Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartax

Zegarek edc (codzienny) - głównie do garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

Zelosy mają coś w sobie, ale nie mój styl :) Mecchanice Veneziane są naprawdę ładne, podobne w sumie do Deep Blue i innych diverów. Coś więcej o tej firmie, bo się nie spotkałem jeszcze ? Swoją drogą jak im ta luma świeci (nie chodzi mi nawet tyle o moc, co o długość świecenia). Do tej pory widziałem, że najlepiej w testach radził sobie Seiko Tuna - luma widoczna po 8h ;) Aczkolwiek Tuna mi średnio się podoba. Dobre opinie słyszałem też o lumie od Lum-Tec - 8 warstw, ale czy to prawda ? Armida A1 też podobno latarka. Bo skoro już doszliśmy do divera, to niech się świeci jak głupi i długo ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie. Od garnitury dojechaliśmy do zegarka dla topielców :). Ciekawe jak i kiedy przez budzik dojedziemy do zegarów kominkowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 No fajnie. Od garnitury dojechaliśmy do zegarka dla topielców  :). Ciekawe jak i kiedy przez budzik dojedziemy do zegarów kominkowych  :D 
 

 

Wszystko przez kolegów, którzy mnie uświadomili, że mając bambino, dlaczego nie kupić drugiego pod edc (diver), a tamten nawet zostawiać w pracy i zwyczajnie zmieniać? :) Ponadto nie chciałem zakładać drugiego tematu, choć temat mocy Lumy mnie mocno interesuje, więc chyba niedługo i tak takowy stworzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelosy mają coś w sobie, ale nie mój styl :) Mecchanice Veneziane są naprawdę ładne, podobne w sumie do Deep Blue i innych diverów. Coś więcej o tej firmie, bo się nie spotkałem jeszcze ? Swoją drogą jak im ta luma świeci (nie chodzi mi nawet tyle o moc, co o długość świecenia). Do tej pory widziałem, że najlepiej w testach radził sobie Seiko Tuna - luma widoczna po 8h ;) Aczkolwiek Tuna mi średnio się podoba. Dobre opinie słyszałem też o lumie od Lum-Tec - 8 warstw, ale czy to prawda ? Armida A1 też podobno latarka. Bo skoro już doszliśmy do divera, to niech się świeci jak głupi i długo ;)!

Co do MV, to zapytaj kolegę LSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do MV, to zapytaj kolegę LSE.

 

 

Pewnie kolega dystrybutor na PL ? :) Wolałbym opinię użytkowników niż osobę, która ma w tym interes (choć oczywiście bardzo możliwe, że to co mówi, jest prawdą) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladaj bazarek. W budzecie 3k znajdziesz cos ciekawego na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poogladaj bazarek. W budzecie 3k znajdziesz cos ciekawego na 100%. 

 
 

 

Wlasnie nie znalazłem nic ciekawego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO fajny nurek w tym budżecie to także Davosa Argonautic. Przyłączę się także do tych, którzy polecają Nereide od Meccaniche Veneziane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale Atmos od kol bulczenzo. Arsenale z MV od kol. LSE. I to tak na szybko na telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pod Squale też się podpiszę, wszystkimi kończynami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.