Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

SAF dostał od klubu, ciekawe, czy ma jakieś ciekawe egzemplarze z, że się tak wyrażę, własnej inicjatywy ;)

Bo chwalić się zegarkiem to lubił :Darticle-2314540-07BF8DF8000005DC-497_634

Edytowane przez Cashigus

Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie chwalic tylko sugerowac sedziom ze maja konczyc mecz albo pare minut doliczyc ;)

o innych Jego zegarkach nie wiem ale napewno mial i byc moze nadal ma spora kolekcje gum do żucia i win :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło ;)

Doczytałem się, że na odchodne dostał od zawodników Roleksa z 1941 roku, czyli swojego równolatka. Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć, ale prezent z pewnością ciekawy.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może nosi go na prawej ręce, na wysokości łokcia?

dokładnie tam właśnie nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skromny człowiek, nie chwali się zegarkami zwłaszcza drogimi :) muszę zweryfikować moje zdanie o pobudkach noszenia zegarków :D Inna sprawa, że damskie zegarki chyba tak się nosi (no prawie, na pewno sporo powyżej przegubu) ;) 

 

Taka myśl: ciekawe, jakby podniósł rękawy do łokci, czy byłoby cuś takiego:

 

469bef1289bc.jpg

 

to nawet podpada pod temat co noszą znani ludzie? Ten anonimowy żołnierz jest znanym człowiekiem, może nie z imienia i nazwiska, ale znanym. Chyba jednak nie da się ustalić choćby marki zegarków. Prawdopodobnie były to nie kwarcowe zegarki produkcji niemieckiej bądź radzieckiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Raczej wymienialiśmy poglądy w kontekście opinii ludzi nie interesujących się zegarkami :). Wiem, że oni często wypisują bzdury na temat naszej pasji, ale staram się zrozumieć skąd to się bierze. A co do Tomka, to miałem bardziej na uwadze Jego posty merytoryczne w temacie konstrukcji mechanizmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skromny człowiek, nie chwali się zegarkami zwłaszcza drogimi :) muszę zweryfikować moje zdanie o pobudkach noszenia zegarków :D Inna sprawa, że damskie zegarki chyba tak się nosi (no prawie, na pewno sporo powyżej przegubu) ;)

 

Taka myśl: ciekawe, jakby podniósł rękawy do łokci, czy byłoby cuś takiego:

 

 

 

to nawet podpada pod temat co noszą znani ludzie? Ten anonimowy żołnierz jest znanym człowiekiem, może nie z imienia i nazwiska, ale znanym. Chyba jednak nie da się ustalić choćby marki zegarków. Prawdopodobnie były to nie kwarcowe zegarki produkcji niemieckiej bądź radzieckiej

Nie jest anonimowy-".....Był to właśnie moment, na który czekał rosyjski fotograf Jewgienij Khaldei. Udał się na szczyt budynku wraz ze specjalną flagą sprowadzoną prosto z Moskwy. Według panującej wtedy oficjalnej wersji dwóch żołnierzy widocznych na zdjęciu przy fladze to Gruzin Meliton Kantaria (zapewne był to ukłon w stronę samego Stalina) oraz Rosjanin Michaił Jegorow. Dopiero wraz z upadkiem ZSRR okazało się, że osobą trzymającą flagę w ręku był Ukrainiec Alosza Kovalyov. Miał on zostać poinformowanym przez NKWD o ścisłej tajemnicy tego zdarzenia.Drugim żołnierzem na zdjęciu okazał się Abdulkhakim Ismailov.  "

 

Tym się lepiej zainteresuj ;) -http://zegarkiclub.pl/forum/topic/112209-z-pami%C4%99tnika-rosyjskiego-%C5%BCo%C5%82nierza-rona/page-2?do=findComment&comment=1495300

 

 

Luis Figo, . :)

 

 

Był "fanem " IWC, a ten mi na Breitlinga wygląda ;)  ;)

 

Raczej wymienialiśmy poglądy w kontekście opinii ludzi nie interesujących się zegarkami :). Wiem, że oni często wypisują bzdury na temat naszej pasji, ale staram się zrozumieć skąd to się bierze. A co do Tomka, to miałem bardziej na uwadze Jego posty merytoryczne w temacie konstrukcji mechanizmów.

