Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damian398

Poszukiwania nowego zegarka do 600

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam dojścia żeby kupić z Azji. Jeżeli by była taka możliwość bez dodatkowych opłat typu podatek czy cło i sprawdzony sklep to pewnie bym dokonał zakupów.

Tak jak napisał Kolega Paulus57, nie potrzebujesz żadnego" dojścia."

PayPal i kilka sklepów polecanych na forum to wszystko co Ci jest potrzebne do zakupów. Tylko uważaj abyś nie wpadł w nałóg zakupów kolejnych zegarków :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega Paulus57, nie potrzebujesz żadnego" dojścia."

PayPal i kilka sklepów polecanych na forum to wszystko co Ci jest potrzebne do zakupów. Tylko uważaj abyś nie wpadł w nałóg zakupów kolejnych zegarków :)

Obecność na tym forum to już potwierdzenie, że na ostrzeżenia za późno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kolega Paulus57, nie potrzebujesz żadnego" dojścia."

PayPal i kilka sklepów polecanych na forum to wszystko co Ci jest potrzebne do zakupów. Tylko uważaj abyś nie wpadł w nałóg zakupów kolejnych zegarków :)

 

Nie mogę znaleźć tematu z polecanymi sklepami. Mógłbyś coś podesłać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzięki za pomoc. Zaraz zamawiam zegarek :)

I co wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem te stronki zagraniczne i tutaj wychodzi najlepiej cenowo. Kwestia tylko który wybrać.

 

https://www.jomashop.com/orient-watch-fug1x005w.html

 

https://www.jomashop.com/orient-watch-fuy03002w.html

 

https://www.jomashop.com/orient-watch-fku00003w.html

 

https://www.jomashop.com/seiko-watch-sks583.html?nosto=productpage-nosto-1

 

różnica w cenie między najtańszym a najdroższym to 100 zł

 

W seiko boję się że wskazówki będą się zlewać z tarczą i będzie ciężko odczytać godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poprzeglądać google images i videos dla tych modeli. Powinno ci to dać lepsze odczucie co do czytelności zegarka.

Na zdjęciach z linków do Joma imo najlepiej wypadał FUG1X005W ale już na np. tym zdjęciu w google http://forum.watch.ru/attachment.php?attachmentid=896820&d=1421520367 trochę traci. Może to kwestia światła itd. ale tarcza nie robi takiego ciekawego wrażenia jak na sklepowych renderach.

Z kolei na tym zdjęciu FUY03002W wygląda naprawdę fajnie:

http://donghoduyanh.com/upload/images/T063_428_11_038_00%20v%C3%A0%20FUY03002W.jpg

 

Aha pamiętaj też, że  zamawiając w amerykańskich sklepach szansa na zapłacenie VAT i cła jest znacznie większa niż od przyjaciół z Azji, więc patrząc na ceny doliczaj sobie te 25%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poprzeglądać google images i videos dla tych modeli. Powinno ci to dać lepsze odczucie co do czytelności zegarka.

Na zdjęciach z linków do Joma imo najlepiej wypadał FUG1X005W ale już na np. tym zdjęciu w google http://forum.watch.ru/attachment.php?attachmentid=896820&d=1421520367 trochę traci. Może to kwestia światła itd. ale tarcza nie robi takiego ciekawego wrażenia jak na sklepowych renderach.

Z kolei na tym zdjęciu FUY03002W wygląda naprawdę fajnie:

http://donghoduyanh.com/upload/images/T063_428_11_038_00%20v%C3%A0%20FUY03002W.jpg

 

Aha pamiętaj też, że  zamawiając w amerykańskich sklepach szansa na zapłacenie VAT i cła jest znacznie większa niż od przyjaciół z Azji, więc patrząc na ceny doliczaj sobie te 25%.

Trafna uwaga, ale wśród wybranych z Joma żaden nie przekroczy 600 zł z dopłatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poprzeglądać google images i videos dla tych modeli.

 

Dokładnie, a najlepiej po prostu youtube. Wiele razy zastanawiałem się dlaczego w sklepach z zegarkami są tak słabe fotografie, że czasem ciężko poler od szczotki odróżnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poprzeglądać google images i videos dla tych modeli. Powinno ci to dać lepsze odczucie co do czytelności zegarka.

