Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A ten napis "WAR21ST RESIST" pod wyświetlaczem...? To mi jakoś nie wygląda na "WATER RESIST"...

Edytowane przez Blatio

CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz też to widzę. Opłaca się wydać 100 zł na takiego fake'a jeżeli nie mam wystarczających funduszy na oryginał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz też to widzę. Opłaca się wydać 100 zł na takiego fake'a jeżeli nie mam wystarczających funduszy na oryginał ?

 

 

Jak chcesz byc paserem....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dzięki. Teraz też to widzę. Opłaca się wydać 100 zł na takiego fake'a jeżeli nie mam wystarczających funduszy na oryginał ?

 

ja bałbym sie o wodoszczelnosc i wolałbym kupić coś zupełnie innego 'do stówki' ale oryginalniejszego :)

- chociaż przyznaje ze nigdy fejka nie miałem i nie wiem,może sa nawet szczelniejsze niz oryginały hihi

 

 

dozbieraj kasy,naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz też to widzę. Opłaca się wydać 100 zł na takiego fake'a jeżeli nie mam wystarczających funduszy na oryginał ?

 

Pytasz się czy warto wyrzucić 100zł w błoto?

Dodatkowo mega obciach.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Za stówkę możesz poszukać używanego oryginalnego czarnego DW-6900. Będziesz mniej cool, trendi i jezzy ale podróbą i tak byś nie był, a tak przynajmniej będziesz mieć oryginalny i fajny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tez się pochwalę swoja mała kolekcja.

 

p8130001.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez seno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz też to widzę. Opłaca się wydać 100 zł na takiego fake'a jeżeli nie mam wystarczających funduszy na oryginał ?

 

Jest jeden super 6900: G6900B-1

http://www.nywatchstore.com/gw6900b1.html

Cały czarny z pięknym, bursztynowym wyświetlaczem.

Obudowa jest z błyszczącego czarnego plastiku, jest cudowny.

Miałem go na sobie dzień albo dwa, potem odkupił go ode mnie znajomy.

Jeżeli zobaczysz go w kraju, to nie zastanawiaj się, przy okazji zakapuj mi gdzie był.

Solar Atomic jakby co :P

post-41125-0-27322000-1313382444_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi skurczybyk ALE.

 

Szukając G-011BD-9AER przeglądnąłem na moim najwolniejszym na forum necie dużo stron z G-shockami.

SUPERCHRONO to najdroższy sklep z g-shockami jaki napotkałem w życiu.

to co jest na NYWATCH w SUPERCHRONO jest co najmniej dwa razy droższe.

post-41125-0-00242500-1313383554_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona posiadaczy G-Shocków.

 

Dziś dojechał najzwyklejszy DW-5600E-1V a przy kolejnej wypłacie myślę intensywnie nad GW-7900B-1ER :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Forum śledzę od dawna ale jako "niezrzeszony". Niniejszym postanowiłem zalegalizowac ten zwiazek:-) Forum świetne. Rzeczowe i kompetentne (trudne słowo;-)) Istna kopalnia wiedzy o G, ale przecież nie tylko...

Pozdrawiam Wszystkich i życzę dalszego, ekspansywnego rozwoju, który śledził będę z prawdziwą przyjemnością i zainteresowaniem.

p.s. Obecnie na wyposazeniu: GW-M5600, GW-9200. Ale to oczywiście nie koniec. Ostatnio zaczął za mną chodzić PRW-2500. Co prawda Protrek - ale ma coś w sobie - masę elektroniki :-))

post-41336-0-83701800-1313572351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos..

Czy rzeczywiście protreki tak bardzo ustępują gshockom co do wytrzymałosci? Słyszałem różne opinie ale z grubsza ta opinia potwierdza się. Z drugiej strony - większość "misjonarzy" zaopatruje się w Afganii w protreki: PRG-40, PRG-80, PRW-1300, PRW-1500 i nie narzekają. A warunki pracy, co tu duzo mówić, trudne. (Suunto niestety nie wytrzymują - bardziej pod krawat;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

To co wyróżnia G-shocka to system absorbujący wstrząsy, którego próżno jest szukać w innych zegarkach, także Pro-Trekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

... A warunki pracy, co tu duzo mówić, trudne. (Suunto niestety nie wytrzymują - bardziej pod krawat;-))

 

 

ooo.. to bardzo ciekawa informacja,możesz to rozwinąc i podac jakis przykład??

-tzn,pytam z ciekawosci bo fajnie by miec wreszcie cos z czujnikami,a chce miec cos dobrego i nie koniecznie musi byc Casio.Ciagle szukam faworytów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo.. to bardzo ciekawa informacja,możesz to rozwinąc i podac jakis przykład??

