Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Halle Berry to Michael Kors (nie wiem, co kobiety widzą w tej marce), Jennifer Aniston Rolex Datejust (ma gust), a Michelle to oczywiście Richard Mille RM51-01.

Drugi i trzeci - piękne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten cały Michael Kors to cudak-projektant, który stoi obok niej na zdjęciu ;) Swoją drogą kolejny ponad 1miliardowy(USD) cudak z NASDAQ, który wykreował swoją markę do niewyobrażalnych rozmiarów... 

Także w tym konkretnym przypadku, nie zakładałbym, że prywatnie nosi MK.

Nie zapominaj, każda z nich to również piękna kobieta ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu, to chwila przed puszczeniem "szwagra" czyli wysmarkania się bez pomocy chusteczki, na sposób "chłopski". 

Ja słyszałem, że mówią na to również "muszkiet" ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, jak Monica Bellucci.

Dorzuciłbym jeszcze Penelope Cruz, Jennifer Aniston i Naomi Campbell :)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catherine Zeta Jones i AP Royal Oak Tuxedo…

 

 

 

Mariusz, to jest model damski mam nadzieję? 

On oficjalnie nazywa się Tuxedo? :o

Wątpie by jakikolwiek facet z dobrym gustem ubrałby takiego cudaka do smokingu... Moim zdaniem w tym konkretnym przypadku w grę wchodzi jedynie ultrathin, z prostą tarczą, najlepiej bez sekundnika, co ma swój wyraz filozoficzny, bo w smokingu zazwyczaj się dobrze bawimy na przyjęciu, balu czy innej podobnej okazji, i nie chcemy by czas uciekał - brak sekundnika pozwala ten czas "zatrzymać" ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłbym jeszcze Penelope Cruz, Jennifer Aniston i Naomi Campbell :)

Pierwsza jest mała,druga wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa a trzecia jest .....wkurw...a :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Aniston nie chciałbym mieć za żonę i nie uważam, że ma tyle klasy co Belucci czy Zeta-Jones, ale trzeba przyznać, że dla niej czas również jest bardzo łaskawy ;)

 

Penelope jest niewysoka, 1.68m z tego co teraz widzę, jednak dla mnie(175cm) jest idealna pod względem wzrostu ;)

Ona ma w sobie mnóstwo temperamentu(potrafi być ostra! :D), a ponadto ma piękne włosy, szyję oraz oczy, a włosy i oczy, w samym wyglądzie, są dla mnie najważniejsze. Nie wspominając o biodrach, ogólnej figurze i buforach ;) Jednak dla pięknych włosów, oczu i klasy lub temperamentu, nutki pikanterii, jestem w stanie wybaczyć braki w figurze.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :D ,ale wiekowo  wszystkie te panie to raczej mój niż twój  "target" Jakubie.... :D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Penélope już trochę widać zarówno wiek, jak i przebyte ciąże, ale nadal ma to "coś". Błysk w oku się nie starzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niespełna 22 lata, więc z mojej perspektywy była niezła. Jak na swój wiek nieźle się trzyma, trzeba przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś przegapiłem? Forum zmieniło profil?

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś przegapiłem? Forum zmieniło profil?

:P

Nie podoba sie ? :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś przegapiłem? Forum zmieniło profil?

:P

 

od zawsze lubię Omegi a pani [dziewczyna Bonda] je prezentuje...... :D

 

Nie podoba sie ? :)

ludziom to nie dogodzisz..... :D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat co nie co się rozszerzył :D ale jest baaardzo ciekawy i oczywiście jestem ZA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś przegapiłem? Forum zmieniło profil?

:P

Ty się ciesz, że Conchita nie jest jeszcze ambasadorem żadnej marki. Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz, że Conchita nie jest jeszcze ambasadorem żadnej marki.

moze jest rozczarowany..... :D -zart oczywiscie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie poważnie to jak dzieci mają być w tych czasach normalne jak co chwilę jakichś gejów, transwestytów czy co tam jeszcze promują w telewizji i karmią tym debilizmem od małego.

Ostatnio mnie 4 letnia córka zapytała jak zobaczyła tego kretyna "tato, czy to jest pan czy pani" odpowiedź była szybka i prosta "idiota"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest rozczarowany..... :D -zart oczywiscie.

Chłopaki kończita temat? :P

Sorry chłopaki, może rozczaruję, ale dla mnie dziewczyna z sąsiedztwa (Jennifer) to nr 1. :D

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kończita temat? :P

Sorry chłopaki, może rozczaruję, ale dla mnie dziewczyna z sąsiedztwa (Jennifer) to nr 1. :D

no to masz :Dpost-48316-0-58000000-1400876021_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki kończita temat? :P

Sorry chłopaki, może rozczaruję, ale dla mnie dziewczyna z sąsiedztwa (Jennifer) to nr 1. :D

Pytanie tylko kto jest numerem 2 :D Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.