Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że dobry sklep. Tylko martwi mnie, że dostawa jest do 10-ciu dni.. Trochę długo. Przeważnie jest np. w poniedziałek dostają przelew, popołudniu nadają kurierowi, we wtorek towar u mnie. Tak jest np. w Zegarek.net, tyle że, Zegarek.net nie ma tego modelu co ja chcę. Jak jest z tą dostawą z Time Trend ? Podzieli się ktoś jakąś wiedzą ?

Witam.

Dwa razy zamawiałem u nich z dostawą do salonu i nie trwało to długo.

Za pierwszym razem zamówienie w salonie w niedzielę do odbioru był na środę.

Za drugim razem zamówienie indywidualne przez internet w poniedziałek, do odbioru był w salonie w ten sam dzień. Ja jednak chciałem "funkiel nówkę" z magazynu, więc do odbioru miałem w czwartek, dodam że był to tydzień przedświąteczny. Myślę, że max w 4 dni powinien być u ciebie.

Pozdrawiam

Edytowane przez doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa razy zamawiałem u nich z dostawą do salonu i nie trwało to długo.

Za pierwszym razem zamówienie w salonie w niedzielę do odbioru był na środę.

Za drugim razem zamówienie indywidualne przez internet w poniedziałek, do odbioru był w salonie w ten sam dzień. Ja jednak chciałem "funkiel nówkę" z magazynu, więc do odbioru miałem w czwartek, dodam że był to tydzień przedświąteczny. Myślę, że max w 4 dni powinien być u ciebie.

Pozdrawiam

Podziękował za szybkie info :-)


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy frogman. Nowa wersja.

Aaaaa, oka. Myślałem że jakiś dw-5400 jest czy coś takiego

 

Nowego Froga na żywo nie widziałem, ale z chęcią przymierzyłbym go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za szybkie info :-)

.... i nie zapomnij o targowaniu się w sprawie ceny.

Znajdź najniższą cenę w internecie twojego wybranego modelu, zaproponuj im, i zobacz jaką cenę oni zaproponują. Zawsze można zaoszczędzić parę złotych.

Edytowane przez doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostawę z TT to przeważnie wysyłają w ten sam dzień ewentualnie kolejnego dnia, 24h i zegarek jest dostarczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Frogman jest w TT przeceniony już od prawie miesiąca z 2000 na 1400 i nie opuszczą ani 1pln ( kupowałem w sklepie , targowałem w sklepie jak i na stronie , odpowiedź - towar wyprzedażowy cena ostateczna i to model z 2015 roku ( seria camo men in navy , ta sama kolekcja co 9400 i 9300 z tym że te mają pasek carbon frog ma zwykły ) miałem go kilka dni kupowałem przed świętami , ale zegar solidny najcięższy G jakiego miałem plus zakręcany dekiel i made in japan :) jedyna wada dla mnie jest trochę mały.

Nowe frogmany są 2 w TT i ceny to 5000-5700 :) akurat mierzyłem wszystkie bo były od ręki w sklepie D1000 oczywiście przez cenę tylko z czystej ciekawości i to już kawał zegara w stosunku do 8250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... i nie zapomnij o targowaniu się w sprawie ceny.

Znajdź najniższą cenę w internecie twojego wybranego modelu, zaproponuj im, i zobacz jaką cenę oni zaproponują. Zawsze można zaoszczędzić parę złotych.

Nic nie mogłem utargować, ponieważ we wszystkich sklepach jest taka sama. Zmówili się ?  ;)

.... i nie zapomnij o targowaniu się w sprawie ceny.

Znajdź najniższą cenę w internecie twojego wybranego modelu, zaproponuj im, i zobacz jaką cenę oni zaproponują. Zawsze można zaoszczędzić parę złotych.

Nic nie mogłem utargować, ponieważ we wszystkich sklepach jest taka sama. Zmówili się ?  ;)


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda cena jest do negocjacji, no chyba że jest na wyprzedaży a tak to na każdym coś utargujesz, to ceny wyjściowe i normalne że wszędzie są takie same ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, podobnie zresztą jak GW-3000 którego chyba miałeś swego czasu?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gw3500. I powiem krótko. Jestem mega zadowolony. Uważam że jest świetny. Wyświetlacz trochę może mało czytelny w słabym świetle. Podświetlenie diodą więc w nocy wyświetlaczy nie widać wcale. Poza tym nie sprzedam go. Mam go chyba że 2 lata i nie zamieniłbym na innego g.

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z modelu 3000 to BD dla mnie najlepszy.

Lubię mieć normalny, duży sekundnik i nie lubię hybryd.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wolę hybrydy ze względu na praktyczność ale w tym przypadku przymykam oko więc only 3000BD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie mogę się przekonać do tych 3000. Na cyfrowych wyświetlaczach chyba prościej. A brak wskazówki sekundowej to żaden brak. Zegarek aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD miałem, może teraz żółciaka spróbuję  :)

176494d1289928129-casio-g-shock-gw-3000-GW3500-1_grande.jpg?v=1378769663

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu gw3500 zmieniłem bezel na białe literki. Lepiej wygląda.

8864b419ba1651935420878823bb3b0b.jpg

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie póki co taka trójka wyleczyła z zakupów zegarków "na nadgarstek" :)

 

PSX_20170108_202134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.