Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też ostatnio chciałem odświeżyć bezel i pasek od białego glx-5600 przy pomocy farby w sprayu ale niestety farba po wyschnięciu zaczęła trochę pękać. Może miałem złe warunki albo złą technikę.

Heh, też tego próbowałem z białego powycieranego paska i bezela udało mi sie uzyskać śnieżnobiały efekt, aż byłem z siebie dumny :rolleyes: Niestety moja radość nie trwała zbyt długo gdyż farba podobnie jak Tobie po wyschnieci zaczeła pękać i odpryskiwać :wacko:

Myślę że użyliśmy do tego celu złej farby i techniki, takie z nas majstersztyki.. Heh ;)

 

Dzięki za wyjaśnienie :) Chociaż trochę liczyłem, że wystarczy może jakaś folia, bez głębszych ingerencji.

 

Żeby włożyć jakąś folie i tak trzeba by rozkręcić zegarek i wyjąć moduł a efekt bedzie raczej mizerny.

A tak wystarczy tylko przełożyć moduły z jednego zegarka do drugiego i wsio cała ingerencja.  ;) 

Myk polega tylko na tym że trzeba mieć wersje CS na podmianke.

Zastanawiam się jeszcze nad podmianą CS z pomarańczowym wyświetlaczem do kompletu.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny zwrot akcji, czas pokazal ze zupelnie nie nosze gulfmastera, na rower i basen wskakuje rangeman bo jest nieco mniejszy

zanim wrzuce na gielde daje znac jakby ktos byl zainteresowany

do zegarka dorzucam calkowicie nowy pasek ktory zamowilem w zibi bo na fabrycznym pojawily sie jakies ryski na zapieciach :)

wiecej info na priva ;)

 

DSC_5055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sbsqad

Małe sprostowanie.. to pole daty i wykresu jest niebieskawe i na nim naniesione są te kreseczki..  ;)

 

Ja mogę jedynie potwierdzić jakość wykonania na przykładzie GW-M5600 których łącznie miałem 3 sztuki. Każda wykonana idealnie. Natomiast GW-M5610 miałem z 6 sztuk a oglądałem po rożnych salonach pewnie z drugie tyle i w większości były albo krzywo zamontowane panele słoneczne czy też moduły tak że ta dolna linia na wyświetlaczu leciała w któraś ze stron. Pominę już fakt niedziałającego auto podświetlenia  które wychaczyłem w 3 egzeplarzach. Watek był poruszany też na WUS-ie o ile pamieć mnie nie myli.. Samo podświetlenie, illuminator potrafi świecić w jednych modelach bardziej w innych słabiej, mniej intensywnie ale to już taki szczegół.

 

 

Przed zakupem GW-M5610 dużo o tych wadach czytałem. Dużo było komentarzy że auto-el się rozchodzi z użytkowaniem :D 

Faktycznie tak było, na początku, świeżo z pudełka auto podświetlanie nie chodziło za dobrze, kilka dni, tygodni - wszystko pracuje idealnie, zarówno panel słoneczny jak i podświetlanie.

Co do spasowania modułu nie mogę się dopatrzeć nieścisłości - wszystko jest naprawdę idealnie. Nawet lupka wchodziła do zabawy :D

Czytałem że mogło to być spowodowane okresem produkcji itp, mój np jest z lipca 2014 więc można uznać że Casio wzięła sobie uwagi ludzi do siebie i pozmieniała wady tego "kwadrata" 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie udało Ci się trafić na dobrze wykonany egzemplarz, gratuluję. Też miałem taki w którym nieszło przyczepić się do czegokolwiek.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby włożyć jakąś folie i tak trzeba by rozkręcić zegarek i wyjąć moduł a efekt bedzie raczej mizerny.

A tak wystarczy tylko przełożyć moduły z jednego zegarka do drugiego i wsio cała ingerencja.  ;) 

Myk polega tylko na tym że trzeba mieć wersje CS na podmianke.

Zastanawiam się jeszcze nad podmianą CS z pomarańczowym wyświetlaczem do kompletu.

Teraz do mnie dotarło, że faktycznie mógłbym wymienić po prostu cały moduł, a nie podmieniać sam wyświetlacz. Coś zaspany byłem wczoraj :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i swojego pokaże :) należy do grupy z którymi się nie rozstanę raczej nigdy :P

post-64161-0-76548000-1432676757_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.. to mamy drugiego "czarnucha" na forum w dodatku też na bransolecie. Przyznam że trochę zazdroszczę. ;)Waldzior też nie bardzo może rozstać się ze swoim pomimo tego że już dwa razy próbował.  :)

I dobrze szkoda sprzedawać bo ta wersja jest trochę unikatowa i zapewne ciężko będzie ja dostać kolejny raz.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do kolorowych wyswietlaczy to mam jednego takiego DW 6900 i tez sie tak zastanawiam jak ktoś go wykonał.Zrobiłem fotke ale ciężko to dokladnie pokazać9218bb1a50ffc86083bbc7a1cf150c15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźść nigdzie Twojej wersji ale zapewne chodzi o taki wyświetlacz jak poniżej?

