Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj nasz Misiek z zegarkiem od Paul'a Picot

Podobno nie znał wartości zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, na pewno. Na przykład ja - dostałem od żony na imieniny taki dosyć w sumie brzydki zegarek - Patek Philippe Nautilus - paCZe, a tu tyle kasy ten badziew kosztuje, hihihihihi.... ;)

Było już pare takich, Lepper, Nowak...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Lepper miał Zenitha Elite, nie mogę znaleźć zdjęcia teraz.

?

6884e7bef903ba0a4c0967c8aa0dd8e0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To są tylko "znani ludzie" ;)

Mówimy tylko o ich zegarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znane zegarki ludzi ;)

 

A to w ogóle ciekawy temat - plastikowe (sportowe, ale nie tylko) zegarki do garnituru. Podobno Cimoszewicz jest chory, stąd moje domysły co do medycznego przeznaczenia zegarka (pomiar rytmu serca?).

Inny trop - smartwatch

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David Trezeuget podczas losowania Euro 2016. Jakiś średnio pasujący mu do stroju Hublot.

post-15646-14501037452909_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze odpowiecie mi co nosi ten oto znany krakowski kardiolog?

aebc4b2cbe0ca99b03cc29297a4b9eb8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

2009-Ferrari-Lap-Time-Chronograph-124871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nosił Olivier Bierhoff?

IWC Yacht Club??

post-15646-0-19216300-1450119459_thumb.jpeg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu znanych nosi zegarki nie takie, jakie sobie wybrało, lecz takie, za których noszenie im się płaci. To się teraz chyba nazywa ambasador marki. Docelowo, firmy zegarkowe poszukują znanych twarzy, więc na pewno sportowcy, aktorzy. A dla mnie, przewrotnie, marki promowane przez znanych MUSZĄ być przeszacowane, bo koszty marketingu odbijają sobie na kliencie, wliczając w cenę zegarka to, jak i to, że kupujesz go w centrum miasta, w luksusowym salonie.

 

Osobiście nie lubię pozerstwa, godny szacunku jest ten, kto wie, że nie szata zdobi człowieka. Przełożenie na zegarki? Zasada: noszę taki, który mi się podoba (i rzecz jasna, na który mnie stać), a nie taki, który ma mi przydawać prestiżu (wątpliwego, bo jedyny prestiż, jaki się liczy to ten, który wynika z tego, kim jestem, jak postępuję). Niestety wiele drogich zegarków, to takie świecidełka. Stawiam dolary przeciw orzechom, że takie marki jak seiko, orient, mają o wiele mniej dziwacznych modeli niż te drogie :P

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalne, jak chcesz mieć nieprzeszacowany to nosisz lucza lub wostoka..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Wostok czy Seiko to zbytek. Za te pieniadze dobry czlowiek pomaga glodujacym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedząc orzechy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Osobiście nie lubię pozerstwa, godny szacunku jest ten, kto wie, że nie szata zdobi człowieka. Przełożenie na zegarki? Zasada: noszę taki, który mi się podoba (i rzecz jasna, na który mnie stać), a nie taki, który ma mi przydawać prestiżu (wątpliwego, bo jedyny prestiż, jaki się liczy to ten, który wynika z tego, kim jestem, jak postępuję). Niestety wiele drogich zegarków, to takie świecidełka. Stawiam dolary przeciw orzechom, że takie marki jak seiko, orient, mają o wiele mniej dziwacznych modeli niż te drogie :P

Jak ktoś nosi Patka, to jest (Twoim zdaniem) pozerem czy kimś godnym szacunku? Bo moim zdaniem, to nie wartość zegarka o tym decyduje. Decyduje zachowanie i nie ma znaczenia czy nosisz zegarek wart 1000 zł czy 200 tys. zł. Oczywiście nie szata zdobi człowieka, ale to nie oznacza, że wszyscy mamy nosić worki pokutne. Trochę śmieszne jest uderzanie w takie moralizatorskie tony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, musisz się trochę wyluzować. Ja dla przykładu odpowiednio dawkuję sobie forum dzięki czemu nie podchodzę tak emocjonalnie i filizoficznie do tej, czy innej kwestii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że Ci co kupują za swoje, wybierają zegarki, które im się podobają. A to jakie przesłanki stoją za decyzją (prestiż/pozerstwo/kolekcjonerstwo) to prywatna sprawa każdego z nas.

 

Powyższe nie dotyczy wyłącznie zegarków zresztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o marce noszonej, ale o motywach, pobudkach, jakkolwiek to nazwiecie.

 

Nie oceniam postaw Koleżanek i Kolegów na forum. Piszę w temacie "co noszą znani" a nie jakie zegarki nosimy. 

 

Kwestia, czy ktoś chce płacić za "prestige" to sprawa zasobności portfela i osobistego wyboru - stać mnie, akceptuję to (chociaż nie każdy tak postępuje - przykład: Brian May, który jak się zdaje od lat nosi kwarcowe seiko - to jest dla mnie gość :)

 

Kwestia gustu również nie podlega dyskusji, choć dziwi mnie, że wielu bogatych i znanych kupuje tak koszmarne zegarki (stylistycznie)

 

Odnośnie pomocy ubogim, to tutaj również moim zdaniem ważniejsze są pobudki, niż sama pomoc dla pomocy. Jeśli ktoś nie nosi w ogóle zegarka, je orzechy, a za zaoszczędzone kwoty pomaga ubogim i jest szczęśliwy, to chwała mu i pełen szacunek.

Jeśli ktoś uważa, że nie może nosić, bo powinien pomóc ubogim i się do tego zmusza, to faktycznie pomoże ubogim, ale sam na tym nie skorzysta, bo to nie będzie szczere i prawdziwe.

 

Takie jest moje subiektywne zdanie

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Kwestia, czy ktoś chce płacić za "prestige" to sprawa zasobności portfela i osobistego wyboru - stać mnie, akceptuję to (chociaż nie każdy tak postępuje - przykład: Brian May, który jak się zdaje od lat nosi kwarcowe seiko - to jest dla mnie gość :)

O to ciekawe, czy gdyby nosił koszmarnie drogiego Hublot to już nie byłby gość?

 

Odnośnie pomocy ubogim, to tutaj również moim zdaniem ważniejsze są pobudki, niż sama pomoc dla pomocy. Jeśli ktoś nie nosi w ogóle zegarka, je orzechy, a za zaoszczędzone kwoty pomaga ubogim i jest szczęśliwy, to chwała mu i pełen szacunek.

Jeśli ktoś uważa, że nie może nosić, bo powinien pomóc ubogim i się do tego zmusza, to faktycznie pomoże ubogim, ale sam na tym nie skorzysta, bo to nie będzie szczere i prawdziwe.

Poruszasz skrajne przykłady na poparcie swoich poglądów, a jest jeszcze trzecie wyjście. Ktoś nosi kosztowne zegarki, bo lubi i go stać, ale pomaga również ludziom ubogim z potrzeby serca (czytaj: nie zmuszając się do tego). Ktoś taki także zasługuje na szacunek (moim zdaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.