Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Za tyle ile ktoś będzie chciał dać. Wstaw na licytację, daj cenę minimalną poniżej której wolał byś go zostawić dla siebie, za kilka dni poznasz odpowiedź, prawdziwszą niż ktokolwiek mógłby dzisiaj udzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z serwisem zegarków Casio nie występujących w PL. dajmy na to kupie jakiegoś froga padnie akumulatorek od TS i normalnie wymienią bez żadnych problemów czy bedzie trzeba szukac na e-bayu akumulatorka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

bialko i zoltko czyli jajko :)

 

dw6900sb9015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z serwisem zegarków Casio nie występujących w PL. dajmy na to kupie jakiegoś froga padnie akumulatorek od TS i normalnie wymienią bez żadnych problemów czy bedzie trzeba szukac na e-bayu akumulatorka??

Ja wymieniałem akumulatorek poza serwisem, u zwykłego zegarmistrza który twierdzi że mają dostęp do wszystkich rodzajów zasilania zegarków. Najlepiej doczytaj w specyfikacji jakie zasilanie tego froga i zapytaj jakiegoś renomowanego zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz samemu, aku ma oznaczenie ctl 1616, i wymieniasz jak baterię. chyba że masz 2 lewe ręce, to zostaw to komuś. Choć widziałem też jak zegarmistrz źle zakłada uszczelkę :)

 

 

0.1 co to za franken? jest taki model czy to radosna twórczość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

on jest zolty, ale czasami zmienia kolor na pomaranczowy i w rzeczywistosci i na zdjeciach - zalezne od oswietlenia, szlufke zolta mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie dot. Casio AWG-101. czy w modelu tym występuje takie coś jak auto led? pytanie nr 2 czy istnieje regulacja czasu trwania podświetlenia. w instrukcji jest wzmianka, że takie coś wykonuje się w trybie timekeeping przy ustawianiu godziny. niestety nie potrafię tego rozgryźć. Wiecie może Panowie czy idzie do tego modelu zastosować pasek parciany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze spoglądałem nieprzychylnie na zegarki casio g-shock, ale rzucił mi się w oczy pewien model, który mnie zaciekawił, jak i również jego cena: http://allegro.pl/zegarek-casio-kurier-gratis-gwar-pl-g-7800p-7er-i2062143323.html

Sprzedawca wspomina na aukcji o 6 letniej gwarancji po dokupieniu, ale czy to nie jest jakaś podpucha? W innych miejscach ten zegarek z gwarancją na 6 lat kosztuje trochę więcej.

 

Pytania są takie:

Warto kupić taki zegarek?

Czy biały zegarek dla faceta w wieku 23/24 lat jest ok?

Czy sprzedawca z podlinkowanej aukcji jest zaufany i sprawdzony?

Czy będzie wyglądał w miarę ok na nadgarstku 17,5 18 cm?

 

Aktualnie mam seiko 5 u zegarmistrza i jak padnie wyrok trup, to chyba zaszaleję z g-shock, bo seiko musiał dostać dzwona i się obraził, a g-shock to jest nie straszne :rolleyes:

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześcioletnią gwarancję (przedłużenie standardowej gwarancji o 3 lata) oferuje Zibi czyli oficjalny importer zegarków Casio pod warunkiem dokonania wpłaty za przedłużenie gwarancji (o ile dobrze pamiętam ok 20 zł) na ich konto w ciągu 30 dni od daty zakupu zegarka. Jeżeli zegarek sprzedawany jest przez sklep inny niż Time Trend (należący do Zibi) sześcioletnia gwarancja raczej na pewno nie będzie obowiązywać.

 

Jeżeli biały zegarek (ten konkretny albo jakikolwiek inny) podoba Ci się i chcesz taki mieć, to jest dla Ciebie ok.

 

P.S.

 

G-shocki to bardzo fajne, udane i wytrzymałe zegarki. Warto mieć przynajmniej jednego.

Edytowane przez Karakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sam model w bankujesz-kupujesz ing, tyle, że w innej kolorystyce, ale za to o 70 pln taniej i na 100% z pewnego źródła. Teraz mam dylemat, czy zaszaleć i wziąć biały, czy standardowo czarny, ale taniej.

 

Kurde...

 

Muszę gdzieś je zlokalizować i na żywo zobaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Od godz. 18.00 wystawilem swojego G na mroz.

Jest zanurzony w plastikowym kubelku z woda przy samym gruncie.

Temp. o 18.00 wynosila -15 C termometr 1,5 metra nad ziemia, pewnie w nocy spadnie ponizej -20 C.

 

Jutro wrzuce jakies fotki z testu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://yesap.com/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=G-7800

zobacz to, ja tam kupiłem ze dwa tygodnie temu zegarek gw m 5600 i jestem zadowolony ze sklepu i z zegarka, zadzwoń do nich i zapytaj o kolor i o upust (ja dostałem przy kwocie 539 zniżke i zapłaciłem 509), co do gwarancji to musisz mieć dowód zakupu (paragon faktura) gwarancje z pieczątką sprzedawcy i przesłać do zibi 20 zeta na przedłużenie gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Rozkulem go z bryly lodu okolo godz. 11.00, w nocy zsynchronizowal sie z zegarem atomowym, nie zaparowal od wewnatrz i oczywiscie dziala :rolleyes:

 

giez196.jpg

 

giez197.jpg

 

giez198.jpg

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 Ty powinieneś otworzyć studio fotograficzne :rolleyes:. Po raz kolejny dowód na no, że G wytrzyma więcej niż jego potencjalny właściciel :D


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

i juz na nadgarstku :rolleyes:

 

giez199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 i tym testem przekonałeś mnie ostatecznie żeby kupić ten model :-)

Przedtem jakoś nie byłem do końca przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://yesap.com/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=G-7800

zobacz to, ja tam kupiłem ze dwa tygodnie temu zegarek gw m 5600 i jestem zadowolony ze sklepu i z zegarka, zadzwoń do nich i zapytaj o kolor i o upust (ja dostałem przy kwocie 539 zniżke i zapłaciłem 509), co do gwarancji to musisz mieć dowód zakupu (paragon faktura) gwarancje z pieczątką sprzedawcy i przesłać do zibi 20 zeta na przedłużenie gwarancji.

 

Czarny model mogę mieć z 100% pewnego źródła za 264,56 pln razem z przesyłką. Tylko właśnie kwestia koloru, bo 70 pln różnicy jest między białym z allegro i czarnym z bankujesz kupujesz ing.

 

Teraz i tak nie kupię go, bo czekam na wynik operacji seiko, jeśli się powiedzie, to raczej sobie odpuszczę g, ale gdyby pacjent nie przeżył od razu zamawiam ten model, tylko jeszcze nie wiem w jakim kolorze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 i tym testem przekonałeś mnie ostatecznie żeby kupić ten model :-)

Przedtem jakoś nie byłem do końca przekonany.

 

0.1 przez Twoje zdjęcia też rozglądam się za giezem. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może też zrobie taki test z moim MTG? :rolleyes::D

Edytowane przez yogasek

MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.