Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Okazje cenowo-rarytasowe dla naszych Klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Apart Wrocław Factory - Adriatica na unitasie - 600 zł

Louis Erard - niezły wybór i -30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mialem licytowac ale fundusze nie pozwolily wiec

Zodiac

bardzo rzadko spotykany zodiac (dla mnie piekny diver-przynajmniej nie tak oklepany jak te wszystkie niby omegi), w sklepach przynajmniej 400 $a tu mysle ze do 7 stow sie zamknie a moze jeszcze mniej

 

i w zwiazku tak duzym zainteresowaniem klasycznymi zegarkami seiko z lat 70 tutaj sprzedawca ktory ma tego sporo po cenach nizszych od tych na naszym forum

http://shop.ebay.pl/merchant/speedtimerkollektion

 

pozdrawiam i zycze udanych zakupow

niech sie ktos skusi na zodiaca to pozniej odkupie chetnie od niego jak tylko bedzie kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<!--quoteo(post=378407:date=3.4.2009 - 19:18:name=piotrkrakow)--><div class='quotetop'>CYTAT(piotrkrakow @ 3.4.2009 - 19:18) <a href="index.php?act=findpost&pid=378407"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Nie trzeba byc zbyt inteligentnym żeby zauważyć, że licytacja Terkwiniusza i TERKWINIUSZ-2 nie podbijała swoich cen nawzajem. Równie dobrze ten sam nik mógł poprawic swoją kwotę bez uzycia drugiego konta. Oferenci nie są bezpośrednio koło siebie. To po pierwsze. Po drugie każdy to wie cokolwiek o allegro wie tez że w takim przypadku konta od razu byłyby zawieszone a ktos kto podbija ceny raczej uzywa kont niepodobnych do siebie. No i po trzecie cena z zakończonej aukcji wcale nie świadczy iz taka była cena finalna.

Panowie proponuję a zwłaszcza kieruję to do retrowatch uzasadnić związek sprzedajacego z kupującym. Dodam jeszcze tylko tyle, że wyżej wymienine niki z allegro licytują we wszystkich moich aukcjach a i udało mu się wygrać kilkakrotnie.

Proszę więc bezpodstawnie nie szargać mojego imienia<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

 

Jeżeli kogokolwiek uraziłem, przepraszam i stwierdzenie o jakiejkolwiek zależności może być niczym nieuzasadnione, moja opinia nie dotyczy sprzedawców i jakiekolwiek błędne skojarzenia należy uznać za błędne ale stwierdzenia innych o inteligencji osób innych, należy uznać za delikatne przekroczenie zasad i nadużycie także i własnego mniemania dotyczącego specyfiki ludzkiego mózgu.

 

Jeżeli chodzi o te dwa konta to podtrzymuję zdanie, że zapewne to jest jedna i ta sama osoba, lub ktoś współpracujący, w raczej określonym celu. (ilość transakcji z tymi samymi osobami jest naprawdę znaczna) oczywiście przy zmiennym IP lub innym adresie i danych niczego nie da się udowodnić ale zbyt wiele jest stycznych (na hipotezę wystarcza). Nieprawdą jest , że konta są od razu zawieszane !!! Konto na All zawieszane jest po zgłoszeniu naruszenia zasad i regulaminu, Allegro nie robi nic bez zgłoszenia i konto zawieszone jest tylko, jeżeli zostanie stwierdzone, że oferty wyszły z jednego IP !!! (można mieć tysiąc kont rejestrowanych na to samo nazwisko i adres, nie można w trakcie aukcji używać tego samego adresu IP) Faktem jest, iż osoby korzystające z tych dwóch kont raczej nie licytują w żadnych innych zegarkowych aukcjach a biorą udział w licytacjach u tych samych sprzedawców. Może to jest przypadek ale wątpliwości się rodzą i zdania nie zmienię.

 

Wszystkich urażonych przepraszam, wszystkich wiedzących pozdrawiam a Tych którzy myślą, że nie mam doświadczenia na All zapraszam na PW.

Sorki za odswieżanie tego wątku, ale kilka dni temu przymierzałem się do zakupu ładnego Areowatcha na aukcji u tego pana. Aukcja została zakończona przed czasem, cena sprzedaży 120 zł, kupujący : Terkwiniusz. Nie rodzi to uzasadnionych wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.