Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłem o lepsze zdjecia. Jak otrzymam to wrzucę tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląd nie jest jego zaletą ;p Może w 1997 jak go wypuścili, chociaż jakby mu się dłużej przyjrzeć to można z nim żyć, coś ma w sobie ;)

Straszny brzydal  :P

 

Widziałem go ale jak otwieram na aplikacji z adroida to wyswietla mi sie tarcza hamulcowa :)

To samo miałem napisać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie 400 zł w moim przypadku poszło na renowacje Mtg wiec się wstrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grubo pojechałeś. Aż tak Ci się podoba?

 

Pokaż go. W kiepskim stanie jest?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podoba, szczególnie jego bardzo czytelny LCD.Kupiłem całą kopertę Adaptery bransolete i oczywiście uszczelkę i akumulator. Najdroższa była koperta bo 230 zł.Juz powinni pisać z zibi bo było to miesiąc temu.Teraz mam tylko nadzieje, ze zegarmistrz nie spierniczy roboty i wszystko będzie śmigać :) i nie znajdę żadnych paprochów za szkłem ;p

Oddaje do serwiu zibi we Wrocławiu

 

Podrzucę wieczorem zdjęcia jakieś, powiem tak, wygląda na g-shocka używanego zgodnie z przeznaczeniem (jeszcze czarny to wszystko się rzuca w oczy) ;p chociaż miałem już ten sam model w gorszym stanie i wersje 910DA w idealnym sklepowym.Ale jednak wole wersje na EU

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wizualnie identyczne prawie, Jednak bez tej ich technologi metal twisted.Modyfikacja koperty i nazwali mtg zamiast gw ;p Czy gw 530 a mtg 930 którego miałeś? Tak samo identyczne tylko na pasku i bez mtg.Fajny jest ten 910 ale moje zdanie jest takie ze na miano prawdziwego mtg zasługuje dopiero s1000 te wcześniejsze mtg 1000 1200 czy 1500 w sumie też niezle ale ich minus to rozmiar mały niestety :/

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten mój 930 to nie wiem co miał wspólnego z MTG i strasznie wkurzało mnie trzeszczenie tych tandetnych, plastikowych adapterów bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwestia wyrobienia bo był nowy,ja takich odgłosów na szczęście nie słyszę, no nie wiem.Albo kolejny przykład

Gw 501 (obecnie na allegro do kupienia) odpowiednik Mtg 911- czyli prawdziwa wersja z filmu Misson Impossible 3, różnica to budowa koperty i ze 911 jest na kajdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam zdjęcia na dropbox MTG 910D (te ogniwa idealne są nowe-zapasowe po skróceniu właścicielowi poprzedniemu zostały), na zdjęciach wyszedł nawet, dobre światło.

 

 

https://www.dropbox.com/sh/650sjh8kx8izf21/AABVQL9RXLwk2tbj56l9VfuGa?dl=0

 

 

 

A tu niżej mój pierwszy MTG 910 wersja DA cała czarna (z radiem ale nie działa w Eu)

 

 

post-64161-0-14903600-1432829311_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Mój następny cel to  GW-A1000FC  oglądałem dzisiaj i bardzo mi się spodobał  :wub:  a na osłodę po tych wszystkich allegrowych przepychankach kupiłem sobie... do codziennego tyrania...   :D

 

Anewcasio.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On taki smutny jest ten G-1000.

 

A co do GW-A1000FC to sprawdź też GW-A1000D bo też chciałem FC a wybrałem ostatecznie tego drugiego. Jest wyrazisty i czytelniejszy.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

właśnie spodobało mi się toto bo ma białą tarczę i na żywo wiele zyskuje. Doskonały na letnie dni  :)  Zamiennik GA-100, mniej popularny i lepiej wykonany

Zresztą to moje początki z g-shockami wskazówkowymi 

A co do tego GW-A1000D to na pewno sprawdzę, dzięki Waldzior  :)  muszę tylko posprzedawać troszkę nie noszonych zegarków  :P 

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój następny cel to  GW-A1000FC  oglądałem dzisiaj i bardzo mi się spodobał  :wub:  a na osłodę po tych wszystkich allegrowych przepychankach kupiłem sobie... do codziennego tyrania...   :D

 

 

 

Ten model ma chyba najbardziej "jasne" podświetlenie z ga-1000, gratki.

Swoją drogą też, bym tak chciał- podoba mi się zegar za blisko 2k to teraz czekając kupię sobie za 700 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Podświetlenie jest inne, znaczy dioda uv. Sprawdzałem w ciemności i daje radę odczytać godzinę z dolnego wyświetlacza, świecą indeksy i wskazówki. Drugie to co zauważyłem, to szkiełko jest wypukłe i ma jakąś powłokę po robią się fioletowo zielone refleksy. Zupełnie nie wiem o co chodzi. Spód koperty nie drażni tak nadgarstka jak GA-100, który miałem zachować, ale raczej trafi do kogoś innego, przepaść dzieląca te zegarki jest ogromna. 

Przy okazji polubiłem bardziej seqndusa, można tam sobie pooglądać do woli, bez dużej widowni  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten G-1000 sam takiego chciałem ale cięzko by mi było wybrać kolor. Jak dla mnie jedyny minus to brak Solara i WC w zamian za bezużyteczny kompas(bo nie używam)  Natomiast w GW 3500 nie podoba mi się brak wskazówki sekundnika i marne podświetlenie. A tak bym chciał jednego analogowo-cyfrowego Gie.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

No tak solar by się przydał, ale radyjko to sprawa jak dla mnie dyskusyjna. Mój riseman synchronizuje się tylko w jednym miejscu w mieszkaniu. Poza tym i tak dość dokładnie chodzą te zegarki, GA-100 po miesiącu noszenia chodzi równo z wzorcem  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi np na ręce jak śpie z zegarkiem to też 9400 ani 9200 nie łapią WC ale na parapecie co noc synchro udane.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zegarków z WC, MB6 i nigdy nie mam problemów z synchronizacją, śpię z zegarkiem i wszystkie zawsze w nocy o 3.08 równo pobierają czas 9400 jak 9200 i reszta bandy..Jeden nawet leży w szufladzie i też nie ma problemów z połączeniem 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Sprawdziłem na bielanach: GW-9200, GW-M5630 i protreka PRW-2500  zawsze słaby ten odbiór  :o  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Bielanach mam idealny odbiór dużo gorzej jest w innych częściach miasta.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są Bielany i BIelany. U mnie (niska zabudowa) jest ok, u mojego ojca (blokowisko) znacznie gorzej. 

 

pozdrawiam, Piowa

 

BTW: Dużo nas z tych Bielan. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.