Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Dorian06

Klub Miłośników Zegarków TISELL

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie Tisella z jego odpowiednikiem z Cronosa. Dodatkowo niższa półka SteelDive . Oceńcie sami :) 

IMG_20220622_095808.jpg

IMG_20220621_211332.jpg

IMG_20220621_211551.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy upływającego czasu można powiedzieć, że Tisell to fajny zegarek. Tolerancja czasu w dłuższym okresie to ok+4s/doba. W tym przedziale cenowym jest nieźle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przegladalem obecnie na wakacjach ten watek i... zastanawiam sie po wzroscie cen, jak wyglada ewentualna reklamacja/naprawa? 🤔 Pisaliscie o np. odpadajacych elementach na bezelu, ale ten oczywiscie mozna podeslac nowy w calosci. A co jak padnie wskazowka, albo indeks odpadnie? Jak to wtedy zalatwiaja? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dystrybutor w Europie jakoś to rozwiąże. Szczególnie jak u Niego kupi się zegarek. Jednak pewności nie mam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2022 o 22:14, artme napisał(-a):

Tak przegladalem obecnie na wakacjach ten watek i... zastanawiam sie po wzroscie cen, jak wyglada ewentualna reklamacja/naprawa? 🤔 Pisaliscie o np. odpadajacych elementach na bezelu, ale ten oczywiscie mozna podeslac nowy w calosci. A co jak padnie wskazowka, albo indeks odpadnie? Jak to wtedy zalatwiaja? 🤔

Ja odsyłałem bezpośrednio do pana Oh, też zawsze od niego kupowałem, u samego źródła.

Mi zaparował dość mocno, gdzieś to w wątku jest bo o tym pisałem.

Napisałem maila, kazał wysłać bez bransolety, samą kopertę i odesłał naprawiony.

 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastał czas, że i ja zawitałem do klubu szczęśliwych posiadaczy Tiselka 😁 wielkie dzięki dla @Wahnik 😊👍

23DE5164-011D-41F4-8B51-70BC431EEC21.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz go prawie 4 lata i mimo ciorania go dzień w dzień w pracy przez 2,5 roku wcale nie wygląda jakoś gorzej niż w momencie zakupu, a przedewszystkim dalej cieszy i sie podoba. Jedyna modyfikacja to usunięcie lupki.

 

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście lupki nie usuwałbym. Tym bardziej, że z tego co pamiętam to ma dobre powiększenie.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. A dlaczego Klub Tisell jest w Inne, a nie w Zegarki Chińskie?

No i dlaczego Tisell nie ma strony na wikipedii? Inne chińskie firmy zegarkowe mają.

Edytowane przez T Atomicus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm. A dlaczego Klub Tisell jest w Inne, a nie w Zegarki Chińskie?
No i dlaczego Tisell nie ma strony na wikipedii? Inne chińskie firmy zegarkowe mają.
Bo ma swoja strone tisell.kr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, T Atomicus napisał(-a):


Hm. Dziwne.

 

 

No i wszystko jasne 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):
Godzinę temu, T Atomicus napisał(-a):
Hm. A dlaczego Klub Tisell jest w Inne, a nie w Zegarki Chińskie?
No i dlaczego Tisell nie ma strony na wikipedii? Inne chińskie firmy zegarkowe mają.

Bo ma swoja strone tisell.kr ?


Niestety, nie jestem zbyt biegły w koreańskim.

Ale mi to wygląda na stronę sklepu.

A nie może być tak, że to koreańska strona chińskiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam jakiegoś ciekawego zegarka i mocno zainteresował mnie Tissel 8144. Zainteresował mnie tylko za cenę z tego linku http://www.tisell.kr/product/detail.html?product_no=1&cate_no=4&display_group=1#none  ok. 293-490zł w zależności od opcji) Pomagam sobie translatorem google i jak dobrze rozumiem do wyboru jest szkło mineralne/szafirowe, pasek czarny/brązowy i zapinka zwykła/bransoletowa?

 

1. Ma ktoś z Was ten zegarek? Jak ocenia jakość (cudów nie oczekuję, ale powiedzmy porównując do Seiko snk803)

2. Zamawiacie z tej strony i wszystko jest sprawnie? (bardzo po omacku się poruszam tylko za pomocą translatora)

3. Widzę na googlegrafika że są takie z niebieskimi i czarnymi wskazówkami, więc nie wiem czy przeszedł lifting, czy zależy to od koloru paska? Chętnie się dowiem jak to jest.

 

(chciałem dodać zdjęcie ze strony, ale mam problemy, chodzi o taki https://www.google.com/search?q=tisell+8144&rlz=1C1CHBD_plPL870PL870&sxsrf=ALiCzsZ5i7-jRFThFpTWPkURU2fXUrjr6A:1672145050227&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjk9ezd6Zn8AhVvxosKHcp9DkkQ_AUoAnoECAEQBA&biw=1536&bih=766&dpr=1.25#imgrc=uwmJGiUey53dkM )

Edytowane przez Gastro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jestem zbyt biegły w koreańskim.
Ale mi to wygląda na stronę sklepu.
A nie może być tak, że to koreańska strona chińskiej firmy?

Ale czemu akurat koreańska strona chińskiej firmy a nie np koreańska strona australijskiej firmy lub koreańska strona belgijskiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu akurat koreańska strona chińskiej firmy a nie np koreańska strona australijskiej firmy lub koreańska strona belgijskiej firmy?
Nie karm trolla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. Nie ma co się obrażać, że podaję w wątpliwość koreańskość Tisella.

Po prostu nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych informacji o tej marce/firmie w anglojęzycznym internecie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, T Atomicus napisał(-a):

Wypraszam sobie. Nie ma co się obrażać, że podaję w wątpliwość koreańskość Tisella.

Po prostu nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych informacji o tej marce/firmie w anglojęzycznym internecie.

O mnie też nie znajdziesz - to świadczy że jestem chińczykiem?

 

 

DSC09872.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie. Nie ma co się obrażać, że podaję w wątpliwość koreańskość Tisella.
Po prostu nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych informacji o tej marce/firmie w anglojęzycznym internecie.
 

Po co Chińczycy wysyłaliby zegarki z Korei?

PS

Ale szanuję, za znajomość polskiego trzy poziomy wyżej ponad „dziennikarzy” Gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, T Atomicus napisał(-a):

Wypraszam sobie. Nie ma co się obrażać, że podaję w wątpliwość koreańskość Tisella.

Po prostu nie mogę znaleźć żadnych wiarygodnych informacji o tej marce/firmie w anglojęzycznym internecie.

 

Kupowałem bezpośrednio od pana Oh z Korei i wysyłałem osobiście zegarek do Korei na reklamacje.

Twoje wątpliwości są dziwne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.