Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Preferowany analog. Nie mogę się przekonać do cyfrowego.

Niestety GW-A1000 nie jest też małych rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Preferowany analog. Nie mogę się przekonać do cyfrowego.

Niestety GW-A1000 nie jest też małych rozmiarów.

 

Z mniejszych analogów to np cyfrowo analogowy AWG-M100 i to chyba jeden z najmniejszych i najtańszych analogowych G z WC i TS.

 

Sprawdź sobie jeszcze  te modele:

 

GW-3000

GW-4000

 

Są trochę mniejsze od GW-A1000 no i kilka stówek tańsze, tylko z dostępnością może być ciężko..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A take se popełniłem moda dzis:Było...

9e3dc4f12587.jpg

 

Jest...

2bccbe4cce7c.jpg

 

moze te dwa bolce centralnie nie trafiaja w te wyciecia,ale i tak lepiej to wyglada od tego rozklepanego czegos:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, czemu nie :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Preferowany analog. Nie mogę się przekonać do cyfrowego.

Niestety GW-A1000 nie jest też małych rozmiarów.

 

Warto poszukać casio GIEZ-1150, na żywo robi robotę! Do tego koperta stalowa i zakręcany dekiel w gratisie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te klamerki obrywają po d*pie, ja w Range'u mam te rozklepane coś i mi wcale nie przeszkadza a nawet lepiej podchodzi niż w moim GA-110 a jestem osobą zwracającą uwagę na estetykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mniejszych analogów to np cyfrowo analogowy AWG-M100 i to chyba jeden z najmniejszych i najtańszych analogowych G z WC i TS.

 

Sprawdź sobie jeszcze  te modele:

 

GW-3000

GW-4000

 

Są trochę mniejsze od GW-A1000 no i kilka stówek tańsze, tylko z dostępnością może być ciężko..

Mam GW-A1000 i GW-3000.

Obok siebie wyglądają tak:

 

post-71916-0-06718800-1429549981_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Preferowany analog. Nie mogę się przekonać do cyfrowego.

Niestety GW-A1000 nie jest też małych rozmiarów.

Na nadgarstku 18 cm post-74395-1429550316,663_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te klamerki obrywają po d*pie, ja w Range'u mam te rozklepane coś i mi wcale nie przeszkadza a nawet lepiej podchodzi niż w moim GA-110 a jestem osobą zwracającą uwagę na estetykę

No obrywaja,bo widocznie takie piekne to one nie sa a jak widac da sie zrobic cos fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się da zrobić coś lepszego i pewnie sam wymienie jak znajde coś ciekawego byle nie zamieniać siekierki na kijek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy posiada ktoś z kolegów g-shocka CASIO DW-5600BB -1ER(negatyw wyświetlacz),mam pytanie odnośnie wyrazistosci  ,czy nie jest on,aby za nieczytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakich kolorach występowały GW-M5600 lub GW-M5610? One różnią się tylko timerem?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakich kolorach występowały GW-M5600 lub GW-M5610? One różnią się tylko timerem?

Z tego co wiem to jest w nim multiband 5 a nie 6 i ma stoper z odliczaniem do startu chyba - 5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest w nim multiband 5 a nie 6 i ma stoper z odliczaniem do startu chyba - 5 sek.

Racja, dzięki :)

Ale optycznie, mechanicznie GW-M5600 i 5610 to jest to samo? Od jakich modeli będą pasowały części? od DW5600 podejdzie bezel? Upatrzyłem sobie pomarańczowy fajny, ale ciekawe czy w Zibi będą go mieć.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy face protector w modelu DW-5600P jest identyczny rozmiarowo do tego z DW-D5600P?

 

I taka tabeleczka jaką znalazłem, jakby ktoś chciał zmienić coś wizualnie w swoim 5600 (jeżeli już jest na forum to wybaczcie, nie sposób przeszukać tylu stron w temacie):

 

Picture1_zps13mazvjy.jpg

Sorry, że zdjęcie zacytuje ale kolega nie czyta to nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś to już widziałem, ale nie znalazłem :)

W takim razie teraz tylko napiszę do Zibi czy mają orange GW-M5610MR-4ER :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jakich kolorach występowały GW-M5600 lub GW-M5610? One różnią się tylko timerem?

 

Kolorki masz tutaj: 

http://watchshock.com/archive/Casio/G-Shock/GW-Mxxx/

 

Różnią się głównie timerem i stoperem oraz multibandem jednak to bez znaczenia bo w Polsce jeden i drugi działa bez problemu.. W GW-M5600 jest timer 1h i stoper 999h z opcją startu od -5s, w GW-M5610 timer i stoper ma 24h.

Poza tym jeszcze kilkoma drobiazgami, np w ustawieniach alarmów inaczej się wyświetlają ich nazwy. W 5600 alarm z funkcją drzemki można włączyć też jako zwykły alarm bez funkcji drzemki a w 5610 można go włączyć tylko z tą opcją.

W okienku daty w 5600 jest kreska a w 5610 kropka ale to już szczegół który widać gołym okiem.  ;)

 

W takim razie teraz tylko napiszę do Zibi czy mają orange GW-M5610MR-4ER  :)

 

 

Jak coś na allegro masz dwa, http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-m5610mr-4er-minax-nowosc-i5255440022.html jeden tutaj, kiedyś kupowałem u nich GW-M5630-4 i wszystko było w pożądalu.  ;)

 

 

Racja, dzięki :)

Ale optycznie, mechanicznie GW-M5600 i 5610 to jest to samo? Od jakich modeli będą pasowały części? od DW5600 podejdzie bezel? Upatrzyłem sobie pomarańczowy fajny, ale ciekawe czy w Zibi będą go mieć.

 

Bezel od DW-5600 nie pasuje do GW-M5600/10 i na odwrót. Widać to dobrze na zdjęciu w ramce którą załączył Waldzior.

 

 

Mudman G-9000MC to co to za model byl,jakas edycja czy jak?

 

Po prostu jedna z kilku wariantów kolorystycznych.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze cześć wszystkim. Od dłuższego czasu jestem na forum ale nie mialem nic ciekawego do powiedzenia to nie pisałem ;)

 

Witam,czy posiada ktoś z kolegów g-shocka CASIO DW-5600BB -1ER(negatyw wyświetlacz),mam pytanie odnośnie wyrazistosci ,czy nie jest on,aby za nieczytelny.

Niedawno kupiłem na forum dw-5600sn-1dr. Powiem Ci, że porównując z negatywem w 6900 jest o niebo lepiej. Czytelność jest na tyle dobra, że wygryzł z nadgarstka mojego gulfmana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a do mnie jedzie GW-9200. To właśnie Riseman będzie ze mną w leśnym (i nie tylko) terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a do mnie jedzie GW-9200. To właśnie Riseman będzie ze mną w leśnym (i nie tylko) terenie.

I bardzo dobrze:D zajefajny zegarek odkad go mam z łapy nie schodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy do modelu GPW-1000 -4AER można dokupić bransoletę?. I druga sprawa - Jaki polecacie sklep do zakupu tego zegarka. Zastanawiałem się na TimeTrend ale cena maks około 2900 a nie wiem czy tam się tyle da stargować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.