Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Świetna wersja :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tomaliusz napisał:

Tomasz, graty :)

Tylko go wyszoruj dobrze :D

Spoko, dezynfekcja to podstawa :D Dzięki

9 minut temu, Sol napisał:

Świetna wersja :)

👍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał:

Musiałem spróbować, bo jeszcze nigdy nie miałem 9300. 

Bo to bardzo przyjemny zegar nieco niedoceniany i przyćmiony dominacją Romka (a jest od niego o wiele wygodniejszy w użytkowaniu). U mnie przegrał z Gulfmanem - ten bardzo się polubił z moim nadgarstkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GTB napisał:

Bo to bardzo przyjemny zegar nieco niedoceniany i przyćmiony dominacją Romka ...

A w życiu ...

Mudman był dużo wcześniej, to klasyk ale Roman nowszy wypust i tyle 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, tomaliusz napisał:

A w życiu ...

Mudman był dużo wcześniej, to klasyk ale Roman nowszy wypust i tyle 😉

Raptem 2 lata różnicy w debiucie rynkowym pomiędzy nimi , ale masz sporo racji - większość wybiera nowszy , bogatszy model bo tak jest (niby) lepiej.

 

Jakoś nie pasuje mi okreslenie klasyk do Mundka , toć on nawet jeszcze całej dekady nie jest na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2020 o 14:06, tommly napisał:

Musiałem spróbować, bo jeszcze nigdy nie miałem 9300. Bardzo fajna ta wersja, przypadła mi do gustu.

Gratulacje  :)

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 

Dzięki Marcin

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem (jak na razie) wielkim miłośnikiem MT-G ale naszło mnie na spróbowanie takiego , B1000 nie do końca mi leży wizualnie ale podoba mi się S1000 - niestety ten nie jest już normalnie dostępny i jest (katalogowo) większy od B1000. Jak te zegarki (szczególnie S1000 bo jak już na niego bym polował) sprawują się na nadgarstkach +/- 18cm ? Mają jakieś swoje słabe punkty , bolączki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S1000 to wielka krowa, miałem 2 lub 3 sztuki tego modelu i za wielki na 18 cm. a do tego płaski jak naleśnik względem proporcji do średnicy :P

MTG-B nosi się zdecydowanie lepiej, mam teraz drugiego w wersji na pasku i w tym modelu mimo że jestem bransoletowcem i prawie wszystkie zegarki noszę na kajdanie to tu mi to absolutnie nie przeszkadza bo jest mega wygodny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem wygody noszenia i rozmiaru wygląda to tak: MTG-B1000 > MTG-S1000 > MTG-G1000

Podobnie jak Tomek mam 17,5-18 cm w nadgarstku i potwierdzam, że B na pasku świetnie się nosi.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy serii GM-5600. Bardzo się rysuje ta część koperty wykończona na połysk? Podoba mi się wersja moro i palec świerzbi, żeby kliknąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz , @tommly dzięki za opinię. Generalnie chcem go bardziej z ciekawości a oba są "kobylaste" i raczej za duże dla mnie dlatego raczej wybiorę S1000 bo wizualnie (po zdjęciach) bardziej do mnie przemawia (nawet już jednego namierzyłem). Chyba się zdecyduje bo jak nie pomacam to nie będę miał własnego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GTB napisał:

@tomaliusz , @tommly dzięki za opinię. Generalnie chcem go bardziej z ciekawości a oba są "kobylaste" i raczej za duże dla mnie dlatego raczej wybiorę S1000 bo wizualnie (po zdjęciach) bardziej do mnie przemawia (nawet już jednego namierzyłem). Chyba się zdecyduje bo jak nie pomacam to nie będę miał własnego zdania.

No właśnie nie i to Ci tłumaczymy 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh , najwyżej trafi szybko na bazarek bo już (prawie) S1000 kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkościowe przejście z kostek, Ocka i Citka na tego MTG to będzie bezcenne doświadczenie :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomaliusz napisał:

Wielkościowe przejście z kostek, Ocka i Citka na tego MTG to będzie bezcenne doświadczenie :D

He , he , no i znalazł się argument za dla takiego wyboru - wszak doświadczenie jest najważniejsze 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.