Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dzisiaj nudno w domu ;)

post-33253-0-89413100-1483731389_thumb.jpg

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze MTG maja perwersyjna przyjemnosc z wkurzania innych. Mam nadzieję, że jest to tylko moje mylne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze MTG maja perwersyjna przyjemnosc z wkurzania innych. Mam nadzieję, że jest to tylko moje mylne wrażenie.

Troszkę jest w tym prawdy, przyznaję się bez bicia :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie miałem G-Shocka, ale potrzebuję czegoś czego nie będę bał się "uszkodzić" w robocie. Ten model zwrócił moją uwagę, ale jestem ciekawy czy dobre to:

Casio ga-100c-1a3er

product_26501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oryginał to będzie ok, inna rzecz czy chcesz nosić taki festyn. 


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to jedna z najmniej festyniarskich odsłon tego modelu jaką widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta wersja też nie jest zła ;)
GA1000 mają dużą zaletę bo jest masa części do modów. Chyba żaden inny model tylu nie ma.
Ludzie lubią ten model bo jest na nim pełno dupereli, a na żywo robi wrażenie solidnego.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytam, bo nie mam zielonego pojęcia o tych zegarkach, a ten po prostu wpadł mi w oko :P Chyba, że sami polecicie coś lepszego do 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym modelu? Jak to się spisuje?

recenzja jest na forum, spisuje sie jak pozostale z serii Master of G czyli dobrze, tak samo lezy na przegubie, jesli ktos lubi duze zegarki to szerokosc 46 mm nie czyni go mistrzem ale IMO ma czytelny panel na co zwracali juz uwage inni forowicze

Waveceptor w budownictwie z wielkiej plyty i krata balkonowaa nie chcial zlapac fixa z poziomu L1

taka wywazona klasyka choc o dyskrecji w przypadku tej serii trudno mowic


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neclocus z poziomu L1 nigdy nie złapie, musi zatrybić L3, żeby synchro było możliwe, a czasem i tak się nie uda.

Marca101 ale Ci się mnożą te zegary, codziennie więcej :) Tylko G zbierasz czy inne też? Może byś spróbowała, któregoś zmodować?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja jest na forum, spisuje sie jak pozostale z serii Master of G czyli dobrze, tak samo lezy na przegubie, jesli ktos lubi duze zegarki to szerokosc 46 mm nie czyni go mistrzem ale IMO ma czytelny panel na co zwracali juz uwage inni forowicze

Waveceptor w budownictwie z wielkiej plyty i krata balkonowaa nie chcial zlapac fixa z poziomu L1

taka wywazona klasyka choc o dyskrecji w przypadku tej serii trudno mowic

Raczej 51mm szerokości.

Nigdy bym go nie kupił. Nie lubię mieć modelu, który ma chyba pół Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytam, bo nie mam zielonego pojęcia o tych zegarkach, a ten po prostu wpadł mi w oko Chyba, że sami polecicie coś lepszego do 600 zł.

G9300

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G9300

 

Tapaltak

+1


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marca101 ale Ci się mnożą te zegary, codziennie więcej :) Tylko G zbierasz czy inne też? Może byś spróbowała, któregoś zmodować?

Oprócz G mam też citizena i vostoka. A kolejne G shocki pojawią się u mnie pod koniec stycznia.

A o modowaniu muszę pomyśleć... Dobry pomysł

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 51mm szerokości.

Nigdy bym go nie kupił. Nie lubię mieć modelu, który ma chyba pół Polski

Gulfmana ma pół Polski?

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marca101 a jakiego Citka masz? To są dobre zegary :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście zastanawiali się nad środkiem do konserwacji Waszych wspaniałych

sikorów z tworzyw sztucznych, to bez wątpienia mam produkt godny polecenia !

 

Mało, że świetnie czyści, to jeszcze konserwuje plastik, przywracając pierwotny wygląd

paska, lub koperty. Bez względu na kolor i zmęczenie materiału.

 

Nadmienię, że nie jest to żadna reklama. Środek otrzymałem od znajomego,

który również kolekcjonuje zegarki. Przywiózł go zza wielkiej wody, gdy dowiedział się,

że tubylcy tym właśnie przywracają blask swoim kochanym plastikom :)

 

Wypróbowałem środek na zegarku syna. Efekt rewelacyjny. Matowy i zużyty plastik,

zyskał nowe życie. Rysy co prawda pozostały, ale i tak jest nieźle :)

 

autoobsessed_vinylex_500ml.jpg


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfmana ma pół Polski?

Hub3rtus pewnie mial na mysli G-9100, to rzeczywiscie dosc pospolity Gulfman, ten ktorego zdjecie zamiescil piniu10 to model GW-9100-1 produkowany w latach 2007-2009 i raczej pol Polski go nie ma

jesli chodzi o szczegoly to szerokosc jest 46 mm tak jak napisalem a lug to lug 51 mm

czy warto kupic? piekno jest w oku patrzacego albo inaczej de gustibus non est disputandum czy jakos tak ; )

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elixir , czy to nie ten środek którym na yt Mike835 odnawia niebiesko czarnego Kinga ? :) ?

 

 

Tak mi się skojarzyło , ale dla mnie to wygląda jak po plaku ( nie wiem jak wyschnie )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marca101 a jakiego Citka masz? To są dobre zegary :)

Citizen Eco-Drive CA4250 03E

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.