Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Piękna kolekcja :-) gravitymaster to chyba taka perełka w Twojej kolekcji :-) gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego udało mi sie kiedyś kupić całkiem nowego z 1997 roku DW 6900 W.C.C.S limitowana wersja

c4055ca7a7ae141549e90f1eb9a2e9ad.jpg15c62020e399c0ca86f3c8008e37688f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waldzior.Ja tez bardzo lubie te stare G ale strasznie ciężko juz je znaleźć w bardzo dobrym stanie.Szukam od dłuższego czasu GW 100 w przyzwoitym stanie ale jak na razie nie mam co do niego szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe cudo :-) gdyby nie ta cena też bym go kupił ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waldzior.Ja tez bardzo lubie te stare G ale strasznie ciężko juz je znaleźć w bardzo dobrym stanie.Szukam od dłuższego czasu GW 100 w przyzwoitym stanie ale jak na razie nie mam co do niego szczęścia.

Na ebay'u masz 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję tylu g :) chociaż dziwi mnie jedna rzecz, że każdy inaczej ustawiony. Nie nosisz ich?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie rzadko kiedy je niszę.Mam kilka ulubionych a te na zdjęciach to jeszcze nie wszystkie,oprócz tego mam jeszcze kilka wskazówek innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim GWM5600 jest bardzo miękki pasek, stanowczo się wyróżnia w porównaniu do innych G które miałem.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za miesiąc mam urodziny i mam do wyboru te oto dwa zegarki (ze stajni G, bo są jeszcze inne ale nie będę tu wszystkich uwzględniał)

 

Różnica w cenie jest niewielka i nieistotna.

Widziałem dziś oba i mam już pewne pierwsze wrażenia...

 

post-71916-0-94357100-1430080276.jpgpost-71916-0-98745900-1430080291.jpg

 

Który wybieracie?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym gpw-1000 i najwyżej dokupił później bransolete ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu ze posiadam gpw-1000 to tez będę przy nim obstawial ☺

Tez zegarek jest naprawdę warty wydania tych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał gpw 1000 lub poczekał do lata na gwg 1000 mudmaster :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Waldzior pojechałeś ;-)

 

W piątek właśnie rozmawiałem z kumplem o tym zestawieniu i mówiłem, że chyba nie umiałbym wybrać -nie zazdroszczę (żarcik oczywiście;-).

 

Gdybym jednak miał do wyboru czarnego MTG to chyba wybrałbym właśnie ten model - bardziej odpowiadałby moim aktualnym potrzebom.

 

Jeżeli natomiast w grę wchodzi tylko srebrny MTG jak na zdjęciu to jednak GPW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, wolałbym MT-G ( ewentualnie rozważyłbym jeszcze frogmana GWF-1000 )

GPS w zegarku, to moim zdaniem zbędny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior

Też polecam gpw. Fakt mt-g jest przepiękny a szczególnie w tym kolorze, co dałeś zdjęcie. Sęk w tym, że bardzo się rysuje od patrzenia. Jest tu temat na forum i użytkownikowi się porysował po paru dniach używania. Sam stałem przed takim wyborem jak ty i moje serce było bardziej skierowane do mt-g ale po tym co wyczytałem w sieci i po tym co jest napisane w tamtym temacie, wybrałem gpw, z tym ze z pomarańczowym paskiem. Nie wiem sam ale podobają mi się pomarańczowe paski w zegarkach Casio :) Ja wiem ze zegarek ma się nosić i używać, logiczne jest że się zużywa ale kurcze, żeby od samego noszenia się, w parę tygodni rysował i to za taką kasę, to ja jednak podziękuje:)

Edytowane przez Riddick1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym MT-G. Full Metal Jacket robi robotę. Dyskretniejszyod GPW ale, przy chwilę dłuższym patrzeniu, emanujący jakąś spokojną siłą  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mój czarny gulfmaster, z którym zdążyłem się już zaprzyjaźnić i chciałem podzielić się pierwszymi wrażeniami.

IMG 20150426 211137

IMG 20150426 211246

IMG 20150426 211711

Na nadgarstku prezentuje się bardzo dobrze i mimo, że jest większy od rangemana to jest wygodny. To mój pierwszy zegarek z koronką smartaccess więc na początku miałem lekkie problemy z ustawieniami ale szybko obsługa stała się intuicyjna. Mały wyświetlacz na dole bardzo ułatwia korzystanie z wielu funkcji tego zegarka ale nie za bardzo rzuca się w oczy więc nie psuje wyglądu tarczy. Fajnym bajerem jest możliwość przesunięcia wszystkich wskazówek na godzinę drugą gdy chcemy intensywnie używać wyświetlacza, po za tym gdy wchodzimy w jakąś funkcję, a wskazówki akurat zasłaniają nam wyświetlacz to na chwilkę same się odsuwają co pozwala na szybkie odczytanie danych np. wartości ciśnienia atmosferycznego i powrotu do głownego ekranu.
Jedna z rzeczy, która od początku mnie niepoki w gwn-1000 to zsuwająca się metalowa szlufka paska, której nie zabezpiecza klin na końcu tak jak np. w gw-9400. Jednak jak na razie nie zgubiłem zegarka nawet na rowerze. ;)
Zobaczymy jak się będzie dalej sprawował ale na razie bardzo mi się podoba. :)
Na koniec jeszcze jedno podwodne zdjęcie w zlewce.

IMG 20150422 191025

 

 

 


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.