 

ZMsSGy3.jpg

Foto z instagrama, użytkownik @MARBOED

 

Jest to efekt kolorowej foli polaryzacyjnej. 

Swoją drogą Simp ten Twój jakie ma dokładne oznaczenie? To jakaś limitka, colabo? Czy może customowy składak?

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i swojego pokaże :) należy do grupy z którymi się nie rozstanę raczej nigdy :P

A dałbyś więcej zdjęć (w kontekście bransolety) bo myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jakieś dziś zrobić to wrzucę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit mój to jest customowy skladak ktory kupiłem w Japonii i dokladnie wygląda tak jak ten poniżej tylko ja coś nie mogę uchwycić tego tak na zdjeciu,normalne jak na niego patrzysz to wyswietlacz jest lustrzany i ma usunięte te kropki w tych kuleczkach u gory.be11cf973b945f69e3267c90dd560143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek i bezel z modelu GW9100 oraz 9110 będą pasowały do G9100 ? I też zauważyłem, że 9110 i GW9100 mają takie same paski jak w 9200 więc te też powinny być dobre ?


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, takiego czarnego nigdy nie widziałem


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, takiego czarnego nigdy nie widziałem

 

piękna gromadka

 

Dzięki, nazywa się GX-56GB i przez pewien czas był dostępny w PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nigdy go nie miałem ale widocznie tak musiało być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek i bezel z modelu GW9100 oraz 9110 będą pasowały do G9100 ? I też zauważyłem, że 9110 i GW9100 mają takie same paski jak w 9200 więc te też powinny być dobre ?

Bardzo prawdopodobne, że tak.

Od razu dodam, że paski w G-9300, GW-9200 i GW-9400 można sobie przekładać bo pasują praktycznie od razu lub po bardzo małych przeróbkach pilniczkiem do paznokci..


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wiecie co? nie mam szczęścia do g-shocków  :(  wczoraj wylicytowałem za 415 zł GW-3500. A rano dostałem takiego maila:

Witam
Aukcja jest nie ważna. Zegarek został uszkodzony mechanizmy nie chodzą.

 

Teraz zobaczyłem, że zegarek znów jest wystawiony, ale w opcji kup teraz za 500 zł  :angry:  :angry:  :angry:  Poczucie godności nie pozwala mi kliknąć, nie dam robić się w h...

Negatyw już wystawiłem i ostrzegam przed allegro, to wylęgarnia cwaniaków i oszustów

No ręce opadają, najpierw ten giez, teraz następny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałbyś więcej zdjęć (w kontekście bransolety) bo myślę ;)

Jak obiecałem, zdjęcia 5610BC :) Te chropowate ogniwa są plastikowe.Nie wiedziałem o tym jak oglądałem zdjęcia przed zakupem, myślałem, że jest cała metalowa a metalowe jest tylko zapięcie i te małe matowe prostokąty łączące chropowate ogniwa:) Ale zegarek bardzo wygodnie się nosi i bardzo go lubię.

 

https://www.dropbox.com/sh/aqlz0wehnzjyrhw/AABFWDCtcg7eqpNg4meoPfdEa?dl=0

post-64161-0-87943300-1432740578_thumb.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? nie mam szczęścia do g-shocków  :(  wczoraj wylicytowałem za 415 zł GW-3500. A rano dostałem takiego maila:

Witam

Aukcja jest nie ważna. Zegarek został uszkodzony mechanizmy nie chodzą.

 

Teraz zobaczyłem, że zegarek znów jest wystawiony, ale w opcji kup teraz za 500 zł  :angry:  :angry:  :angry:  Poczucie godności nie pozwala mi kliknąć, nie dam robić się w h...

Negatyw już wystawiłem i ostrzegam przed allegro, to wylęgarnia cwaniaków i oszustów

No ręce opadają, najpierw ten giez, teraz następny...

To już wiem czemu cwaniak go znowu wystawił...tym razem za 500(też go oglądałem)...mógł ustawić cenę minimalną a nie później z ludzi głupka robić:/ myśli, że ktoś głupi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade do TT MTG przymierzać ;)

Zazdroszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.