Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Chopard Imperiale. Moja żona zarażona chorobą szukała aż znalazła:) Problem w tym, że wersję z sub sekundą widziała jedynie na stronie z fejkami :(

Edited by BlackPete

BlackPete, rzadzisz:)))

Kasia zarabiala 4 miliony rocznie. Chyba byloby ja stac na normalnego. Ale jak to mowia... jak cie stac na oryginal, to Cie stac na podrobke;

jaki zegarek ma na ręku przyszły mistrz świata wagi ciężkiej Tomek Adamek ;)

Jacob&Co

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Oftoop - ale nie mogę sie powstrzymać. Skromnie Tomek wygląda przy, jakby nie było, mniejszym z wielkich braci.

Jacob&Co

trafiony zatopiony, swoja drogą to duża szansa, że to kwarc, więc dla boksera w sam raz ;)

Oftoop - ale nie mogę sie powstrzymać. Skromnie Tomek wygląda przy, jakby nie było, mniejszym z wielkich braci.

Tyson był jeszcze mniejszy :)

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

trafiony zatopiony, swoja drogą to duża szansa, że to kwarc, więc dla boksera w sam raz ;)

Taki tam jakiś swiss quartz. Wszystkie małe tarczki to osobne zegareczki.

http://www.prestigetime.com/item/Jacob---Co/Five-Time-Zone---40mm,-2ct-Bezel/JC-M11+2.00+carat+bezel.html

Praktycznie cała wartość zegarka jest w diamentach na bezelu. Ot taki faszyn gadżet, z trochę wyższej jubilerskiej półki..

Czyli dla miłośnika zegarków, pieniądze walnięte w błoto :)

Ale generalnie nie łączyłbym tego z osobą Adamka, że ma taki, czy inny gust... W przypadku sportowca, osoby publicznej, to jest bardziej kwestia sponsoringu. W dzisiejszych czasach, jeśli pretendent na mistrza świata w wadze ciężkiej demonstracyjnie pokazuje zegarek podczas oficjalnej ceremonii, to nie dlatego że tak mu się podoba, tylko dlatego że dostaje za to kasę, i to dużą kasę :)

.

Edited by Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

W sierpniowym Playboyu - wywiad z Kamilem Durczokiem, a na jego ręce IWC Portuguese Chronograph (na 99% wersja z niebieskimi indeksami). Może ktoś ma i wklei skan?

Edited by GONZO

Pozdrawiam,

GONZO

TISSOT "Le Locle"

SEIKO SKX807 "Aviator"

SEIKO SKX781 "Orange Monster"

SEIKO SND371 "Daytona"

ORIENT CEM65002 "Blue Mako"

Glashütte Spezimatic

Pisano Skeleton

Witam!

W weekend byliśmy na filmie "Uwikłanie",przyglądałem się zegarkom, które mają aktorzy. Czy ktoś mi może powiedzieć co nosił filmowy komisarz Smolar? Ja typowałem na coś Orisa może ORIS BIG CROWN SWISS HUNTER TEAM? Z drugiej strony tarcza była jasna... sam nie wiem :)

Pozdrawiam

Edited by Maks 3

Robert

Ponawiam pytanie, czy ktoś wie co nosi komisarz "Smolar w Uwikłanych"? Myslałem też o Oris Big Crown X1 Calculator, ale tu jest ciemna tarcza a tam chyba była jasna.

Robert

Ponawiam pytanie, czy ktoś wie co nosi komisarz "Smolar w Uwikłanych"?

Nie ten temat...

"Komisarz Smolar" nie jest sławną osobą, lecz postacią ze szklanego ekranu i tam powinieneś pytać, co widziałeś na jego nadgarstku.

Tak to ten kadr, dzięki.

Faktycznie, mój błąd,ale byłem bardzo ciekawy no i pomyliłem temat. Przepraszam.

Robert