Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku białych G-Shocków to praktycznie standard, że koperta zaczyna zmieniać kolor i trzeba się mocno zastanowić przed zakupem czy damy radę to zaakceptować.

Oczywiście jak noszony będzie raz na jakiś czas to będzie się działo wolniej, ale i tak jest raczej nie do uniknięcia, a na pewno nie do wyczyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Moj wiecej przelezał niz był noszony ale jesli masz zamiar go uzywac dzien w dzien to licz sie z tym, ze szybciej sie zniszczy niz np czarny. Identycznie jak z butami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale po mniej więcej jakim czasie może się do dziać? Bo nie chcę wydać 300zł na zegarek i okaże się, że po pół roku będzie brzydki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

On żółknie od samego patrzenia...Raz pod granatowa kurtką bluza i już pozamiatane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady.

 

Pytanie do Xeii. Do czego potrzebujesz taki zegarek? Bo jesli chcesz, zeby ładnie wygladał to wybierz inny kolor albo jakis Edifice. A jak chcesz miec biały koniecznie i jednocześnie korzystać z funkcjonalnosci G-Shock to kupuj.

G-Shock ma byc brudny i porysowany. Do tego został stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On żółknie od samego patrzenia...Raz pod granatowa kurtką bluza i już pozamiatane :)

A także od ogrzewania,klimy,słońca,potu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój 3 lata.

Fakt, ze nie katowałem go codziennie bo miałem z 15 innych zegarków i jak teraz na niego patrze to nie mam żadnych przebarwień. Jest idealny poza kilkoma kropkami farby, bo jak raz malowałem garaż to go pochlapałem.

Kilku forumowiczów pisało jakis czas temu czym wyczyścić skutecznie białe G wiec wywnioskowałem, ze używane na co dzień zwyczajnie sie brudzą.

Ale muszą. Taki urok koloru białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza kropkami farby nie widze żadnych przebarwień wiec nie żółknie od tlenu.

post-71916-0-44395200-1406409116_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po prostu mi się podobają białe G-shocki i miałby być to zegarek na co dzień, ale raczej nie używałbym go w pracy fizycznej itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, ale Twój to chyba akurat lakierowany jest? :)

Od patrzenia to kolor zmieniają białe matowe, bo lakier jednak je zabezpiecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, ale Twój to chyba akurat lakierowany jest? :)

Od patrzenia to kolor zmieniają białe matowe, bo lakier jednak je zabezpiecza.

Czy lakierowany to nie wiem, bo poza moim nigdzie nie widziałem tego modelu.

A sa matowe te modele?? Ja nie mam pojecia.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem sie ostatnio starymi modelami G-Shock i trafiłem na coś takiego.

Kupiony za 70 pln, na chodzie, w świetnym stanie. Moze nie będę go nosił ale dla kolekcjonera i miłośnika G to niebanalny i niespotykany model.

post-71916-0-15515700-1406411339_thumb.png

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-6900 jest chyba w matowej wersji, ale głowy nie dam :)

 

A tu inny przykład jak potrafi się zmienić biała koperta (zdjęcie z WUS by Sedi):

dw-5600wceinfrben001nyej.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście mocno przebarwiony ale tak czy inaczej nie dzieje sie to bez przyczyny.

Jak G jest używany zgodnie z przeznaczeniem a na dodatek jest biały to bedzie tak wyglądał.

Dlatego trzeba mieć ich kilka :)

Jeden to zdecydowanie za mało :)

 

Tak wiec moj DW-6900 po 3 latach wygląda jak nówka nie śmigana;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]Dlatego trzeba mieć ich kilka :)

Jeden to zdecydowanie za mało :)[...]

 

O i to jest bardzo dobra myśl  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Poza kropkami farby nie widze żadnych przebarwień wiec nie żółknie od tlenu.

Fakt od tlenu nie ale od UV już tak i niestety od potu czyli reki z drobinkami brudu robi sie po prostu żółty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem sie ostatnio starymi modelami G-Shock i trafiłem na coś takiego.

Kupiony za 70 pln, na chodzie, w świetnym stanie. Moze nie będę go nosił ale dla kolekcjonera i miłośnika G to niebanalny i niespotykany model.

 Jest rzadki, ale spotyka się go co jakiś czas na allegro. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zegarki mające tough solar mają jakieś zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatorka? Tak się właśnie zastanawiam po fakcie, bo ,,naraziłem'' rysia na mega ładowanie słoneczkiem będąc na plaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zegarki mające tough solar mają jakieś zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatorka? Tak się właśnie zastanawiam po fakcie, bo ,,naraziłem'' rysia na mega ładowanie słoneczkiem będąc na plaży...

Oczywiście mają takie zabezpieczenie, nie ma możliwości przeładowana akumulatora. Bardziej martwiłbym się o narażenie akumulatora na zbyt wysoką temperaturę, choć raczej też są to obawy niepotrzebne, bo zegarek na ręku, w ruchu, nie nagrzewa się aż tak mocno jak pozostawiony samemu sobie na parapecie czy balkonie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.