Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość 0.1

Wiem wiem, wporzadku :D Jezeli ktos chce to moze korzystac z moich zdjec pod warunkiem ze sa one w niezmienionej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupisz, Frogmany nie są w PL dostępne, no chyba że trafisz jakiegoś na Allegro z prywatnego importu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Od dawna noszę się z kupnem jakiegoś G. Ale kłopot w tym ,że jest ich tak wiele . Ostatnio kupiłem od pewnej osoby casio sea-pathfinder SPS-300C-1VE za cene bateri do tego zegarka :o. Okazuje się ,że jestem z niego tak zadowolony i poczekam z G. Lekki wodoszczelny i ma orginalne podświetlenie takie zielonkawe. Bateria ponoć do 10 lat wytrzymuje.Spełnia te sama zadania co G .Przy tym jest mniejszy .

Posiadam jeszcze międzyinnymi protreka . Ten nie jest mnie wstanie obudzić :lol: poprostu ma za cichy alarm,zresztą jak i inne. Ten sea-path bije na głowe moje pozostałe casio pod względem głośnośi.

 

Tak czy siak jak będę kupował jakiegoś G to bedzie napewno mudman albo frogman.


Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić G-shock'a DW-6900NB-1ER, to ten eminema tylko, że czarny.Co sądzicie o nim?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić G-shock'a DW-6900NB-1ER, to ten eminema tylko, że czarny.Co sądzicie o nim?:]

 

Że jest tak samo dobry jak każdy inny DW-6900, ale wygląda jak zegarek eminema, tylko czarny :lol:


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba go wezmę, zastanawiałem się nad jakimś tissotem ale jednak kupię tego g-shocka.:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko-do czego służą te 3 kółeczka w DW-6900?:lol:

 

Do tego, żeby ładnie wyglądały. I to jest jak najbardziej poważna odpowiedź. Wygląd, stylistyka i tyle. Nic więcej.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za co one odpowiadają?Muszą mieć chyba jakąś funkcje oprócz świecenia?

 

Pogoogluj to doczytasz wszystko, może TO cię zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za co one odpowiadają?Muszą mieć chyba jakąś funkcje oprócz świecenia?

 

Jakby to opisać... Skrajne prawe wyświetla kolejne dziesiątki sekund, jakie "nabija" licznik. Zaś dwa mniejsze po lewej "zapalają" swoje kolejne sektory wraz z każdą mijającą sekundą.

Jak już tak potrzebujesz, to siądę, poświęcę czas i zrobię dla Ciebie analizę.

 

20110512gliwice17.jpg

 

1-5s : zapalają się kolejno sektory skrajnego lewego kółka.

2-10s : zapalają się kolejno sektory środkowego kółka.

+ zapala się pierwszy sektor prawego kółka (czyli minęło 10 sekund)

11-15s : gasną kolejno sektory skrajnego lewego kółka.

16-20s : gasną kolejno sektory środkowego kółka.

+ zapala się drugi sektor prawego kółka (czyli minęło kolejne 10 sekund, co razem daje 20s)

 

i to wszystko jeszcze dwa razy w koło macieju, aż przejdzie cała minuta i po przejściu ostatnich 10 sekund w tejże minucie zgasną wszystkie sektory prawego kółka... :]

 

Czy coś jeszcze jest niejasne?

 

P.S. Oświadczam jednocześnie, że zdjęcie jest mojego autorstwa i w przypadku podpisania przez Polskę umowy ACTA, można mnie uprzejmie pocałować w d... ;)

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale profesjonalnie, dzięki wielkie .:] Jutro chyba przyjdzie mój pierwszy g-shock, już się doczekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, nawet nie wiesz jak groźną chorobę podłapałeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy mi się spodoba :] Zastanawiałem się nad Tissotem ale wziąłem jednak g shocka jak zobaczyłem go w teledysku eminem'a i need a doctor.Wybrałem jednak czarną wersję, bo najbardziej mi się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł g-shock wszystko fajnie, tylko czy ma ktoś instrukcje po polsku do modelu 6900nb? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kopiujemy posta pod którym udzielamy odpowiedzi i nie piszemy posta pod swoim postem, tylko edytujemy poprzedni...

 

Gratuluję i witam w gronie G.

Edytowane przez G G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.