Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, jest suuuper  :)

 

Gratulacje, chociaż do Ciebie coś dotarło :D

 

 

... na lato idealny.

 

 

Na zdjęciach miazga, Tomasz tylko czy wytrzyma do wakacji? :P

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, jest suuuper

 

Piękny

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dzięki drinks.gif

 

Tomasz gratulacje... super ta pomarancza. Wiem bo miałem :) na lato idealny.

Dziękuję  :) drinks.gif

 

Gratulacje, chociaż do Ciebie coś dotarło :D

 

 

 

 

Na zdjęciach miazga, Tomasz tylko czy wytrzyma do wakacji? :P

Dzięki, postaram się aby wytrzymał  :D

Chyba pora zacząć coś kolekcjonować  :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, postaram się aby wytrzymał  :D

Chyba pora zacząć coś kolekcjonować  :)

Mamy to na piśmie i screena też zrobiłem :lol:


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomek pomarańczy, to jedna z dwóch opcji kolorystycznych 1100 które bym widział u siebie :)

 

 

 

DSC09564.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora zacząć coś kolekcjonować :)

 

Bardzo fajna gromadka Ci sie zrobiła... a pomarancza super się wyróżnia...

Gratulacje, chociaż do Ciebie coś dotarło :D

 

 

Tomasz tylko czy wytrzyma do wakacji? :P

O to to... do wakacji kupa czasuuuu... żeby do świąt wytrzymał :D

 

Pochwal sie co tam nabyłeś... :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzisiaj atakują kolorowe nowości zakupowe, to i ja się przyłączę  :D

 

1512226205-DSC_0004.png

 

 

To też pokłosie Black Friday, do którego niektórzy podchodzą sceptycznie. To drugi z trzech, które zakupiłem w tym dniu ;)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzisiaj atakują kolorowe nowości zakupowe, to i ja się przyłączę  :D

To też pokłosie Black Friday, do którego niektórzy podchodzą sceptycznie. To drugi z trzech, które zakupiłem w tym dniu ;)

Kiedyś to miejsce w stopce Ci się skończy biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie J Na dniach będę wystawiał na allegro (licytacja, bez ‘kup teraz’) mojego Ryszarda w czerwonych portkach. W sierpniu tego roku zanikła górna część wyświetlacza, poza tym wszystko hula.

 

Pytanie mam następujące – z tego co pamiętam, to w kreatorze wystawiania przedmiotu na allegro jest opcja, czy wystawić przedmiot jako ‘uszkodzony’ – wystawiając Ryśka chcę po prostu uniknąć sytuacji, w której mimo iż z opisu i zdjęć będzie wynikało, że górna część wyświetlacza nie działa poprawnie, to ktoś będzie sobie rościł jakieś prawa, że niby nie wiedział czy coś w tym stylu. Dzięki z góry za porady.

 

SpSGsYt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz gratulacje:) muszę zobaczyć przy okazji. Trzeba się w końcu spotkać i napić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz gratulacje:) muszę zobaczyć przy okazji. Trzeba się w końcu spotkać i napić !

Z Tobą zawsze drinks.gif

Tylko tym razem bez prezesa bo jeszcze będzie chciał coś za darmochę wyciągnąć biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki miał ktoś z Was GST-B100? Jakieś wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie a wlasciwie prosbe o porade. Mam okazje dobrze sprzedac czerwonego gw7900 i za to kupic ryska jak z powyzszego linku w kwocie okolo 400 pln, zegarek w dobrym stanie. Co byscie zrobili?:)

Edytowane przez lotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach

 

 

 

Dla mnie bomba. MZ super G, niestety mało popularny i chyba niesłusznie niezbyt deceniany.

Czarnopiątkowa okazja "zmusiła" mnie do do zakupu GD-350, jednak przyjdzie mi na niego nieco poczekać, aż przybędzie zza oceanu. Mam nadzieję, że będzie warto, bo to wersja egzotyczna, jak na nasz rynek ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

GD-350 to jeden z bardziej udanych modeli, bardzo czytelny, nawet w negatywie. Też bym kupił, ale mam odwrót na rzecz analogów  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. MZ super G, niestety mało popularny i chyba niesłusznie niezbyt deceniany.

Czarnopiątkowa okazja "zmusiła" mnie do do zakupu GD-350, jednak przyjdzie mi na niego nieco poczekać, aż przybędzie zza oceanu. Mam nadzieję, że będzie warto, bo to wersja egzotyczna, jak na nasz rynek ;)

Zamówiłeś wersję 350-1C ? Z niebieskimi napisami ?

 

Mirek1969 klikaj ;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś wersję 350-1C ? Z niebieskimi napisami ?

 

Mirek1969 klikaj ;)

Tak GD-350-1C. Tzn. kliknąłem coś, co w tytule na Amazonie miało GD-350-8, ale w opisie i specyfikacji już 1C i w komentarzach również uwagi, że to wersja z niebieskimi napisami. Na 100% okaże się jak przyjdzie. W każdym bądź razie klikałem z nadzieją, że 1C przyleci ;)

 

 

Na allegro jest taki i myślę czy sobie na Mikołaja nie strzelić.Tylko czy aby jest w porządku?

Klikaj klikaj, zegarek bardzo fajny. Do niedawna tylko wersje czarne były dostępne na Alle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie. Czy jest jakiś G, który ma timer działający na nieco innej niż standardowa zasadzie, mianowicie ustawiam sobie odpowiednią godzinę, a zegarek mi odmierza czas jak w timerze. Takie połączenie alarmu z timerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie a wlasciwie prosbe o porade. Mam okazje dobrze sprzedac czerwonego gw7900 i za to kupic ryska jak z powyzszego linku w kwocie okolo 400 pln, zegarek w dobrym stanie. Co byscie zrobili?:)

Rysiek to bardzo fajny zegar, naprawdę udany, ma swój styl, ale względem GW-7900 to będzie lekki rozmiarowy downgrade. W sensie, ze Rysiek jest minimalnie mniejszy. Ale jak Ci się podoba, to oczywiście bierz, bo zegar coraz rzadszy na rynku, a GW-7900 w razie czego zawsze zdążysz odkupić i w razie potrzeby przebrać w kolor, bo mnóstwo jeszcze tego po rynku lata. Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.