Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bazant

Może mało znany wiceprezydent Gwinei Równikowej.PP 6002.

https://www.instagram.com/p/BljHmd6nRnV/?utm_source=ig_web_share

Należało by dodać że Twój idol który jest synem afrykańskiego dyktatora ma proces we Francji, gdzie jest oskarżony o zagarnięcie minimum 200 milionów euro, promowanie tego typu osób nie powinno mieć miejsca.

 

Co jakiś czas pokazywani są tu osobnicy którzy uczciwą pracą się nie skalali ale noszą drogie zegarki i znajdują uznanie u niektórych osób. 

 

Moderatorzy powinni rzucić czasami okiem kogo to forum promuje, może niebawem trafi się jakiś morderca czy pedofil z zegarkiem za dwa miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Forum zegarkowe raczej nie jest miejscem które może zastąpić sąd. To jedna sprawa. A druga to gdybym znalazł zdjęcie hitlera z fajnym zegarkiem i bym je tu wstawił to oskarzyłbyś mnie wtedy o promowanie mojego idola i nazizmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum zegarkowe raczej nie jest miejscem które może zastąpić sąd. To jedna sprawa. A druga to gdybym znalazł zdjęcie hitlera z fajnym zegarkiem i bym je tu wstawił to oskarzyłbyś mnie wtedy o promowanie mojego idola i nazizmu ?

nie no... z Adolfem to jednak byłoby już spore przegięcie...

Edytowane przez Barry_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale temat brzmi: "co noszą znani ludzie", a nie "co noszą znani ludzie o nieposzlakowanej opinii, którzy są naszymi idolami i autorytetami dla naszych dzieci"...

 

Sir Elton z Chopardem na nadgarstku

Uważaj, bo zaraz ktoś Ci zarzuci propagowanie homoseksualizmu ;)

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należało by dodać że Twój idol który jest synem afrykańskiego dyktatora ma proces we Francji, gdzie jest oskarżony o zagarnięcie minimum 200 milionów euro, promowanie tego typu osób nie powinno mieć miejsca.

 

Co jakiś czas pokazywani są tu osobnicy którzy uczciwą pracą się nie skalali ale noszą drogie zegarki i znajdują uznanie u niektórych osób. 

 

Moderatorzy powinni rzucić czasami okiem kogo to forum promuje, może niebawem trafi się jakiś morderca czy pedofil z zegarkiem za dwa miliony.

 

Komisja ds moralnej oceny celebrytów noszących zegarki to raczej nie jest dobry pomysł, zresztą głupota, pustota, snobizm i narcyzm też na promocję nie zasługują.

Ja ten wątek traktuję jako ciekawostkę a nie wzory do naśladowania. Większość "znanych" nie ma pojęcia o zegarkach, noszą to co drogie albo to za co im płacą. Jedyna korzyść to że można jakiś ciekawy zegarek odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuściński pisał (bodajże w „Hebanie”) że im biedniejszy kraj, tym lepszą limuzyną podjeżdża jego przedstawiciel.

 

Nie nam oceniać czy owego wiceprezydenta Gwinei Równikowej stać czy nie na taki zegarek. Sami sobie jednak wystawiają świadectwo. Zresztą, kiedyś w tym dziale pojawił się min. rzecznik Putina, niejaki Pieskow, także z b. drogim zegarkiem na nadgarstku. Cóż, bywa i tak.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

nie no... z Adolfem to jednak byłoby już spore przegięcie...

Nawet gdyby nosił gaciowca Hugo Boss z limitacja do 1 sztuki ozdobionego diamentami i liśćmi dębu ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś kontrowersyjnego... Amerykański raperek 6ix9ine, niestety aktualnie króluje wśród młodzieży. Nagrał hit z Nicki Minaj (tej to już chyba przedstawiać nie muszę) A to co udało mi się znaleźć:

6ix9ine Rolex Day-Date z czerwoną tarcza w wersji bling

Nicki Patek Philippe Aquanaut w wersji bling 6fdd0127b773d8ae9a6699a312027fd2.jpg2fe8d19e3f4688299b69aa6ead83c5f4.jpg6c06a5b16469434a12d0c5922b20464f.jpg

 

Edit: widzę, że na górze jest jakaś kłótnia, pewnie zaraz i mi się oberwie. Czy tego chcecie, czy nie, to Ci ludzie są znani. Wszyscy tutaj pewnie wolimy, żeby było inaczej, ale trzeba się z tym pogodzić

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno być zabronione, a nie jakiś tam hitler

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należało by dodać że Twój idol który jest synem afrykańskiego dyktatora ma proces we Francji, gdzie jest oskarżony o zagarnięcie minimum 200 milionów euro, promowanie tego typu osób nie powinno mieć miejsca.