Wiem, z tego powodu użyłem - "  :) "

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to rzeczywiście bardzo ciekawe. Japończycy mieli (może nadal mają) słabość do Polski i Polaków... Z tego, co wiem, to pod Cuszimą bohaterstwem wsławił się Polak, carski oficer. Przed II WŚ i nawet po jej wybuchu, nasz wywiad przekazywał Japończykom szyfry sowieckie. Czyli chyba wspólny wróg (Rosja a potem ZSRR) zbliżył Japończyków do Polaków

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli kpt.Jabłońskiego..... ;)

75aa31f06c6da5c05d1eb3635c9b7211172fa883

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

ok, a gdzie jego zegarek? ;)

Spotkał wcześniej Ruskich, więc zegarek ..., nie ma go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figo...

 

Był "fanem " IWC, a ten mi na Breitlinga wygląda ;);)

 

A nie Daytona?

 

A co ma na ręku Ronaldinho?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie poradzę, taki jestem. dobra, nie będę więcej moralizował ;) Ale widzę własnie to, że niektórzy znani eksponują zegarki, a nie noszą....

A Brian May to gość, wlaśnie dlatego, że od lat nosi kwarcowe seiko, choć stać go na hublota :P Są ludzie, na których bogactwo nie robi wrażenia, naprawdę :)

Kolego, a skąd wiesz czy Brian May nie wydaje fortuny na samochody, domy, ciuchy, gitary, cygara, dziewczyny itd.? Dziwię się że nie napisałeś np. od jakiego metrażu mieszkania zaczyna się eksponowanie bogactwa; 50m2, 100m2? No przecież jeśli np. ty mieszkasz na 40m2, to wszystko powyżej to już zbytek i szpan na pokaz.

 

Nie sądź ludzi po zewnętrznych atrybutach, tj. tym co noszą. Dobrym człowiekiem można być z Rolkiem i łuczem na dłoni, to nie ma ze sobą nic wspólnego.

 

http://virtualglobetrotting.com/map/brian-mays-house/view/google/

 

 

 

Edit mod:

Easy.

post-48316-0-97796500-1450788262.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a skąd wiesz czy Brian May nie wydaje fortuny na samochody, domy, ciuchy, gitary, cygara, dziewczyny itd.? Dziwię się że nie napisałeś np. od jakiego metrażu mieszkania zaczyna się eksponowanie bogactwa; 50m2, 100m2? No przecież jeśli np. ty mieszkasz na 40m2, to wszystko powyżej to już zbytek i szpan na pokaz.

 

Nie sądź ludzi po zewnętrznych atrybutach, tj. tym co noszą. Dobrym człowiekiem można być z Rolkiem i łuczem na dłoni, to nie ma ze sobą nic wspólnego.

 

http://virtualglobetrotting.com/map/brian-mays-house/view/google/

 

 

 

Edit mod:

Easy.

attachicon.gifpost-48316-0-64510200-1446255583.jpg

 

Ten mój post, to już skamielina ;) Jasne, że nie wiem, ale Bryan wygląda mi na skromnego gościa. W każdym razie, jeśli producenci dóbr luksusowych sami wprost określają je jako wyznaczniki pozycji (społecznej, materialnej), prestiżu to mniemam, że podobne są motywy kupowania ich przez ludzi bogatych. A bogactwo to ogromna pokusa. Nie sądzę, aby kupno jakiegokolwiek zegarka czy przedmiotu czy jakakolwiek inna konsumpcja czyniły człowieka lepszym czy gorszym albo mądrzejszym.  To nie przedmioty, lecz stosunek do nich świadczy o człowieku.

 

Nadchodzą Święta, to jest pamiątka pewnego Wydarzenia sprzed ponad 2000 lat. Otrzymalem link do bardzo cennego artykułu, który ukazuje mi osobiście, co tak naprawdę jest ważne:

 

http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/lifestyle/art,397,tak-cie-kocham-ze-nie-kupie-ci-prezentu.html

 

 

Wszystkiego najlepszego na te Święta, abyśmy umieli doceniać i szanować to, co naprawdę jest wartościowe i aby nam tego nie zabrakło

 

pozdrowienia :)

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku z Wrocławia, naprawdę czytam Twoje posty z zainteresowaniem i nie mogę zrozumieć co przeciwnik dóbr konsumpcyjnych robi na forum zegarkowym, które z już z nazwy kłóci się z logika Twojego pojmowania świata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku z Wrocławia, naprawdę czytam Twoje posty z zainteresowaniem i nie mogę zrozumieć co przeciwnik dóbr konsumpcyjnych robi na forum zegarkowym...

Nawraca niewiernych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy proszę pisać na temat, treści co do których istnieje domniemanie ;) ze odbiegaja raząco od tematu-zglaszać do moderacji.

 

Przypominam ze wszelka dzialalność misyjna dotycząca religi, czy polityki jest surowo zakazana na forum.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyświetlaczem...


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.