Gość McIntosh #2976 Napisano 21 Maja 2011 McIntosh na pierwszym zdjęciu pomyślałem że to jakiś Hublot,ale chyba to nie to. To na 100% Audemars Piguet. Po co Jay-Z miałby nosić "tandetne podróbki" skoro może mieć oryginał i do tego firmy z historią ?. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2977 Napisano 21 Maja 2011 To na 100% Audemars Piguet. Po co Jay-Z miałby nosić "tandetne podróbki" skoro może mieć oryginał i do tego firmy z historią ?.Widzę, że wracasz do formy...długo nie trzeba było czekać. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lachu 0 #2978 Napisano 21 Maja 2011 McIntosh na pierwszym zdjęciu pomyślałem że to jakiś Hublot,ale chyba to nie to. Co do Metallica hmm ja pierw usłyszałem tzw. "czarną płytę" na początku nie byłem zachwycony, a później no cóż słucham do dziś tej muzyki, Master of Puppets rewelacja Ja od Metalliki zacząłem moje świadome słuchanie muzyki, konkretnie od "...And Justice For All" - też genialna płyta.Ale de facto wychowywałem się na Floydach, Cohenie, Al Di Meola itd. Tyle że wcześniej nie zwracałem uwagi na to co słuchałem Koniec offtopa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #2979 Napisano 21 Maja 2011 (edytowane) Ja mam takie wniosek ,że jeśli człowiek mający się za wielkiego miłośnika zegarków , eksperta od mechanizmów , wielkiego znawcę prowadzącego własny miniportal etc wygłasza pogląd ,że Hublot jest , cytuję " tandetną podróbką AP" to ,żle świadczy tylko o głoszącym takie poglądy.Jeśli adiunkt na wydziale astronomii , zacznie opowiadać ,że teoria Kopernika jest błędna , słońce kręci się wokół ziemi , nadir to nazwa własna ogona komety itp brednie , kierują go do psychiatry z powodu przemęczenia , a na pewno odsuwają od prowadzenia zajęć ze studentami. Zresztą za kilkunastokrotne wychodzenie z sali obrażonym za nic i wracaniam jak gdyby nigdy nic też , więc zastanowiłbym się nad tym...zespół maniakalno-depresyjny czy tak jakoś Edytowane 21 Maja 2011 przez dariusz chlastawa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2980 Napisano 21 Maja 2011 Widzę, że wracasz do formy...długo nie trzeba było czekać. No tak, mogłem się spodziewać, że tam gdzie niechęć do Hublot tam i wpis Łukasza. Jakiś czas temu napisałeś jak to zdumiewa Cię fakt, że ktoś twierdzi, iż Hublot zżyna z AP. Na wielu forach w oparciu o niewyraźne zdjęcia padało stwierdzenie, że fotka przedstawia zegarek Hublot, a to był któryś z RO. Warto przy tej okazji pamiętać, że Royal Oak na dobre zadomowił się na rynku w czasach kiedy Hublot nie istniał. Dlatego w sposób przerysowany użyłem określenia - podróbka. A co do tandety w wydaniu Hublot, to chyba nie chcesz stwierdzić, że szczytem zegarmistrzostwa jest tłuczenie przez 8 lat zegarków na kwarcowych ETAch jak to robił kiedyś Hublot ?. Dopiero później zaczęli kupować gotowe werki mechaniczne od ETY i F.Piguet. Zresztą... znam Twoją opinię i z pewnością każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2981 Napisano 21 Maja 2011 Ja mam takie wniosek ,że jeśli człowiek mający się za wielkiego miłośnika zegarków , eksperta od mechanizmów , wielkiego znawcę prowadzącego własny miniportal etc wygłasza pogląd ,że Hublot jest , cytuję " tandetną podróbką AP" to ,żle świadczy tylko o głoszącym takie poglądy. [...] Zresztą za kilkunastokrotne wychodzenie z sali obrażonym za nic i wracaniam jak gdyby nigdy nic też , więc zastanowiłbym się nad tym...zespół maniakalno-depresyjny czy tak jakoś Wypowiedź godna Prezesa Stowarzyszenia. Ja w swojej wypowiedzi odnosiłem się do dorobku jednej z firm. A Ty walisz ad presonam. Na dyskusję z Tobą szkoda czasu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2982 Napisano 21 Maja 2011 Dodam jeszcze, że stwierdzenie - tandetne podróbki - wziąłem w cudzysłów, co świadczy o tym, że wypowiedź miała charakter ironiczny. Pan Chlastawa uważa się za wielkiego inteligenta, a nie zwrócił na to uwagi. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Encanto 607 #2983 Napisano 21 Maja 2011 Ale fakt faktem Mariusz, że jedziesz po tym Hublocie co najmniej jakby był sprawcą jakiejś traumy w Twoim życiu :-P a to jest tylko Topowa marka, która swoimi produktami daje ludziom radość i szczęście. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2984 Napisano 21 Maja 2011 Ale fakt faktem Mariusz, że jedziesz po tym Hublocie co najmniej jakby był sprawcą jakiejś traumy w Twoim życiu :-P a to jest tylko Topowa marka, która swoimi produktami daje ludziom radość i szczęście. Nie no, aż tak źle to nie jest. Może się kiedyś i do Hublot przekonam. Czas pokaże na ile będzie wzrastał udział mechanizmów własnych w kolekcji no i rzecz jasna wielkich komplikacji. Poza tym, trochę razi mnie u nich zbyt agresywny marketing. Uważam, że więcej powinno być w Hublot zegarmistrzostwa, a mniej tej całej około zegarkowej paplaniny. Na razie te proporcje są mocno zachwiane. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2985 Napisano 21 Maja 2011 Zresztą za kilkunastokrotne wychodzenie z sali obrażonym za nic i wracaniam jak gdyby nigdy nic też , więc zastanowiłbym się nad tym...zespół maniakalno-depresyjny czy tak jakoś Sikać był... