Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Te risemany wyglądają super, aż chciałoby się mieć wszystkie kolory. Moim zdaniem najlepiej dopracowany pod względem estetycznym model. Oczywiście jeśli chodzi o dobranie kolorystyki guzików, ekranu i bezelu w danej wersji.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu z lewej nie ma czerwonego przycisku?

to jest ta wersja na metalowym pasku?

Edytowane przez PiTT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja na metalowej bransolecie czyli A1000D a tam nie ma przycisku tylko jest założona gumeczka. Tutaj czarna a w wersji na pasku - czerwona.

Gratuluję. Mam takiego samego :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest wersja na bransolecie GW 1000D.Jest teraz założony oryginalny pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest "oryginalnie" to chyba nie pasek a bransoleta, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest "oryginalnie" to chyba nie pasek a bransoleta, co?

Przy zakupie była bransoleta a teraz jest założony pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sentyment do takiego casio tylko nigdy nie kupowałem z ebay.Nie wiem czy trzeba się zarejestrować czy jak ten zegarek dostać do domu. jak zapłacić.czy normalnym przelewem.może ktoś wspomoże.Casio G-Shock DW-5600EG-9V Men...

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sentyment do takiego casio tylko nigdy nie kupowałem z ebay.Nie wiem czy trzeba się zarejestrować czy jak ten zegarek dostać do domu. jak zapłacić.czy normalnym przelewem.może ktoś wspomoże.Casio G-Shock DW-5600EG-9V Men...

A musisz koniecznie mieć ten z ebaya?

Na allegro lub w PL nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy wersja DW-5600EG-9V była na allegro za jakieś 350PLN..  

Osobiście wolałbym już tą klasyczną wersje DW-5600E bez tych złotawych akcentów, poza tym jest tańsza i dostępna od reki.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię. Wersja E jak dla mnie nawet jest ładniejsza. Pytanie tylko czy kolega ma sentyment do wersji EG-9V czy ogólnie do 5600 bo wersja E na allegro jest chyba za 260 pln i to bardzo uczciwa cena za ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli kolega ma sentyment do EG-9 to musi się zakręcić odpowiednio ale jeśli ogólnie do DW-5600 to nic tylko brać z allegro.  Z przesyłką wychodzi 274PLN w najtańszej opcji i ogólnie jest to akceptowalna cena biorąc pod uwagę tą z TT gdzie chcą za ten sam model 359PLN. Pamiętam jednak jak niespełna rok temu na allegro DW-5600 był za 200PLN, schodził wtedy jak świeże bułeczki.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe dlaczego cena tego zegarka aż tak podskoczyła. Kurs dolara skoczył to fakt ale żeby tyle podskoczyła cena zegarka :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, to cena podskoczyła ale w PL jak zwykle.

Na ebay wersja E kosztuje $45 co daje 165 pln no ale Polak musi stówkę marży doliczyć przecież z czegoś trzeba żyć.

Polak by płakał jakby sprzedawał w takiej cenie ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to niedawno DW-5600 ze złotymi przyciskami był u nas na bazarku.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był i to poniżej 200 zł.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj dw 5600 e 8 miesięczny w stanie b dobrym z pełna dokumentacja od zibi za 165zl wysyłka gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady,ja jednak jakoś wolę te EG-9V.te żółte akcenty jakoś bardziej mi leżą i dlatego sprzedaję speeda na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj dw 5600 e 8 miesięczny w stanie b dobrym z pełna dokumentacja od zibi za 165zl wysyłka gratis

 

No fajnie fajnie, ale nie można było napisać tego w jednym poście? :huh:

Swoja droga przegladałem ta aukcje wczoraj i faktycznie pomijając te dwie kropki na wyświetlaczu to jego stan był praktycznie idealny..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.