Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Ja myślałem, że to jest jakiś żart, a jak widzę, ten koszmarek faktycznie istnieje  :blink:

A z czego tu żartować? Biznes jak każdy inny... BTW coś konkretnego stoi za określeniem "koszmarek"? Taki se kwarcyk, nawet niespecjalnie drogi.

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Guest fidelio

A z czego tu żartować? Biznes jak każdy inny... BTW coś konkretnego stoi za określeniem "koszmarek"? Taki se kwarcyk, nawet niespecjalnie drogi.

Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)

Chociażby logo przypominające mi pewną markę odzieżową, interesujący dobór kolorów i jakże potrzebne chrono w każdym modelu, bo w końcu im więcej tarczek, tym lepiej. Oczywiście szanuję, że komuś może się to podobać, ale nie jest to jednak moja bajka :-)

Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? :P  Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle. 

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Guest fidelio

Istnieje skończona ilość możliwych kombinacji graficznych, więc co się komu z czym kojarzy to kwestia dyskusyjna. Także "włoskie" nazewnictwo nie jest ich domeną, prawda? :P Widywałem brzydsze zegarki, na widok których znaffcy cmokali z ukontentowania pod warunkiem wszakże, że brandowane były logiem znanej marki. To jest skok na kasę i tyle.

Pewnie, że to skok na kasę. Mnie te zegarki się nie podobają i zmiana logo/brandu/producenta niewiele by tu zmieniło :-) Co do włoskiego nazewnictwa, to faktycznie, nie jest ich domeną. Na myśl przychodzi mi tu Panerai czy Parmigiani, więc Twoja uwaga dotycząca tego nazewnictwa nie do końca jest dla mnie jasna...

Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś :P

Pozdrawiam

Piotr

Guest fidelio

Bo za krótko jesteś na forum i odpowiedniego gustu jeszcze sobie nie wyrobiłeś :P

I to jest merytoryczna wypowiedź ;-) Ale fakt, jeszce długa droga przede mną i gdzieś tam, na końcu, na pewno jakieś cudo w typie tej Vendetty na pewno się pojawi. Oby tylko nie za szybko ;-)

Jaki zegarek widać na ręce Anny Lewandowskiej?

Nieźle. On nosi AP, Patka a Ona takie coś. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Koleżeńsa przysługa + lokowanie produktu. Już widzę babskie czasopisma ze zdjęciami polskich WAGs.

IMO ona tego nie nosi. Ona (i inni) zakładają to pozując do zdjęć, na mecze, na spotkania z fanami, na różne ścianki i dywany... najlepsza forma reklamy.

Jeśli wierzyć mediom to ona się obnosi z cartierami, hublotami i innymi brajtlingami.

Edited by 4palce

zegarek na nadgarstku Lewego podczas dzisiejszej konferencji prasowej to któryś z oferty Richard Mille?

Pisze z komórki, a coś screen nie chce mi wyjść jak należy.. od dawna się zastanawiałem.. co nosi zachar - dziennikarz motoryzacyjny, twórca autocentrum, ma kanał Autocentrum i zacharoff na youtube.

Tu tak od 3 minuty można złapać stopklatkę z bliska..

Edited by denver47

Patek-Philippe-Aquanaut-Reference-5167.j

Wydaje mi sie ze https://www.certina.com/watch/ds-8-chronograph-moon-phase/C0334503605100

zapiecie paska na 100% wyglada jak z certiny

w temacie youtuba, nie wiem czy ogladacie carpool caraoke. O ile James ma AP, to zastanawiam sie co Paul ma na rece bo nie wyglada mi to na jego patka, a moze jednak?

Moja żona to namiętnie ogląda, już ją oswajam z pomysłem wymiany polowy pudła na AP;p

...,,,;;;<3;;;,,,...

Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust.

f16e437249a011224fb5c172c421fe2e.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest fidelio

Aleksander Kwaśniewski lubi dobre zegarki. Tutaj nosi 41mm rolex datejust.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobre trunki pewnie też  :D

Wiem, że zdjęcie słabe (może macie jakieś lepsze), ale ciekawi mnie, co miał na nadgarstku Stanisław Królak - zwycięzca Wyścigu Pokoju w 1956 roku, a prywatnie stryjeczny brat mojego dziadka.

post-35535-0-85928900-1530086090_thumb.jpg

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