Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze to lipa.. Być może ich niema faktycznie albo się zczaił że zbyt tanio je wystawił co nie zmienia faktu że nie ładnie.. <_< Jak wystawi je za jakiś czas znowu w wyższej cenie to już kurcze przytnie po całości.

Wiesz teoretycznie dokonaliście zakupu a to prawnie transakcja wiążąca, więc niby tam jakiś swoich praw można by dociekać ale nie wiem, na prawie się w sumie nie znam..

Ciekawe czy Dingo dostał takiego samego maila.?

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, dobrze, że nie kliknąłem i nie dałem się zrobić w ... GIEZA ;(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

No to sie w....łem  :angry:  oczywiście, że ma. Poza tym to jest zawarta umowa i można dochodzić swoich praw, tak samo jak klikniesz i kupisz

Też dostałem takiego maila. Napisze coś do sprzedającego jak ochłonę, ale tak sie nie robi. Negatyw gwarantowany  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

 

Ale wcześniej dostałem informację, że wysyłają zegarek. Coś tu śmierdzi  :unsure:

 

Musimy się postawić, to wyślą te  zegarki, bo maja je na stanie na 100%, nawet link do instrukcji dostałem, tylko jest zabezpieczona hasłem.

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się poważnie zastanawiałem nad zakupem gw 2500BD....jednak się wstrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może myślał, że ma, wystawił, a jak się sprzedały to sprawdził i się okazało coś innego.

Ale nic go nie usprawiedliwia oczywiście.

Napiszcie go niego, że nie zgadzacie się na zwrot pieniędzy tylko chcecie towar. Zobaczymy co odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Też nad nim myślałem, ale nie podoba mi się tak do końca, na razie pozostanę przy moim codziennym GA-100 i odkładam kasę na gulfmastera  :ph34r:

 

Waldzior, jak ochłonę to jutro napisze  :angry:  tylko jeżeli ta sprawa nie zostanie rozwiązana w sposób zadowalający dla mnie, to negatywa maja jak banku, poza tym, reklamę na forach  <_<

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście Pana z daymon-trade mało poważne... Na całej tej sytuacji straci, tylko on.

Tomaliusz opchnąłeś citka, na poczet gieza i jesteś jeden sikor w plecy, jakie plany zegarkowe na dzień dzisiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczę o gieza  :angry: . Na jego poczet sprzedałem citka  :unsure: .

Nie odpuszczę panu Ryszardzie Mikołajek  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjne? zaszalałeś :D

Z czarnego wskoczył w zielony z żółtym napisem :), wiem wiem rozpusta wakacyjna trudna do wyobrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Walczę o gieza  :angry: . Na jego poczet sprzedałem citka  :unsure: .

Nie odpuszczę panu Ryszardzie Mikołajek  :angry:

Jakie kroki podjąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem emaila do daymona, oto co odpisał:

 

"Witam
Nie wyślemy !! 

     
 Niestet ten model błędnie został wystawiony i w chwili obecnej brak na stanie .

GS-1100  >>  od 5 lat nie jest produkowany , błąd przepisania  w Nazwie GA-1100  ...  spowodował że został  wystawiony  na aukcji .

 Przepraszam za problem .

pozdrawiam

Ryszard Mikołajek

Daymon-Trade"

 

Chyba trzeba się z tym pogodzić  :(

Trochę już ochłonąłem i zastanawiam się nad komentarzem, może napiszę jeszcze do Niego o ewentualny rabat na przyszłość  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem tym trzecim od Gieza.

Też napisałem do daymona i otrzymałem identyczną odpowiedź.

Moim zdaniem to jakiś przekręt, bo rozumiem błąd w nazwie, ale zdjęcia, opis itd.?

Tym bardziej, że to nie jakiś pierwszy lepszy sprzedawca, a gościu który zajmuje się tym od lat.

A tak cieszyłem się na kolejnego G :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej ma rację, z opisem można było się machnąć, ale z fotkami? Ta oferta była przygotowana konkretnie pod GS-1100. Jestem ciekawy, co takiego się stało, że sprzedawca się wycofał, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, w to co napisał do Was...

Edytowane przez dziadyga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sprawa dość dziwna  :unsure: .

Napisałem grzecznie do pana R. Mikołajek o braku profesjonalizmu i.t.d.

Mogę zrozumieć wpadkę, zły opis i.t.d. może jakiś pracownik dał ciała ale sposób załatwienia sprawy już nie!!!

Odpowiedź typu nie wyślemy i już!!! to trochę za mało -_- .

Powinni grzecznie przeprosić i zaproponować jakiś rabat na inny zegarek a tak niesmak zostaje :wacko:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

To teraz szukam g- shocka w stali z zakręcanym deklem analogowo cyfrowy z tunerem do 1000 zł

A u tych panów nie kupuję już i nie polecam

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz szukam g- shocka w stali z zakręcanym deklem analogowo cyfrowy z timerem do 1000 zł

 

 Ciężko będzie...

 

 

Rzeczywiście sprawa dość dziwna  :unsure: .

Napisałem grzecznie do pana R. Mikołajek o braku profesjonalizmu i.t.d.

Mogę zrozumieć wpadkę, zły opis i.t.d. może jakiś pracownik dał ciała ale sposób załatwienia sprawy już nie!!!

Odpowiedź typu nie wyślemy i już!!! to trochę za mało -_- .

