Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wśród zawodników, działaczy, zarządu, trenerów, tych dwóch drużyn, raczej same AP RO i Hublot w kolekcjach ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave Gahan, lider Depeche Mode i Hublot:

 

Dave-Gahan.jpg

Hublot? Nie powiedziałbym :) Wiesz może. który?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać charakterystyczne mocowanie paska na 2 śruby i ażurowanie koperty przy uszach. Obstawiałbym jakieś bardziej eleganckie chrono ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rozpętałbyś drugą wojnę :D

 

Temat był kilka razy przerabiany, a pamiętam, niedawno, ktoś wrzucił i zaczęła się dyskusja na kilkanaście osób, czy on zasługuje na uznanie czy nie i czy można go uznać za znaną osobę ;)

 

 

Nie było to moją intencją :) Dlatego też jak tylko znalazłem informację zrobiłem edycję tego posta.

Mój błąd w kolejności działania: najpierw szukaj, potem pytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jay-kay.jpg

 

Jay Kay (Jamiroquai)

Świetnie wpisuje się w jego pasje motoryzacyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mariusz, to jest model damski mam nadzieję? 

On oficjalnie nazywa się Tuxedo? :o

 

Tak, ten model oficjalnie nazywa się Tuxedo. W teorii jest to unisex oparty o kaliber 2120. Pierścień, koperta z białego złota oraz indeksy i wskazówki, zostały "uzbrojone" w 306 diamentów o łącznej masie ponad 5 karatów. Do zegarka można jeszcze dokupić dedykowane spinki do mankietów (także wyposażone w diamenty), w których pierścień z białego złota występuje w połączeniu z onyksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, "strata" była żartem komentującym zegarek Natalie. Szkoda takiej rąsi... ;)

E...zasuszona jak śliwka ..:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był wolny, jakoś jednak przełknąłbym upokorzenie, którego doznawałbym z powodu pogardliwych spojrzeń innych samców widzących mnie razem z Natalie. ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na rodzinnym sushi w Matii w Poznaniu i po 2-krotnym upewnieniu się(nie oglądam TV, a reklamy olewam) - przy stoliku obok siedział Krzysztof Hołowczyc, z kumplami - przypomniało mi się dopiero teraz dzięki reklamie Atlantica na górze strony forum ;)

Mea culpa, nie spojrzałem na przegub, więc nie potwierdzę czy sumiennie wypełnia obowiązek ambasadora marki ;).

 

Miło, że znany kierowca, występujący w kilku reklamach(swoją drogą bardzo mnie irytującej serii reklam) Play, nie wzbudzał krępującej dla niego sensacji, bo prawie nikt nie zwrócił uwagi ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot? Nie powiedziałbym :) Wiesz może. który?

 

Hublot nawiązał współpracę z Depeche Mode - jest nawet jeden model Big Bang dedykowany DM właśnie: http://www.hublot.com/en/watches/big-bang-depeche-mode

 

Tu kilka zdjeć z imprezy promującej akcję charytatywną "Charity Water" w ramach której powstał opisywany wyżej model: http://www.hublot.com/en/news/hublot-depeche-mode-celebrate-another-fantastic-collaboration-benefiting-charity-water


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę - Big Bang jest dedykowany Depeche Mode, a wygląda, jakby był dedykowany Nitzer Ebb. ;)

 

Prawda - wpasowałby się w estetykę Nitzer Ebb.


I'm timeless like a broken watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam: a kto to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.