Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Stary nie stary ale za kazdym razem jak go ogladam to usmiecham sie od ucha do ucha..pany,trzeba przyznac ze nasze G miały by biede z takimi testami

koszt jego to okolo 3,200 euro o ile dobrze pamietam i mozna rzecz dla kazdego cos miłego bo ma az 6 róznych wersji kolorystycznyc cyferblatu.

ma bardzo fajne pudełko,mase certyfikatów,w komplecie gume,bransolete i przyrzadek do teleskopków - to ten przyrzadek chyba tyle kosztuje hehe

 

nie wiem jak wy,ale dla mnie to jest prawdziwe słiss kłality bez nie potrzebnego nadmuchanego marketingu

 

aaa,tylko ze chyba wysokosc jego to okolo 3cm - nasze G to jak dzieci wobec tej grubosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety stało się. Zanabyłem GW M5600, ma ktoś może polską instrukcję pdf, albo jakiś link. Szukajka googlajka nie pomaga. Z góry dzięki.

 

edzia: fajna fotka mi się popełniła:

 

13122011288.jpg

 

i jeszcze jedno:

 

16112011097.jpg

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak wszyscy chcą coś sprzedać :) to i ja mam info małe. Jakby ktoś był zainteresowany, to mam na sprzedaż swojego Risemana GW-9200MBJ tzw Men in Mat Black. Komplet, stan 8,5/10 (a to i tylko ze względu na małe ryski na pasku).

Tu na forum ze względu na małą ilość postów (więcej czytam niż pisze) nie wystawię, więc na alledrogo wyląduje na dniach. No chyba, że ktoś na PW napisze :)

 

PS.

Lotniki całkiem fajne G. Zawsze mi się podobały.

Edytowane przez agaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety stało się. Zanabyłem GW M5600, ma ktoś może polską instrukcję pdf, albo jakiś link. Szukajka googlajka nie pomaga. Z góry dzięki.

 

edzia: fajna fotka mi się popełniła:

 

13122011288.jpg

 

i jeszcze jedno:

 

16112011097.jpg

 

 

 

 

Piekne sa te lotniki . Powiedz mi czy mariaczi czy na drugim zdjeciu na dole jest GW-3000B?? Sam zachorowalem teraz na tego typy G. Maja stosowne rozmiary na moja reke bo ok 50 mm...Az nawet poswiecialem na bazarku swojego monstera w tej intencji;) A i jeszcze jedno mozesz mi powiedziec ile oba modele Cie kosztowaly ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak savio23 ten na dole to GW3000B upolowany w idealnym stanie na alledrogo za 650

GW3000M4AER kupiłem w salonie TimeTrend łapiąc 15% rabatu. Czyli kosztował 1019 zł (z 1199)

 

edka: fotę zapodałem GW M5600 1ER

 

16122011305.jpg

 

]

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Słuchajcie, czy białe g-shocki są bardzo podatne na brudzenie i odbarwianie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak savio23 ten na dole to GW3000B upolowany w idealnym stanie na alledrogo za 650

GW3000M4AER kupiłem w salonie TimeTrend łapiąc 15% rabatu. Czyli kosztował 1019 zł (z 1199)

 

edka: fotę zapodałem GW M5600 1ER

 

 

 

 

 

hehTo Ty kupiles go za te 650 ... dzis przegladalem historie na alledrogo odnosnie min GW-3000B i widzialem ze pacjent wystawial go chyba dwa razy za 700 ale nie bylo zainteresowania i potem zjechal na 650 no i go zakupiles ,to bylo jakos w polowie listopada ,eh niektorzy to maja farta :)

 

Ps To ja tez pochwale sie swoim G tu akurat w zestawieniu z monsterem :)

 

10112011019u.jpg

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja. Ja kupiłem jakoś kwiecień/maj i teraz jak sobie przypomnę to nawet nie wiem czy to nie było 600 a nie 650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepsza cena-pogratulowac :D.Poluje teraz na ten model tzn jakas uzywke bo budzet napiety ale jak narazie slabo jest ,byl jeden na allegro do dzis za 850 zl ale nie zszedl ,pozyjemy zobaczymy ,moze cos sie trafi w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepsza cena-pogratulowac :D.Poluje teraz na ten model tzn jakas uzywke bo budzet napiety ale jak narazie slabo jest ,byl jeden na allegro do dzis za 850 zl ale nie zszedl ,pozyjemy zobaczymy ,moze cos sie trafi w dobrej cenie

Jeśli Ci koniecznie zależy na solar i wave to poluj ale jeśli te funkcje są zbędne to leży za 600 zł g 1200 na bransolecie. To jest 3000 bez wodotrysków.

 

edzia: sorki solara to on ma. Brak tylko ceptora i multi 6

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=12&gs_id=23&xhr=t&q=casio+g+1200bd&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1350&bih=600&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=LsHsTrb4CafE4gTTj-XoCA

Edytowane przez mariaczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na tych funkcjach zalezy mi najbardziej.Byl jeden G-1200D nawet na naszym bazarku ,nowka sztunia z gwarka pudelkiem nieuzywana za 650 ,kolega revir85 popedzil go dzis chyba nawet,jest i jeden na allegro http://allegro.pl/casio-g-shock-g-1200d-1aer-i1993954640.html

 

ale bez tych wlasnie bajerow jest dla mnie jakis wybrakowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem do tego forumowicza ale stwierdzil iz sprzedal go juz dawno temu, zapomnialo mu sie widocznie napisac w naglowku ogloszenia slowa "KOSZ ":D no ale jak wiadomo to wysilek nadludzki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem G shocka model G 9010-1DR z modułem 3153, szukając opini o nim natrafiłem na Wasze forum i postanowiłem tu zagościć :angry: Mam też pytanko ?? Gdzie znajdę pl instrukcję do niego bo z angielską sobie nie radzę choć komunikuję się tym językiem dośc dobrze hehe :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, świetny nabytek. :) GW-3500B chodzi mi po głowie już od pewnego czasu i po kupnie G-1200D nabrałem na niego jeszcze większego apetytu. :angry: Jaki masz obwód nadgarstka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz całkiem pokaźną łapę. ;) Ja zegarki zapinam na 3-4 dziurkę, ale na początku paska. :) Pytałem dlatego, ponieważ zastanawiam się, czy GW-3500B nie byłby za duży na mój nadgarstek (jakieś 16 - 16,5 cm). G-1200D jest dla mnie idealny, ale w GW-3500B pasek wychodzi z koperty pod innym kątem, co ogólnie może trochę "powiększać" zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały off-top ;)

 

Wszystkim G-manom życzę wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta :D

 

Może komuś pod choinką jakiś nowy G się trafi, ale mniejsza o to.

 

Zdrowia, radości i rodzinnej atmosfery, drodzy Panowie (i Panie, jeśli takowe tu są).

 

Wesołych Świąt! :)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven próbowałem na mojej żonie ona ma około 16-17cm nadgarstek i wcale nie wygląda na za duży :)

 

 

 

!!!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.