Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaoG-Shock

Niestety taki mamy klimat :)

Japonia welcome you :) Fp G-Shock Na fb napisał,iż walczy z tym i będzie walczył z podróbkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zapomniałem się pochwalić :D zegarek dotarł w sobotę po przygodach z kurierem 2a4b946ebdcdd47f8045d45390cb8432.jpg

e64b061e96188b510098c9f3e7b25907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Tak w ogóle to zapomniałem się pochwalić :D zegarek dotarł w sobotę po przygodach z kurierem

 

Bardzo ciekawy,taki Smerfny :D

Edytowane przez KaoG-Shock
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sobie liczą za to, jak na dwa ogniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super tylko czemu tak dużo chcą za sam adapter.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adapter to pół biedy. Reszta to minimum 760 zł do 1000zł . Po za tym użyteczność też średnia. Trzeba zdjąć zegarek żeby coś dokręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Adapter to pół biedy. Reszta to minimum 760 zł do 1000zł . Po za tym użyteczność też średnia. Trzeba zdjąć zegarek żeby coś dokręcić.

Dokładnie adapter jest w dobrej cenie pieniadze,ale Bardzo dobre rozwiazanie Dla survivalowych maniakow :D

Się polubiliśmy

 

 

Ładnie przebrany,w koncu kupie Rangeman'a kusi mnie Bardzo Juź długo :)

Edytowane przez KaoG-Shock
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przymierzałem czarny i kompletnie mi nie podszedł,ale powiem szczerze-ten jest mega...i wszedł do kolekcji  :)

7608590_IMG_20170309_160905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaoG-Shock

Super! Właśnie na niego poluje MTG marzenie,jade obejrzeć w niedziele :D jak sie nosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Właśnie na niego poluje MTG marzenie,jade obejrzeć w niedziele :D jak sie nosi?

Nie wiem czy mnie nie wyleczy z całej reszty zegarków,a to mówi samo za siebie  :) wybierałem pomiędzy nim a gpw i nie wahałem się ani chwili.elegancki,ciężki i ma coś w sobie skurczybyk  ;) wykonanie zajeb...

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie nie wyleczy z całej reszty zegarków,a to mówi samo za siebie :) wybierałem pomiędzy nim a gpw i nie wahałem się ani chwili.elegancki,ciężki i ma coś w sobie skurczybyk ;) wykonanie zajeb...

Podobnie mówiłem 2 lata temu.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mówiłem 2 lata temu.

Ale trzeba mieć nadzieję  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie nie wyleczy z całej reszty zegarków,a to mówi samo za siebie  :) wybierałem pomiędzy nim a gpw i nie wahałem się ani chwili.elegancki,ciężki i ma coś w sobie skurczybyk  ;) wykonanie zajeb...

 

Co Wy z tym "ciężkim" tak się upieracie? MTG-S1000 waży 180g, Steinhart O1 190g a jest od MTG sporo mniejszy, delikatniejszy i drobniejszy... no i w MTG ciężar robi głownie bransoleta, po jej wypięciu zegar "lżeje" o 100g i jego waga jest na poziomie Rangeman'a... a Wy ciągle że niby ciężki zegar, a do tego... ciężki :D :D :D

Co do "leczenia" to też tak mówiłem jakieś dwa miesiące temu... od tej pory przybyło mi 6 zegarków tak że luz nie wyleczy bo ta choroba jest nieuleczalna :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie nie wyleczy z całej reszty zegarków,a to mówi samo za siebie :) wybierałem pomiędzy nim a gpw i nie wahałem się ani chwili.elegancki,ciężki i ma coś w sobie skurczybyk ;) wykonanie zajeb...

NAPEWNO Cie nie wyleczy z calej reszty zegarkow ,moze tymczasowo zaspokoi Twoj apetyt.

Ja mam GPW i MTG ,to dwa zupelnie inne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi MT-G to mnie ona zaskoczyła.

Dla mnie jest on lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym "ciężkim" tak się upieracie? MTG-S1000 waży 180g, Steinhart O1 190g a jest od MTG sporo mniejszy, delikatniejszy i drobniejszy... no i w MTG ciężar robi głownie bransoleta, po jej wypięciu zegar "lżeje" o 100g i jego waga jest na poziomie Rangeman'a... a Wy ciągle że niby ciężki zegar, a do tego... ciężki :D :D :D

Co do "leczenia" to też tak mówiłem jakieś dwa miesiące temu... od tej pory przybyło mi 6 zegarków tak że luz nie wyleczy bo ta choroba jest nieuleczalna :D

Forum na temat G więc porównuję tylko na tle innych G.inne marki to inna bajka  ;)

NAPEWNO Cie nie wyleczy z calej reszty zegarkow ,moze tymczasowo zaspokoi Twoj apetyt.

Ja mam GPW i MTG ,to dwa zupelnie inne zegarki.

Nie ma znaczenia,że są inne.liczy się tylko to,który podoba się na tyle żeby go kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi MT-G to mnie ona zaskoczyła.

Dla mnie jest on lekki.

 

Miałem dokładnie tak samo - spodziewałem się że będzie sporo cięższy, podobnie miałem z GPW...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.