Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie, ale to powinno się zmienić. Jeśli nadal będą wybierali wszystko tak bezpłciowo, będzie pełno lemingów w granatowych garniturach. Ale są tacy, którzy się temu nie poddają i zwykle o takich się pamięta. Jak rządzić mają dobrze, jeśli nawet dobrze nie potrafią postawić na swoim. Lub boją się co ktoś powie. Jak się boją, to w jaki sposób mają coś ugrać? Chyba, że tylko o status quo chodzi, to faktycznie wystarczy granat i EA na ręce :/

 

Edit. Żeby nie było, pisałem ogólnie, zarówno o jednych, jak i drugich. No i wybaczcie off topic :)

Edytowane przez Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednemu "afera zegarkowa " zniszczyła karierę , tak wiec inni nie chcą już ryzykować .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afera powstala z powodu kretactwa i niewyjasnionych okolicznosci w jaki nabyto zegarek.

Minister zarabiajacy 15 tysiakow miesiecznie moze sobie pozwolic na zegarek za 30 tysiecy, jesli nabywa go w sposob uczciwy. Jesli tak robi to umie wyjasnic w jaki sposob go nabyl i to udokumentowac w razie koniecznosci.

 

Jednemu "afera zegarkowa " zniszczyła karierę , tak wiec inni nie chcą już ryzykować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Przecież w historii Nowaka i Misia nie chodziło o to, że mają drogie zegarki, tylko, że ściemniali, co do tego, jak je nabyli i nie wpisali ich, mimo obowiązku, do oświadczeń majątkowych. Dla mnie gość, który (co widać po garniturze, butach, etc.) przykłada WIELKĄ wagę do wizerunku, a ze strachu przed... no, nie wiem - dziennikarzami, suwerenem, fiskusem? - nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać , zapewne nie chce tracić czasu na tłumaczenia , wyjaśnienia że go stać itd .

Lepiej nie ryzykować.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogdan Dziworski, znakomity reżyser, operator i fotograf, nosi dobre zegarki - Omega Speedmaster i Longines Olympic 2004:

 

post-64635-0-40650700-1504217305_thumb.jpg

 

post-64635-0-56454200-1504217359_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu?

Ta formacja ma dekretem prezesa zakaz epatowania luksusem...żeby suweren się nie w...ł

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny "dekret" Prezesa jaki znam, to ten by nie mieszać zegarków z polityką  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie kadry z zegarkiem Audemars Piguet. Brawo.

 

lewandowski1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Przecież w historii Nowaka i Misia nie chodziło o to, że mają drogie zegarki, tylko, że ściemniali, co do tego, jak je nabyli i nie wpisali ich, mimo obowiązku, do oświadczeń majątkowych. Dla mnie gość, który (co widać po garniturze, butach, etc.) przykłada WIELKĄ wagę do wizerunku, a ze strachu przed... no, nie wiem - dziennikarzami, suwerenem, fiskusem? - nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny.

Zgadzam się bo rzeczywiście bez żadnych obaw przed kimkolwiek można zamiast Emporio Armani założyć Tissota, Steinharta, Vratislavię, Certinę, etc.

Dwóch ostatnich prezydentów naszego kraju nosiło właśnie Tissoty.

 

Chyba, że jeden z drugim Armani z Kleinem stanowią przedmioty o dużej wartości sentymentalnej, np. prezent od bliskiej osoby.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta formacja ma dekretem prezesa zakaz epatowania luksusem...żeby suweren się nie w...ł

I o to właśnie chodzi , nie epatować luksusem.

Z zegarka za 15 000 pln to i tak trzeba by sie było tłumaczyć .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy po aferze wiedzą że lepiej nie rzucać się w oczy. Drogi zegarek to mogą po domu nosić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny.

 

Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny.

 

Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny.

 

Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.

500+

Z każdego z Nas na innych forach tematycznych mogą mieć beke ;)

A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu?

A i tu też 500+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie kadry z zegarkiem Audemars Piguet. Brawo.

 

 

I w okularach dla bajeru, hehe  :D

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny.

 

Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.

Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi pozbawiając ją istotnego kontekstu. To jednak wypacza sens mojego posta - tym bardziej, że w kolejnym napisałem, że mówiłem o ogólnym zjawisku, a nie o Patryku Jakim personalnie.

 

Więc jeszcze raz, skoro może nie zostałem zrozumiany zgodnie z moimi intencjami. Nie nazywam nikogo "tragikomicznym" z powodu nieznajomości marek zegarkowych, etc.

 

Mówiłem o innym zjawisku. Chodziło mi o polityków, którzy np. ubierając garnitury za 10 koła i buty za 3-4, mając doskonałą orientację w różnicy między Timexem na baterię a Longinesem za 20 tysięcy złotych, decydują się na tani zegarek WYŁĄCZNIE z obawy przed reakcją mediów, wyborców, itd. To, nie dość, że przeciwskuteczne (ludzie nie są aż tak głupi, żeby nie mieć świadomości, kto ile może trzepać kasy), to jeszcze pokazuje ich jako hipokrytów. 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w okularach dla bajeru, hehe  :D

 

Ale nie dopasował koloru paska od spodni i od zegarka. Hmmm...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od osoby.

Założyciel Ikei czy ten od facebooka jeżdżą kilkuletnimi Volvo.

Wielu bogatych wydaje pieniądze tak aby przynosiły zysk a nie na zbytki.

Znane są postacie sportowców którzy zbankrutowali.

Wielu jie potrzebuje zegarka albo nie zwraca uwagi na jego markę.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Lincoln Six Echo napisał przecież, że nie chodzi o to, że nie przywiązują do tego wagi. Ale poprzez np. wspomniany garnitur i buty, pokazują, że przywiązują wagę, ale decydują się na tani zegarek w konkretnym celu.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.