Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie macie może gdzieś skitranych gratów do Mtg 930?

Jak by co dajcie znać na pw.

Dzięki.

 

Tapnięte z Mi5s Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, chodzi za mną taki jegomość ;)

 

Dzięki, myślałem że będzie jednak trochę większy  :)

Posłucham się pewnego Jegomościa i zmienię mu bezel i pasek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie błyszczący zestaw jest mega w tym modelu, lepszy może być tylko ten z gw-m5610ly bo jest bardzo czarny ale ani za bardzo błyszczący ani za bardzo matowy :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...coś na wzór systemu Hands-free promowanego od dawna przez Renault :rolleyes: .

Tam za kluczyk służy karta, której nie trzeba wyjmować np. z kieszeni, aby otworzyć i uruchomić auto.

Wyobrażam sobie jak wyglądało by potem ogłoszenie o sprzedaży:

"Sprzedam używany zegarek Casio G - Shock, stan bardzo dobry, do kompletu dokładam Audi - gratis"

:D:D:D

Eee tam takie dziwne systemy. Moja żona to ma w mazdzie i jak chcę jechać jej autem to muszę brać jej torebkę. Beznadziejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie £210 ,czyli 1050zl

 

Dranie nie dali puszki ;)

 

Ja wolę te pudełeczka niż te oklepane pychy :)

 

Dzięki, myślałem że będzie jednak trochę większy  :)

Posłucham się pewnego Jegomościa i zmienię mu bezel i pasek  ;)

Zmieniaj :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie błyszczący zestaw jest mega w tym modelu, lepszy może być tylko ten z gw-m5610ly bo jest bardzo czarny ale ani za bardzo błyszczący ani za bardzo matowy :)

Fajnie to wygląda nie powiem ale jednak mnie nie przekonuje, zmienię na mat i wtedy zobaczę czy będzie znacząca różnica :) Inna sprawa jest z rozmiarem, myślałem że słusznych rozmiarów a tu zonk. Moja lepsza połówka już przymierzała go i chyba jej bardziej podpasował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napiszcie jakie używacie G na branie pod koszulę,garnitur.Muszę coś ciekawego kupić ale od razu piszę że na MTG nie nazbieram na razie ani tym bardziej na MTG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za to pytanie tutaj, ale chyba najszybciej tu Koledzy udzielą odpowiedzi  ^_^

Sporo też zamawiacie z OLX-a i wiadomo, ryzyko jest co przyjdzie  <_<

Przesyłka poczty polskiej, pobraniowa z sprawdzeniem zawartości - jak to działa?

Można otworzyć paczkę przed podpisaniem i sprawdzić zawartość a jak jest wszystko OK to dopiero się kwituję i płaci, czy najpierw trzeba podpisać i dopiero sprawdzamy?

Czy jest z przesyłką jakiś formularz zawartości paczki i według niego odbieramy?

W sieci znalazłem jakieś stare wpisy i różnie to opisane jest  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to? Ktoś wrzucił fotkę na FB. 

post-76027-0-84221200-1484118597.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.g-shockzone.com/showthread.php?712-G-Shock-smartphone-previews-as-CES-2012

 

Stary news, nie widzę po 4 latach dużo info, wynika z tego że to tylko był produkt na CES


@tomaliusz

 

Tu masz dość jasno opisane. 

http://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/776405,otwarcie-przesylki-przed-potwierdzeniem-obioru.html

 

To chyba najważniejsze 

"- Jeżeli nadawca chce umożliwić odbiorcy sprawdzenie zawartości przesyłki pod kątem jej zgodności z zamówieniem może skorzystać z dodatkowej usługi "sprawdzenie zawartości". Polega ona na otwarciu przesyłki przy kurierze przed odbiorcę i porównaniu jej zawartości z tzw. formularzem specyfikacji – informuje Piotr Gołdanowski z Biura PR Poczty Polskiej S.A"

 

DHL potwierdzam, że nie pozwalają. Brat pracował i takie akcje nie wchodziły w grę. 

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, artykuł czytałem już wcześniej i właśnie nie wiem jak jest z tym formularzem specyfikacji, bo słyszałem że nie zawsze on jest wypełniony, mimo paczki z opcją sprawdzenia zawartości.

Artykuł sprzed 3 lat, może coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za to pytanie tutaj, ale chyba najszybciej tu Koledzy udzielą odpowiedzi ^_^

Sporo też zamawiacie z OLX-a i wiadomo, ryzyko jest co przyjdzie <_<

Przesyłka poczty polskiej, pobraniowa z sprawdzeniem zawartości - jak to działa?

Można otworzyć paczkę przed podpisaniem i sprawdzić zawartość a jak jest wszystko OK to dopiero się kwituję i płaci, czy najpierw trzeba podpisać i dopiero sprawdzamy?

Czy jest z przesyłką jakiś formularz zawartości paczki i według niego odbieramy?

W sieci znalazłem jakieś stare wpisy i różnie to opisane jest :wacko:

Tak to działa. Kupowałem. Otworzyłem i jak było ok dałem kasę kurierowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa. Kupowałem. Otworzyłem i jak było ok dałem kasę kurierowi.

Dzięki  :)

A formularz sprzedającego o zawartości paczki jakiś był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka poczty polskiej, pobraniowa z sprawdzeniem zawartości - jak to działa?

Przychodzi paczka, otwierasz, jak się podoba to płacisz i odbierasz, a jak się nie podoba to nie odbierasz i tyle. Najlepsza opcja na zakupy z OLX.

 

Michał widziałem już to cuśko "kompas" jakiś czas temu, ale chyba nic specjalnego, można uznać za gadżet G-Shock ;)

 

Kaboom jest dobry w czerwieni! :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to? Ktoś wrzucił fotkę na FB.

 

Wrzucałem to w sierpniu 2014 w temacie gadżetów.

Dzięki :)

A formularz sprzedającego o zawartości paczki jakiś był?

Kupowałem tak Bulovę. Odbierałem i sprawdzałem paczkę na poczcie, bo była awizowana. Otwierałem ją normalnie przy okienku, dwie panie patrzyły mi na ręce, gdy stwierdziłem że ok to zapłaciłem i podpisałem.

Formularza sprzedającego nie kojarzę ale może to być taka deklaracja, że nie zgłaszasz/nie stwierdzasz wad lub że stan przedmiotu/przesyłki jest Ci znany żeby nie było, że po dotarciu do domu coś Ci się odwidzi i uznasz, że jednak nie chcesz odebrać paczki :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec odbierał tak kilka lat temu dosyć drogi zegarek, ale nie przy okienku.

Poproszono go na zaplecze i wskazano kabinę w której mógł z pełną dyskrecją sprawdzić zgodność przesyłki. Płacił dopiero po wszystkim - to się nazywa kultura :)

 

EDIT:

 

Pytałem go przed momentem i mówi, że już nie pamięta czy była to kabina :) czy zaplecze, ale mniejsza o to. W każdym bądź razie płacił dopiero po sprawdzeniu. Taką opcję musi opłacić nadawca.

Edytowane przez Wojtek_Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre poczty wymagają formularza z wyszczególnieniem zawartości przesyłki - w tym np. moja.

Inne, z tego co zauważyłem nie, bo zdarzyło mi się ze dwa razy, że go nie było.

Raz mi się zdarzyło, że doręczyciel wracał, po podpis na tymże formularzu, bo go nie miał za pierwszym razem.

Wygodna opcja, jeżeli jest ryzyko.

Z olx to konieczność.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.