Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa miesiące bez komputera i internetu (a więc i bez forum) i zaczęło mi się dobrze żyć z dwoma zegarkami (jeden G i Monster). Teraz, w końcu udało mi się nadrobić zaległości w tym wątku i jak zobaczyłem co się u was ostatnio działo to choroba znów wróciła :unsure:.

Mam tak samo :/ Trzeba się chyba na trochę "wylogować do życia" bo człowiek nie zarobi na to wszystko :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Święta prawda, a najlepiej puścić się w wir pracy, wtedy nie ma czasu na zastanawianie siè co zmienić

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zamawiam już G, i ost pytanko. Czy GD-400 jest mniejszy od GD-100?

Biorę od tego sprzedawcy:

http://allegro.pl/zegarek-casio-gd-400-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i5643527806.html

lub

http://allegro.pl/zegarek-casio-gd-100-1ber-g-shock-gw-pl-wawa-i5704074472.html

GD-100 był w sklepie dla mnie za duży, a GD-400 chyba nie mierzyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, GD-400 jest nieco mniejszy. Tutaj masz dokładne wymiary:

GD-400: 55.0 x 49.7 x 16.6mm / 78g

GD-100: 55.0 x 51.2 x 17.4mm / 72g

Dla mnie GD-400 jest też wygodniejszy. Ale tylko je przymierzałem przez kilka minut, na co dzień nie nosiłem.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że to mimo wszystko kawał zegara jest. Pisałeś, że GD-100 dla Ciebie za duży, a między nimi jakiejś spektakularnej różnicy nie ma. Tak jak pisałem, po ok. 1 mm. Jak przymierzałem to stwierdziłem, że to dla mnie raczej górna granica przy nadgarstku ~18 cm. Po czym kupiłem GD-350, który jest ździebko większy. :D

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Ryśka, ten leżał fajnie, tylko czasem sensor z lewej strony wbijał się w łapę. Mam nadzieję, że ten mi poleży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Ryśka, ten leżał fajnie, tylko czasem sensor z lewej strony wbijał się w łapę. Mam nadzieję, że ten mi poleży...

No ten będzie większy niż Riseman. Zamówiłeś z seqndusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, martwię się jedynie o te "rurki" okalające, aby po pół roku nie zeszła z nich farba/powłoka..

Edytowane przez Bartosz001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie cudo znalazłem w domu. Nie jest to g ale nie będę zakładał dodatkowego tematu żeby się pochwalić ;) posiada książkę telefoniczną do 30 numerów i 13 języków w tym Polski. Całkiem spoko zegarek ;)

 

 byl noszony? i z ktorego roku jest?  pytam, bo chodzi mi o wytrzymalosc tego plastikowego paska, mam dwie sztuki (inne) casio z takim samym jak w tym na zdjeciu,a one sa niewymienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem akurat nad Wisłą rowerem i przypadkiem miałem przy sobie 4 G, więc zrobiłem zdjęcie ;)

post-69446-1443796085,4568_thumb.jpeg

Niestety w słońcu nie zauważyłem, że riseman nie jest ostry.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz na rowerze z 4 zegarkami? :blink: Po dwa na łapę, czy w plecaku na wszelki wypadek? :lol:

Za GA-110 jakoś szczególnie nigdy nie przepadałem ale w tym kubraczku narobiłeś mi nim smaka.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden na nadgarstku, a 3 w sakwie przy rowerze :) zostawiam kilka G u dziewczyny, a teraz nadszedł czas na zmianę warty.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę jakiś kryzys zakupowy i nie mam na co kasy wydać, bo nic z nowości mi się nie podoba a ze staroci nie mogę znaleść :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzaj na Rolexa

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę jakiś kryzys zakupowy i nie mam na co kasy wydać, bo nic z nowości mi się nie podoba a ze staroci nie mogę znaleść :/

A ja mam sporo pomysłów zakupowych ale nie są to g-shock-i  :)

Znów ciągnie mnie do mechaników seiko i kwarców citizena.

I nie powinienem tego tu pisać ale kupując takiego citka z szafirem, solarem, radiem, czasem światowym, stoperem i innymi bajerami, wiem za co płacę te 1500-2000 zł. gdzie standard to stalowa koperta i bransoleta z pełnych ogniw a dekiel wiadomo że taki screwback w standardzie  ;)

A G to plastik-fantastik i powinien kosztować trzy razy mniej  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sporo pomysłów zakupowych ale nie są to g-shock-i :)

Znów ciągnie mnie do mechaników seiko i kwarców citizena.

I nie powinienem tego tu pisać ale kupując takiego citka z szafirem, solarem, radiem, czasem światowym, stoperem i innymi bajerami, wiem za co płacę te 1500-2000 zł. gdzie standard to stalowa koperta i bransoleta z pełnych ogniw a dekiel wiadomo że taki screwback w standardzie ;)

A G to plastik-fantastik i powinien kosztować trzy razy mniej :P

 

 

A idziesz Ty stąd :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie cudo znalazłem w domu. Nie jest to g ale nie będę zakładał dodatkowego tematu żeby się pochwalić ;) posiada książkę telefoniczną do 30 numerów i 13 języków w tym Polski. Całkiem spoko zegarek ;)

 

 

Niezła "staroć".

Kiedyś pewnie zadawał szyku :).

Orientujesz się ile ma +/- lat ?

Wyglada na "naście" a kalendarz mimo wszystko aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sporo pomysłów zakupowych ale nie są to g-shock-i  :)

Znów ciągnie mnie do mechaników seiko i kwarców citizena.

I nie powinienem tego tu pisać ale kupując takiego citka z szafirem, solarem, radiem, czasem światowym, stoperem i innymi bajerami, wiem za co płacę te 1500-2000 zł. gdzie standard to stalowa koperta i bransoleta z pełnych ogniw a dekiel wiadomo że taki screwback w standardzie  ;)

A G to plastik-fantastik i powinien kosztować trzy razy mniej  :P

Mam podobnie Tomaliusz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A ja nie, już dwa razy przywaliłem rangemanem w ścianę i zero stresu  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sporo pomysłów zakupowych ale nie są to g-shock-i  :)

Znów ciągnie mnie do mechaników seiko i kwarców citizena.

I nie powinienem tego tu pisać ale kupując takiego citka z szafirem, solarem, radiem, czasem światowym, stoperem i innymi bajerami, wiem za co płacę te 1500-2000 zł. gdzie standard to stalowa koperta i bransoleta z pełnych ogniw a dekiel wiadomo że taki screwback w standardzie  ;)

A G to plastik-fantastik i powinien kosztować trzy razy mniej  :P

 

A gdzie Ty te Citki z takimi rzeczami kupujesz po 1500-2000 zł. To mi attesą pachnie lub wersami JDM a 2k za nowego to jakoś mało płacisz  :D  :D  :D  :D  :D

Edytowane przez dwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.