Na zdjęciach z linków do Joma imo najlepiej wypadał FUG1X005W ale już na np. tym zdjęciu w google http://forum.watch.ru/attachment.php?attachmentid=896820&d=1421520367 trochę traci. Może to kwestia światła itd. ale tarcza nie robi takiego ciekawego wrażenia jak na sklepowych renderach.

Z kolei na tym zdjęciu FUY03002W wygląda naprawdę fajnie:

http://donghoduyanh.com/upload/images/T063_428_11_038_00%20v%C3%A0%20FUY03002W.jpg

 

Aha pamiętaj też, że  zamawiając w amerykańskich sklepach szansa na zapłacenie VAT i cła jest znacznie większa niż od przyjaciół z Azji, więc patrząc na ceny doliczaj sobie te 25%.

 

 

Na innych stronkach sklepów nie znalazłem żadnego z tych modeli więc dlatego muszę zaryzykować i kupić na jomashop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych stronkach sklepów nie znalazłem żadnego z tych modeli więc dlatego muszę zaryzykować i kupić na jomashop

Kupowanie zegarka w oparciu o rendery, zdjęcia czy filmy to ogromny błąd. Zawsze, ZAWSZE trzeba przymierzyć. Rozejrzyj się choćby po forum, pełno tu odniesień do zegarków które leżą w szufladach albo w ekspresowym tempie trafiły na bazarek, bo okazały się za duże, za małe, nieczytelne etc.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jest ryzyko jest zabawa. ;) Pewnie że najlepiej przymierzyć, tylko jaki procent oferty znajduje się w sklepach stacjonarnych? Owszem, można czasami skorzystać z uprzejmości kolegów i umówić się na przymiarkę, gdy ktoś takowy model posiada. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość, ale fakt przemyśleć na spokojnie zakup trzeba! A z drugiej strony, to bazarek kwitnie dzięki temu i co, źle z tym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby źle, ale nie każdy jest zarażony tym bakcylem, tylko uprzedzam. :P Wiem po sobie jak się napaliłem na SWATCHa skeletona, ten sam numer z SKX007 - tyle się zdjęć naoglądałem, no zegarek marzeń, a był u mnie 1,5 dnia. Niedawno forumowicz Deep Blue ściągał z USA, miód malyna, zegar bez zarzutu, a tego samego dnia wylądował na bazarku. Jak ktoś nie chce zamrozić paru stówek to warto jednak przymierzyć. :D


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby źle, ale nie każdy jest zarażony tym bakcylem, tylko uprzedzam. :P Wiem po sobie jak się napaliłem na SWATCHa skeletona, ten sam numer z SKX007 - tyle się zdjęć naoglądałem, no zegarek marzeń, a był u mnie 1,5 dnia. Niedawno forumowicz Deep Blue ściągał z USA, miód malyna, zegar bez zarzutu, a tego samego dnia wylądował na bazarku. Jak ktoś nie chce zamrozić paru stówek to warto jednak przymierzyć. :D

Potwierdzam moją historię z DB. Zdecydowanie!  -_- Dobry zegarek, ale ciężki jak kowadło i większy niż Frogman GWF-D1000NV wizualnie. Nie polecam sobie takich zakupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jest ryzyko jest zabawa. ;) Pewnie że najlepiej przymierzyć, tylko jaki procent oferty znajduje się w sklepach stacjonarnych? Owszem, można czasami skorzystać z uprzejmości kolegów i umówić się na przymiarkę, gdy ktoś takowy model posiada. Niestety, nie zawsze jest taka możliwość, ale fakt przemyśleć na spokojnie zakup trzeba! A z drugiej strony, to bazarek kwitnie dzięki temu i co, źle z tym? :)

W pełni się zgadzam. Odrobina emocji jak w randce w ciemno. Jak nie wyjdzie idzie do innego, niech będzie że ze stratą. W końcu zabawa musi kosztować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście nie mam w żadnym sklepie z zegarkami takich do przymierzenia. W niektórych nawet nie wiedzą o co pytam :D Więc w moim przypadku to tylko zakup w ciemno albo wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście nie mam w żadnym sklepie z zegarkami takich do przymierzenia. W niektórych nawet nie wiedzą o co pytam :D Więc w moim przypadku to tylko zakup w ciemno albo wcale :D

I jak tu żyć panie premierze... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście nie mam w żadnym sklepie z zegarkami takich do przymierzenia. W niektórych nawet nie wiedzą o co pytam :D Więc w moim przypadku to tylko zakup w ciemno albo wcale :D

Czas się odważyć i pojechać do większego miasta :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.