Powinni grzecznie przeprosić i zaproponować jakiś rabat na inny zegarek a tak niesmak zostaje :wacko:  

 

Całkowity brak profesjonalizmu, tyle w temacie. Najwidoczniej panu nie zależy na dobrej opinii i zadowoleniu klientów, nie ten, to następny kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, opis opisem, mam na myśli tytuł aukcji bo zdjęcia i opis funkcji zegarka ewidentnie nie wskazywały na GA-1100, przecież ten niema WC i TS.. 

Niby przeprosili za problem ale rabat faktycznie mogli by jakiś dać na przyszłość.. Bo tak to mało uprzejme podejście do klienta szczerze powiedziawszy. Jak napisał Tomaliusz nie smak pozostaje..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daymon napisał że wystawia aukcję jednym kliknięciem i kiedyś miał je w swojej ofercie.

Dodatkowo napisał że przy następnym zakupie powołać się na tego emaila to da jakąś zniżkę  -_- .

Kontakt z człowiekiem trudny, mało wylewny, odpisuje - raczej tak, nie może i.t.p.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z człowiekiem trudny, mało wylewny, odpisuje - raczej tak, nie może i.t.p.

Oj tak...albo odpisze na odwal sie albo w ogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak debatowaliśmy nad niebieskawym kolorem w miejscu daty i wykresu w Ryśku? Dziś miałem nówkę sztukę w dłoni i bez problemu było widać ten kolor, więc albo wprowadzili to pod koniec produkcji, albo po prostu ze starości, od słońca to blaknie i później już nie widać.

Drugie spostrzeżenie jest takie, że nówka ma lekko szary i matowy kolor, a używki są już całkiem czarne i błyszczące, akurat to drugie mi się bardziej podoba, a poza tym nówka chyba była minimalnie gorzej wykonana/spasowana :(


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten kolor daja te kreseczki poziome i pionowe sam wyswietlacz jest taki sam jak wyswietlacz godziny. Z dalszej odleglosci to wlasnie wyglada tak jak by byl inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pamiętacie jak debatowaliśmy nad niebieskawym kolorem w miejscu daty i wykresu w Ryśku? Dziś miałem nówkę sztukę w dłoni i bez problemu było widać ten kolor, więc albo wprowadzili to pod koniec produkcji, albo po prostu ze starości, od słońca to blaknie i później już nie widać.

Drugie spostrzeżenie jest takie, że nówka ma lekko szary i matowy kolor, a używki są już całkiem czarne i błyszczące, akurat to drugie mi się bardziej podoba, a poza tym nówka chyba była minimalnie gorzej wykonana/spasowana  :(

 

 

 

Widać widać.. :)  Widać też nie którzy tego nie widzą.  :P

Być może to bladnie z czasem choć mi osobiście wydaje się że może to zależeć to od danej parti, bo niby te zegarki są takie same ale jakby porównać kilka tych samych modeli z rożnego czasu produkcji to tak jak piszesz mogą być różnice. W nie których może być to bardziej widoczne w innych mniej, nie które mogą być też ciut gorzej poskładane. 

Wracając jednak do kolorystyki wyświetlaczy to podobnie jest w GR-8900-1 są tam 3 kolory, z kolei np w GW-6900-1 te 3 kółka u góry maja właśnie taki niebieskawy odcień.

W Rangemanie natomiast pole daty ma ciemniejszy odcień. Dzień tygodnia podobnie jak w Ryśku ma paski jednak ma normalny odcień mimo tego. Paski nie wpływają na to że wyświetlacz ma inny odcień i nie powodują żadnego złudzenia.. Kolor wyświetlaczy zależny jest od tego jak zabarwiona jest folia polaryzacyjna na wyświetlaczu i tyle. W Ryśku w tych miejscach folia na wyświetlacz jest delikatnie zabarwiona na niebiesko.   ;)

 

Co do szarości bezela i paska to fakt też to zauważyłem, od nowości nie jest to taka typowa czerń tylko taka jakby grafitowa. Z czasem ta powłoka się wyciera i pasek czy bezel robi się czarny czarny, miejsca bardziej wytarte zaczynają się błyszczeć.

To nie jest do końca tak że kupując czarnego G on się nie wyciera tak jak kolorowe.. Wyciera się bo też jest pokryty jakaś cienką warstwą czarnej, grafitowej powłoki, z czasem ona się wyciera tylko tego tak się nie zauważa jak np w kolorowych G które na dodatek lubią łapać przebarwienia od ubrań.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten kolor daja te kreseczki poziome i pionowe sam wyswietlacz jest taki sam jak wyswietlacz godziny. Z dalszej odleglosci to wlasnie wyglada tak jak by byl inny kolor.

Dokładnie. W polu daty są tylko poziome niebieskie kreseczki, a na wykresie siatka.

Niestety, chyba wszystko i wszędzie robią coraz gorszej jakości... Niedługo będzie trzeba szukać starszych modeli bo wychodzi na to, że były dokładniej robione.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.. to pole daty i wykresu jest niebieskawe i na nim naniesione są te kreseczki..  ;)

 

Ja mogę jedynie potwierdzić jakość wykonania na przykładzie GW-M5600 których łącznie miałem 3 sztuki. Każda wykonana idealnie. Natomiast GW-M5610 miałem z 6 sztuk a oglądałem po rożnych salonach pewnie z drugie tyle i w większości były albo krzywo zamontowane panele słoneczne czy też moduły tak że ta dolna linia na wyświetlaczu leciała w któraś ze stron. Pominę już fakt niedziałającego auto podświetlenia  które wychaczyłem w 3 egzeplarzach. Watek był poruszany też na WUS-ie o ile pamieć mnie nie myli.. Samo podświetlenie, illuminator potrafi świecić w jednych modelach bardziej w innych słabiej, mniej intensywnie ale to już taki szczegół.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.