Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znalazłem takie cudo? Ciekawe kiedy pojawi się w sprzedaży... Ktoś może miał w ręku starszą wersję?

 

Casio-G-Shock-1.jpg

 

gsmarena_002.jpg

Edytowane przez choccookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon niczego sobie tak jak model Commando ,jest na rynku od dłuższego czasu ,szkoda tylko że nie na europejskim rynku bo z pewnościa znalazł wielu odbiorców ,min mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wspólne zdjęcie - M5610 jutro jedzie do nowego właściciela...

 

EfuSQ.jpg

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem takie cudo? Ciekawe kiedy pojawi się w sprzedaży... Ktoś może miał w ręku starszą wersję?

 

Casio-G-Shock-1.jpg

 

 

O ile dobrze pamiętam to prototyp i na razie go nie ma w sprzedaży o ile wejdzie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie niedawno zakupionego g shocka gw 7900r 4er.

Na deklu ma MADE IN CHINA, gdzie inne g shocki mają MADE IN THAILAND.

Czy jest to nie orginalny g shock czy poprostu niektóre modele są produkowane w chinach?

Dołączam fotkę.

Pozdrawiam :)

 

20120913160302.jpg

Edytowane przez Rasha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Oryginalny jest :)

W Chinach tez produkuja G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany po wielokroć na forum. Tak, niektóre G-Shocki są robione w Chinach i jest to normalne. Znamion podrabiania trzeba się niestety doszukiwać zupełnie gdzie indziej ;)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych modeli, mam dokładnie ten sam :)

Widzę, że jest też dość świeży, jakoś z końca marca tego roku.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go na początku sierpnia ze sklepu timeontime.pl i jestem bardzo zadowolony. Zegarek jest mega ;) Dzisiaj właśnie zwróciłem uwage na te made in china i mnie to jakoś zaniepokoiło. Ale skoro mówicie, że w chinach też produkują to chyba nie mam się co martwić ;). Dzięki wielkie za odpowiedzi! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodemu sprawiłem ot takiego złotego "G":D. Bardzo mu się podoba . Jak dla mnie funkcjonalność fatalna. (GA-110GB)

post-33681-0-54985300-1347815305_thumb.jpg


Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktoś Polską instrukcje do G-SHOCK Mudman 9000-1VER byłbym bardzo wdzieczny bo niektórych opcji nie ogarniam ! : p Pozdrawiam i licze że ktoś mi dopomoże : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamierzam się z zakupem pierwszego G-Shock'a i trafiłem na atrakcyjną cenowo ofertę modeli na allegro. Z racji tego, że jest konkurencyjna do ofert sklepowych budzi moje wątpliwości co do pochodzenia i oryginalności zegarków. Jestem "świeży" w tym temacie dlatego chciałbym prosić forumowiczów o pomoc w ocenie żeby nie zrobić "wtopy". Link zamieszczam poniżej.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-110hc-1aer-g-shock-nowosc-i2621045593.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania o Daymona pojawiają się w tym wątku cyklicznie, wystarczy poczytać nieco wątek, albo użyć wyszukiwarki forumowej z hasłem "Daymon" - to naprawdę działa szybciej niż oczekiwanie na odpowiedź w wątku, tak na przyszłość ;)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem tutaj nowa i przychodzę z prośbą o pomoc :) Czy ktoś wie gdzie można kupić (najlepiej sklep internetowy) w rozsądnej cenie zegarek Casio ef-534d? W grę wchodzi także sklep stacjonarny w Łodzi lub ostatecznie allegro?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było ostatnio na forum, ale rodzina G nadal się powiększa :) Może doradzicie jaki kolor paska do 6900 założyć?

post-38269-0-61300100-1348048155_thumb.jpg

post-38269-0-18899400-1348048167_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Seven.. rozumiem ze w PL nie można nigdzie kupić GW-5610BC, czy nie wiesz może, istnieje szansa ze jakiś dystrybutor Casio mi go sprowadzi? oczywiscie nie po jakiejś kosmicznej cenie ;) Czy warto pisać np do TimeTrend w tej sprawie? Pisałeś ze kupiłeś go na Brytyjskim Amazonie o ile dobrze wiem to wysyłka do PL jest teraz za darmo mam racje? Trzeba zakładać PayPal? Pytam bo jestem zupełnie zielony na temat zakupów za granicą <_<

 

Chciałem na początku kupić uboższego GLS-5600L-1ER ale ta czerń się lepiej prezentuje no i bransoleta na mój chudy nadgarstek chyba będzie lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już musiałbyś pytać bezpośrednio w TT, choć wątpię by się na to zgodzili. Zresztą import z UK to nic poważnego. Wysyłka jest za darmo, na paczkę czeka się około tygodnia. Dopłaca się tylko jakieś 2-3 funty, chyba za różnicę w wysokości VAT pomiędzy Polską a UK. Paypala mieć nie trzeba, nawet gdybyś chciał to nie akceptują tego rodzaju płatności. Płaci się kartą bezpośrednio.

 

Cena teraz troszkę spadła, ale i tak jest to około 200 zł drożej niż ja zapłaciłem za niego pod koniec sierpnia (trafiła mi się podwójna promocja, wyszło około 550 pln). Mimo, że bardzo polubiłem ten zegarek (do tego stopnia, że sprzedałem "zwykłego" GW-M5610), to jednak wiele więcej bym za niego nie dał. To w końcu tylko plastikowe Casio z plastikową bransoletą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić czas w innych miastach świata zegarek pozni mi o jakies 7h chodzi o model g-9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, ahh no cena jest trochę wygórowana z tego wzg muszę poczekać z zakupem do końca roku, może trafię na świąteczna promocję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było ostatnio na forum, ale rodzina G nadal się powiększa :) Może doradzicie jaki kolor paska do 6900 założyć?

 

Dokladnie odwrotnie paski niz na zdjeciach :)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie odwrotnie paski niz na zdjeciach :)

 

W 5600 zostaje biały, ale do 6900 jakiś chcę dokupić bo jak na razie na czarnym kiepsko się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak ustawić czas w innych miastach świata zegarek pozni mi o jakies 7h chodzi o model g-9000

Przytrzymaj lewy górny przycisk na kilka sekund, aż na ekranie pojawi się mrugający sekundnik (możesz go zresetować prawym dolnym przyciskiem). Teraz wciśnij raz lewy dolny przycisk. Na ekranie pojawi się ON lub OFF. Prawym dolnym przyciskiem ustaw OFF (po zmianie czasu na zimowy będziesz musiał ustawić ON). Jeszcze raz wciśnij lewy dolny i ustaw strefę czasową na UTC+1. Lewy dolny ponownie i sprawdź, czy zegarek pokazuje właściwy czas. Jeśli nie, najpierw przy użyciu przycisków z prawej strony (górnym do tyłu, dolnym do przodu) ustaw właściwą godzinę, a po wciśnięciu lewego dolnego przejdź do ustawienia minut. Dalej możesz ustawić rok, miesiąc i dzień jeśli istnieje taka konieczność. Po wszystkim wciśnij lewy górny przycisk, wychodząc z trybu ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpozna ktoś może co to za model ?

Występował w filmie Resident Evil z 2002 roku.

 

Zauważcie że napis Casio został zatarty.

Jak na Casio dość nietypowy wyświetlacz, wyraźny i wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.