Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cook,  w linku zapodałeś gorące dania główne ale niestety moja PO chrono nie jest takim pussy magnet'em albo robię coś źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Bonda nie potrzebują takiej reklamy.

Omega ją wybrała.....do reklamy.

Mnie ładne kobiety się podobają zegarki tez,a ze czasy takie ze innym nie to szanuje Twoje zdanie.....

P.S Bondowi tez sie podobała.....

A niby kto miał reklamować damskie zegarki Omegi-Biedroń? :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla r ównowagi

post-48316-0-60926400-1400877906.jpg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla r ównowagi

attachicon.gifelton.jpg

Mogłeś sobie darować - mam niestety bujną wyobraźnię i delikatny żołądek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega ją wybrała.....do reklamy.

Mnie ładne kobiety się podobają zegarki tez,a ze czasy takie ze innym nie to szanuje Twoje zdanie.....

P.S Bondowi tez sie podobała.....

A niby kto miał reklamować damskie zegarki Omegi-Biedroń? :)

Takie czasy, że czytanie ze zrozumieniem nie przychodzi łatwo ;)

A gdziś Ty wyczytał, że mi się ona nie podoba?

Eee... Biedroń raczej nie ma szans. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, że czytanie ze zrozumieniem nie przychodzi łatwo ;)

A gdziś Ty wyczytał, że mi się ona nie podoba?

Eee... Biedroń raczej nie ma szans. :)

Wiesz co zauważyłem?-że to nie czytanie ze zrozumieniem jest problemem a pisanie tak by zrozumiano :D[gdzieś czytałem ze Szymborska incognito pisała egzamin nt własnej poezji-dla zartu i otrzymała ocene negatywną]

Ale ok,sztama :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie poważnie to jak dzieci mają być w tych czasach normalne jak co chwilę jakichś gejów, transwestytów czy co tam jeszcze promują w telewizji i karmią tym debilizmem od małego.

Ostatnio mnie 4 letnia córka zapytała jak zobaczyła tego kretyna "tato, czy to jest pan czy pani" odpowiedź była szybka i prosta "idiota"

Bardzo dobrze, tolerancja tolerancją, ale promocja, szczególnie tak skrajnych odmienności, to prostu przesada i to już godzi w wolność poglądu i godność ludzi, którzy reprezentują bardziej konserwatywne poglądy. Niech sobie ludzie żyją jak chcą, jak każdy inny człowiek, nie kłuje mnie to w oczy. Jednak, niech nie narzucają się innym, nie atakują sobą, bo takiego czegoś, nawet najbardziej tolerancyjne społeczeństwo, zwyczajnie nie zniesie. 

 

 

Cook,  w linku zapodałeś gorące dania główne ale niestety moja PO chrono nie jest takim pussy magnet'em albo robię coś źle  ;)

Polujesz na zbyt wartościowe kobiety. Przejdź się do galerii handlowej w granicach 10-12 godziny ;) Bądź do dyskoteki, gdzie grają ostre elektro, a koledzy z bicem poniżej 35cm w obwodzie nie mają wstępu.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - poznajcie co nosi Wojciech Modest Amaro? Polski restaurator, prowadzący polską edycję "Piekielnej kuchni" 

 

w2.jpeg

 

1188466-Wojciech-Modest-Amaro.jpg

 

284123_big.jpg

 

 

 

Edit 15 minut później:  znalazłem odpowiedź w tym wątku :mellow:

Przepraszam za zamieszanie.

Edytowane przez drm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, może rozczaruję, ale dla mnie dziewczyna z sąsiedztwa (Jennifer) to nr 1. :D

 

Ta Pani jest dyskusyjna bo jednym się bardzo podoba a innym wcale - ja szczerze mówiąc jestem w tej drugiej grupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już tak mocno offtopujemy to ja powiem, że należę do zwolenników Jennifer - szczególnie w filmie "Szefowie wrogowie" :)

Edytowane przez drm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer Carrera - Wojewódzki i Prokop też takie mają


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już tak mocno offtopujemy to ja powiem, że należę do zwolenników Jennifer - szczególnie w filmie "Szefowie wrogowie" :)

To był ostatni film/serial jaki z nią widziałem i właśnie na podstawie tej kreacji, obudziła we mnie lekki pociąg do niej i na tej podstawie uznałem, że czas jest dla niej łaskawy ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - poznajcie co nosi Wojciech Modest Amaro? Polski restaurator, prowadzący polską edycję "Piekielnej kuchni" 

 

w2.jpeg

 

 

Prawie rozpętałbyś drugą wojnę :D

 

Temat był kilka razy przerabiany, a pamiętam, niedawno, ktoś wrzucił i zaczęła się dyskusja na kilkanaście osób, czy on zasługuje na uznanie czy nie i czy można go uznać za znaną osobę ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rozpętałbyś drugą wojnę :D

 

Temat był kilka razy przerabiany, a pamiętam, niedawno, ktoś wrzucił i zaczęła się dyskusja na kilkanaście osób, czy on zasługuje na uznanie czy nie i czy można go uznać za znaną osobę ;)

:-) :-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to, żeby zaraz moderatorzy nie "pojechali nas po rajtach" :D

 

W temacie, Wielki polityk włoski, Gulio Andreotti - przy okazji polecam film Il Divo Boski - główny aktor(ten sam co w Grande Bellezza) doskonale zagrał lekko zgarbionego, pozornie nieobecnego, prawie bez emocjonalnego Andreottiego - jest zgarbiony jak on, mówi jak on, porusza się jak on ;)

 

giulio-andreotti-morto-112.jpg

 

Rolex Submariner - zakładam, że 5513 lub 14060

 

giulio-andreotti-morto-25.jpg

 

Rolex Daytona

 

giulio-andreotti_vaffanculo.jpg

 

A tu jak widać, Andreotti, mimo niepozornego wyglądu, był ostrym graczem ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie rozpętałbyś drugą wojnę :D

 

Temat był kilka razy przerabiany, a pamiętam, niedawno, ktoś wrzucił i zaczęła się dyskusja na kilkanaście osób, czy on zasługuje na uznanie czy nie i czy można go uznać za znaną osobę ;)

Hmm... nie znam gościa .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Navitimer i Patek Miles'a, jak i Patek Duke Ellington'a, to już klasyk zegarków ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię gościa,nawet na koncercie byłem..... :) ,zresztą od lat jestem fanem grupy :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem :-) i też na koncercie się było.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile aktualna jest ta fotka, ale dobrze na niej wygląda, odkarmił się trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już kiedyś było ale wczoraj jak siedział na trybunach podczas finału LM to też miał :)

 

A więc Xabi Alonso i AP :

 

ORIjRFr.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.