Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Waldzior masz go jeszcze?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja wiem kto go ma, ale niestety jest zadowolony :D

A u mnie dzisiaj tak na szybko:

post-33253-0-71586200-1459866828_thumb.jpg

wiem wiem, pyłki i te sprawy, dlatego napisałem, że na szybko :D

A w kolorze jest w odpowiednim wątku.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Przez oszustów z olx i allegro, cięzko jest sprzedać zegarek. Każdy się boi, większość dzwoni i chce za pobraniem. A to dla sprzedającego dodatkowy kłopot i czekanie tydzień na kasę. Nigdy w życiu nikogo nie oszukałem, a płacę za innych :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o G-9100?

 

Znajdę coś fajniejszego za około 350 zł, co nie będzie przytłaczająco duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez oszustów z olx i allegro, cięzko jest sprzedać zegarek. Każdy się boi, większość dzwoni i chce za pobraniem. A to dla sprzedającego dodatkowy kłopot i czekanie tydzień na kasę. Nigdy w życiu nikogo nie oszukałem, a płacę za innych :-(

No niestety, ale i kupić też coraz ciężej, bo jak nie podróba, to znowu oszust. Ostatnio, aż głupio się przyznać ;( kupiłem chrono Poljota i od półtora miesiąca nie mam ani zegarka, ani kasy. Sprawa zgłoszona do allegro i na Policję, a typ milczy, pomimo logowania się na allegro. Przez miesiąc mnie zwodził, a po rezygnacji z zakupu i prośbie o zwrot kasy cisza. Wystawiłem negatywa i teraz wszystko zależy od allegro, czy oddadzą kasę, czy nie.

W ten sposób chyba wyleczyłem się z zakupów od przypadkowych osób, a nic na to nie wskazywało, konto gościa od 5 lat na allegro i tylko jeden negatyw.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kto się ogłaszał?  :huh:

A taki Adrian z Bydgoszczy, ale M zadziałała szybko i sprawnie.

 

A to dla sprzedającego dodatkowy kłopot i czekanie tydzień na kasę.

 

Nie prawda.

Sprzedałem ostatnio zegar na bazarku za pobraniem z możliwością sprawdzenia. Kasa wpłynęła na konto następnego dnia :)

Trzeba tylko na poczcie zaznaczyć, że ma być wpłacona na konto i tyle ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A ja wysyłałem DPD i dostałem po tygodniu. Preferuję kuriera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o G-9100?

 

Znajdę coś fajniejszego za około 350 zł, co nie będzie przytłaczająco duże?

Jasne DW-5600 a jak Ci sie uda to nawet GW-M5610.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior stanu baterii brak :D czyżbym widział znak LWA (gryfa) w oddali?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz obwód nadgarstka? Ja mam aktualnie na łapie - o ile to można nazwać łapą - g7700. Bardzo fajny sprzet. Koszt 200 zl czyli niewiele. G9100 póki co przejął syn

Cos mi posta ucielo. Uroki Windows mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior stanu baterii brak :D czyżbym widział znak LWA (gryfa) w oddali?

Nie ma stanu akumulatorka, bo zwykłą baterię założyłem ;)

 

Lew się zgadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma stanu akumulatorka, bo zwykłą baterię założyłem ;)

 

Lew się zgadza :)

BRAVO JA


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech miesiącach czekania na swoje części z ZIBI, anulowałem zamówienie u Pani Sylwi (w chwili, gdzie nie mieli jeszcze części). Anulację przyjęto a mimo to mój brat zastał awizo w swojej skrzynce (podałem jego adres). Przesyłka miała wynieść około 220zł, a na awizo jest kwota niecałe 170zł. Po tym co się naczytałem, tutaj, co potrafią wysłać nie wiem czy ją przyjmować czy nie. Napisałem do Pani Sylwi, co wysłali i dlaczego pomimo mojego anulowania zamówienia, ale muszę z odpowiedzią poczekać do jutra. Chciałem przytoczyć ten incydent na forum, żebyście byli świadomi, co może Was czekać 

 

Gdzie jeszcze mogę dostać części do G-shock'ów? Np. kopertę do G-100 (nie bezel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech miesiącach czekania na swoje części z ZIBI, anulowałem zamówienie u Pani Sylwi (w chwili, gdzie nie mieli jeszcze części). Anulację przyjęto a mimo to mój brat zastał awizo w swojej skrzynce (podałem jego adres). Przesyłka miała wynieść około 220zł, a na awizo jest kwota niecałe 170zł. Po tym co się naczytałem, tutaj, co potrafią wysłać nie wiem czy ją przyjmować czy nie. Napisałem do Pani Sylwi, co wysłali i dlaczego pomimo mojego anulowania zamówienia, ale muszę z odpowiedzią poczekać do jutra. Chciałem przytoczyć ten incydent na forum, żebyście byli świadomi, co może Was czekać 

 

Chyba już każdy na forum jest świadomy co może go czekać przy zamówieniu z ZIBI

NO RISK NO FUN jak mówi staropolskie przysłowie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś od tego GW 3000 kawał oszusta wygląda na to :D zadzwoniłem z ciekawości jeszcze raz, odebrał i powiedział, że już niekatulane...a jak zapytałem czy jakbym zaproponował mu przelew  to pewnie by było aktualne i dostałbym jakąś cegle....to się chłopina rozłączył :) można było się tego spodziewać...zresztą wszystkie ogłoszenia jakie miał wywalił i mnie zablokował hehe

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperados w taki dzień achhhhhh, bardzo lubię to piwko


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperados w taki dzień achhhhhh, bardzo lubię to piwko

Chyba skocze zakupić na wieczor :D ochota mnie naszła

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek smaka narobił wszystkim, a upał daje się we znaki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ostatnio niemiłą i kosztowną sytuację z zamówieniem z zibi ale jeszcze nie mówię złego słowa, bo udało im się wybrnąć i przy ilości rzeczy jaką zamówiłem z powodzeniem to na razie jedna wpadka. Nie mniej coś złego się ostatnio dzieje, bo jest wysyp pomyłek i przedłużającej się realizacji. Może nie przewidzieli, że będą sprzedawali tyle części. Czekam teraz na jeszcze jedno zamówienie i mam nadzieję, że nie będzie problemów.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.