-tzn,pytam z ciekawosci bo fajnie by miec wreszcie cos z czujnikami,a chce miec cos dobrego i nie koniecznie musi byc Casio.Ciagle szukam faworytów:)

 

Znam temat bezpośrednio od użytkowników ale nie bardzo szczegółowo. Dwa różne przypadki, dwa różne Suunto. Jeden to na na pewno Suunto Core All Black, drugi nie pamiętam ale na pewno też w plastiku. Pierwszy poległ na drzwiach Hummera - pęknięta koperta, szyba i bezel. W sumie ocalił rękę - może to taka specjalna strefa zgniotu?:-) Drugi podobno przy uderzeniu wierzchem dłoni w ścianę budynku się po prostu rozpadł. Chłopaki się trochę roczarowały i chcac nie chcąc kupiły bardziej proletariackie Casio - jeden PRG-40, drugi PRW-1500. Obydwa przesłuzyły po dwie zmiany w Afganii i służą do dzisiaj. Moze miały więcej szczęścia?;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos..

Czy rzeczywiście protreki tak bardzo ustępują gshockom co do wytrzymałosci? Słyszałem różne opinie ale z grubsza ta opinia potwierdza się. Z drugiej strony - większość "misjonarzy" zaopatruje się w Afganii w protreki: PRG-40, PRG-80, PRW-1300, PRW-1500 i nie narzekają. A warunki pracy, co tu duzo mówić, trudne. (Suunto niestety nie wytrzymują - bardziej pod krawat;-))

 

No dooooooooooooooooooooooooooooooooobra.

Ja mam tak daleko do polskich sklepów bo jestem w Afganistanie.

Po pierwsze - można je zamawiać przez internet nie płacąc za wysyłkę,

cło i podatek - porównując do zamówienia z kraju.

Po drugie - nie potrzebuję kompasu, bo w terenie się orientuję,

ani stacji meteo, pogoda: 35-40 w dzień, 25 w nocy

i zero chmur przez 8 miesięcy pod rząd,

choć zimą potrafi przymrozić, powiać i posypać.

WIĘC - g-shock.

Fajna sprawa mieć dual time, różnica czasu 2,5 godziny latem i 3,5 zimą.

Sprawdzają się analogowo-cyfrowe, ale tylko cyfrowe to już powinien mieć DUAL.

 

W PX-ach są 5600, 6900 i 9000 w konfiguracji standard i MS-1

(czarne body, negatywny wyświetlacz) po cenie lekko mniejszej niż np. www.nywatch.com

 

Korzystając więc z krótkiej wizyty w B. lecę do sklepu, pomimo dużej kolekcji może się pokuszę

 

Dla: MROVKA - wiesz jakie tu są super warunki do obserwacji?????????? :)

 

pozdrawiam więc wszystkich z ISAF :)

Edytowane przez inf40890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój okaz, nic nadzwyczajnego, najzwyklejszy 5600E, ale za jakiś czas pojawi się coś lepszego czy też po prostu innego :)

post-41091-0-98504000-1313685221_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Wkrotce taki :)

 

g-5600a-7dr-a.jpg

 

a wczesniej byl taki zegarkiclub.pl/forum/topic/52067-bialy-g-shock-gw-m850-7/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

nie wiem jakie sa warunki i nie chce sie dowiadywac :) pozatym mam swoje prywatne zdanie na temat tej wojny i naszej obecnosci tam..skoro ZNALEZLI sposób na 'czarne diably' czyt:ROSOMAKI to chyba czas sie wynoscic bo to koniec nietykalnosci...echh,wreszcie bo to moze da cos do myslenia:)

 

00110010000010011001 - to prawdziwa miłosc do dziwiczej bieli?? - biały jest super

swoja droga,moja kolezanka chce koniecznie odkupic odemnie GW200F za 350 funa bo sie w nim zakochała,a natomiast jej mama zakochała sie w GW206K...hehe,mówie kolezance ze jak mi da iPhona 4 to moge ewentualnie rozwazyc zamiane :) a co do jej mamy,hmmm tez pewnie bym sie z nią dogadał hehe i nie wiem czy nie lepiej by sie na tym wyszło :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

mrovka, po sprzedazy bialego gw-m850 stwierdzilem ze musze zapelnic pustke. nie wiem biel ma w sobie "to cos" - jest cool :) rozgladalem sie za bialym risemanem ale dostepnosc tego zegarka I cena daly mi do myslenia no i wlasnie postanowilem ze kupie bialego klasycznego w swej prostocie G bez zbednych funkcji i tak tez sie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.