 

Co jakiś czas pokazywani są tu osobnicy którzy uczciwą pracą się nie skalali ale noszą drogie zegarki i znajdują uznanie u niektórych osób. 

 

Moderatorzy powinni rzucić czasami okiem kogo to forum promuje, może niebawem trafi się jakiś morderca czy pedofil z zegarkiem za dwa miliony.

 

A od kiedy tutaj dokonujemy oceny moralnej??? 

Bezsensowna uwaga - proponuje się zająć zegarkami. 

nie no... z Adolfem to jednak byłoby już spore przegięcie...

 

Rozumiem, że na marki zegarków które nosił należy spuścić kurtynę milczenia i udawać, że nie istniały? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A to co udało mi się znaleźć:

 

post-40960-0-33609400-1532517240_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno być zabronione, a nie jakiś tam hitler

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się, aczkolwiek stwierdziłem, że zegarki dość ciekawe i warto pokazać ;) Chociaż na codzień bym w takich nie chodzil :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Rolexem, ale co ten raper ma zrobione z twarzą?

To jakaś plaga, masz tu parę przykładów :o777c9700f650fdf3a78df8c9478d7c9c.jpg003191833d32e4175b7336259655dbd6.jpgdc46f03aec485eb3cef5388eb2f30cdf.jpg4cd99d886f877f7a338423ca9944cc05.jpg23d5a29309372b3c1137003c0b7e2c9e.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się zdawało, że jak ktoś na tatuaż, to powinien być porządnie wykonany.

 

Takie dziary to chyba ręcznie w więzieniu się robiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się zdawało, że jak ktoś na tatuaż, to powinien być porządnie wykonany.

 

Takie dziary to chyba ręcznie w więzieniu się robiło.

Większość tych raperów miała niezbyt ciekawą przeszłość, więc bardzo możliwe ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dziary to chyba ręcznie w więzieniu się robiło.

Ale to chyba idzie właśnie o stylizacje taką...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

no nie wiem. patrząc na nr 3 to chyba dopiero go z podstawówki wypuścili

i to jeszcze naćpanego

Edytowane przez Feliks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och jak bym chciał pokazać to zdjęcie z panną mintajową niektórym forumowiczom, jako przyczynek do rozmowy o patuśkach i wielkim zegarmistrzostwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zabawne, ten człowiek ma 21 lat. Co gorsza, jest udokumentowane jak daje autograf na biuście czternastolatki...

no nie wiem. patrząc na nr 3 to chyba dopiero go z podstawówki wypuścili

i to jeszcze naćpanego

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

I żeby nie było, nie słucham takiej muzyki Ale zawsze coś się usłyszy :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

I żeby nie było, nie słucham takiej muzyki Ale zawsze coś się usłyszy :D

każdy tak mówi :-) a potem raper ma zegarek za 2 bańki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy tak mówi :-) a potem raper ma zegarek za 2 bańki :-)

Na ich koncerty nie chodzę, piosenki to tylko jak coś jest w karcie na czasie ma yt (ale to bardzo rzadko). Słucham Alice in Chains, Nirvana, Joy Division, Soundgarden, New Order, The doors ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś kontrowersyjnego... Amerykański raperek 6ix9ine, niestety aktualnie króluje wśród młodzieży. Nagrał hit z Nicki Minaj (tej to już chyba przedstawiać nie muszę) A to co udało mi się znaleźć:

6ix9ine Rolex Day-Date z czerwoną tarcza w wersji bling

Nicki Patek Philippe Aquanaut w wersji bling

 

Edit: widzę, że na górze jest jakaś kłótnia, pewnie zaraz i mi się oberwie. Czy tego chcecie, czy nie, to Ci ludzie są znani. Wszyscy tutaj pewnie wolimy, żeby było inaczej, ale trzeba się z tym pogodzić

 

Rrrany, nie znam tych ludków na szczęście. Jedyne co można zaobserwować to to, że pani jest posiadaczką pokaźnego zadka, a pan ma nierówno pod sufitem... :wacko:

Głupich nie sieją...

Straszne...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc takie buźki zawsze jakoś przypomina mi się dialog z Pulp Fiction:

 

 

Lance: Co sądzisz o Trudi? Nie ma faceta, może razem pofruwacie?

Vincent Vega: Która to? Ta z gównem na twarzy?

Lance: Nie, to Jody. Moja żona.  

 

 

Żeby nie było offtopic - John Travolta z czasów przedbreitlingowych :)   post-40960-0-72132500-1532524636_thumb.jpg        

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.