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #2986 Napisano 25 Maja 2011 Czyżby Felipe Massa zmienił swijego RM w beczkowatej kompercie na diverka? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maro66 63 #2987 Napisano 25 Maja 2011 Tonący... 0 Time is meaningless, and yet it is all that exists. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2988 Napisano 25 Maja 2011 diverek też od RM... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lob 0 #2989 Napisano 28 Maja 2011 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Hakan 0 #2990 Napisano 28 Maja 2011 To samo co 3 strony wcześniej w tym temacie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dominik Szymański 2 #2991 Napisano 29 Maja 2011 Może i nie wniosę do dyskusji wiele, ale jak dla mnie również najlepszy kompozytor i muzyk EVER Może i niektórzy mówią, że jest bufonem, zakochany w sobie itd. Ale jak dla mnie ma powód - stworzył dwie najlepsze płyty wszechczasów - The Wall i The Final Cut A co z Gilmour'em? Właśnie przez to, że nie jest taki jak Waters w mojej hierarchii stoi jednak ćwierć stopnia wyżej. Choć kocham ich Obu po równo. I pytanie, co noszą na klipie moi idole sprzed lat - Gore, Gahan, Fletcher i Wilder? http://www.youtube.com/watch?v=SfA2U4V2DZY 0 pozdrawiam, Dominik Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2992 Napisano 30 Maja 2011 (edytowane) A co z Gilmour'em? Właśnie przez to, że nie jest taki jak Waters w mojej hierarchii stoi jednak ćwierć stopnia wyżej. Choć kocham ich Obu po równo. I pytanie, co noszą na klipie moi idole sprzed lat - Gore, Gahan, Fletcher i Wilder? Noszą jakieś budziki Edytowane 30 Maja 2011 przez Adi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piorun 1861 #2993 Napisano 30 Maja 2011 Split, jakie zegarki noszą to ciężko stwierdzić, ale dzięki za przypomnienie teledysku, oj odżyły stare dobre czasy..... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lachu 0 #2994 Napisano 30 Maja 2011 (edytowane) A co z Gilmour'em? Właśnie przez to, że nie jest taki jak Waters w mojej hierarchii stoi jednak ćwierć stopnia wyżej. Choć kocham ich Obu po równo. No tak, tak, Gilmour jest również geniuszem, tylko ja zakochałem się do niewyobrażalnego stopnia w The Wall (które jakby nie było jest prawie w całości dziełem Watersa). Nigdy nie słyszałem lepszej płyty, a moje uwielbienie tylko się pogłębiło po usłyszeniu The Wall na żywo w Łodzi. Niesamowite przeżycie to było. W sumie to chyba jednak postawiłbym ich na równi. Późniejsze płyty też są doskonałe.Co nie zmienia faktu, że gdy grali razem, nagrywając wspaniałe płyty od Meddle począwszy, na The Final Cut kończąc, byli nie do pokonania. Dla mnie zespół wszech czasów Edytowane 30 Maja 2011 przez Lachu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dominik Szymański 2 #2995 Napisano 30 Maja 2011 Noszą jakieś budziki Bartek, to było doooobre No, ale na rękach też coś tam noszą, nawet wywijają 0 pozdrawiam, Dominik Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2996 Napisano 31 Maja 2011 Co nosi Shean Kingston ? żart.... Nie chce wiedzieć 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krycha 0 #2997 Napisano 31 Maja 2011 Chyba żadna z jego błyskotek nie zdzierżyłaby spotkania z mostem (?), w który rzekomo wpadł. Co do #3003 Massa ma jakąś małą rączkę.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lewandek 56 #2998 Napisano 31 Maja 2011 Co do #3003 Massa ma jakąś małą rączkę.. Bo w F1 liczy się masa - im lżej - tym lepiej 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #2999 Napisano 2 Czerwca 2011 (edytowane) Pewnie dlatego zegarek zauważyłem w drugiej kolejności . No to jeszcze jedna fotka. Tym razem nie widać Beyonce za to widać Offshore na ręku. I teledysk... http://www.youtube.com/watch?v=3EWruiIjBmo&feature=related A co do Metallica, to dla mnie wyjątkowy zespół. Wychowywałem się na ich muzyce. Pierwszy raz usłyszałem ich będąc jeszcze w podstawówce, a przygodę z ich muzyką zaczynałem właśnie od Master of Puppets. Od tej płyty zaczęła się moja pasja ciężkimi brzmieniami i tak trwa to do dziś. AP Offshore w tej specyfikacji najlepszy sportowy zegarek na świecie. Beyonce jest bardzo fajna. Auta też ma najlepsze na świecie. Dobrze się bawi. A co do Metallica to do "Czarnej" płyty był jednym z najlepszych zespołów na świecie. Potem to jedna wielka porażka. Choć na koncercie jest ok. Edytowane 2 Czerwca 2011 przez Dorian06 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Stierlitz 254 #3000 Napisano 2 Czerwca 2011 Dorianie, po 1991 roku Metallica wydała cztery rewelacyjne albumy studyjne, z koncertowych warto przywołać chociażby S&M. Nazywanie tego dorobku "wielką porażką" to impertynencja. Szanuję twoje prawo do własnego zdania, niemniej jednak uważam, że nie masz prawa do wydawania tego typu osądów. Pierwotnie moja wypowiedź miała mieć zgoła odmienny charakter ale udało mi się opanować emocje. Następnym razem napisz, że Ci się nie podoba i tyle. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach