18 Września 2017 Ważne że Jan Paweł ma dobry gust...zegarkowy też ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8354 #9644 Napisano 18 Września 2017 Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jaki zegarek (Omega?) nosi p. Jerzy Połomski świętujący dziś 84. urodziny. Bardzo sympatyczny i kulturalny człowiek. Lubię słuchać jego piosenek, mimo, że nie mam 70 lat, bo w przeciwieństwie do dzisiejszych "przebojów" rozumiem tekst, a piosenki coś opowiadają, mają treść. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9645 Napisano 18 Września 2017 Skoro jest po osiemdziesiątce, to spokojnie mógłby kupić wiadome Seiko. Ale to raczej nie to. Może Longines? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8354 #9646 Napisano 18 Września 2017 Też rozważałem Longines'a. Które to "wiadome Seiko"? 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9647 Napisano 18 Września 2017 To zdaje się przyczynek do "merytorycznej dyskusji znawców tematu" na jednej z FB grup i nazwanie Seiko zegarkami dla 80 latków 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8354 #9648 Napisano 18 Września 2017 Aha. Nie wiedziałem... Dzięki za uświadomienie 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9649 Napisano 18 Września 2017 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/3472-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-seiko/?view=findpost&p=2087304 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9650 Napisano 19 Września 2017 (edytowane) Dokładnie Choć może nie powinienem tego wyciągać na wierzch, takie to głupie. Wybaczcie, wciąż mnie to śmieszy. Już nie będę więcej Edytowane 19 Września 2017 przez Jan M. Krawczyk 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach