Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

Poniżej link do zestawienia autoryzowanych punktów serwisowych Casio w Polsce (ze strony jednego ze sklepów zegarkowych). Oczywiście na czele z Centralnym Punktem Serwisowym marki Casio, tj. Zibi Techno Sp. z.o.o.

https://www.zegarek.net/zegarki-casio-serwis.html

Rozumiem, że jeżeli ktoś ma podpisaną umowę serwisową z Casio, to powinien również świadczyć usługi z tym serwisem związane, a nie wybierać sobie, którymi zegarkami się zajmują, a którymi nie. Tym bardziej odpłatnie. Zatem jeżeli zegarek pochodzi z legalnej europejskiej dystrybucji, niekoniecznie kupiony w Zibi, to zgłosiłbym całą sprawę do UOKiK i do centrali Casio Europe i czekał na rozwój sytuacji.

Ja rozumiem, że oficjalny dystrybutor Casio woli jedynie sprzedawać zegarki z 40% marżą, a ten cały serwis ma jedynie dlatego, że tego wymaga umowa o oficjalnej dystrybucji produktów Casio na Polskę, ale godząc się na takie podejście idziemy tylko na rękę dystrybutorowi, a to że się ktoś tam z nich pośmieje, to im pewnie "lotto", bo ktoś,  kto w jednym z ich salonów kupuje zegarek i tak ma to gdzieś.

Powyższe, to tylko moja prywatna opinia. Być może moje pojęcie o sprawie serwisów, umów i ustaleń na linii Zibi - Casio mija się z rzeczywistością, ale z reguły tak to właśnie działa ;)

Edited by clusca

Właśnie o to chodzi. Zwłaszcza że ja chciałem zapłacić za naprawę wysyłkę i całą operację aby było to zrobione dobrze i zgodnie ze sztuką? To co Panowie nie potrafią? Trochę jakbym kupił auto w W-wa pojechał do Jeleniej Góry i by mi powiedzieli że nie naprawią mi auta bo tylko w salonie?

Raz że brak szacunku do klienta bo wersja zmienia się w zależności od osoby z którą się rozmawia, a dwa że czas. Pewnie zegarek wróci do mnie do końca przyszłego tygodnia, za wysyłki i wymianę w sumie zapłacę 150 zł. 

Gulfik z radyjkiem 

IMG_20210122_183943.thumb.jpg.f3c51786a1347828fdf5288b64871127.jpg

4 godziny temu, kepa416 napisał:

Raz że brak szacunku do klienta bo wersja zmienia się w zależności od osoby z którą się rozmawia, a dwa że czas. Pewnie zegarek wróci do mnie do końca przyszłego tygodnia, za wysyłki i wymianę w sumie zapłacę 150 zł. 

Robią to celowo, by Cię ukarać, że nie kupiłeś u nich.

S-syństwo i tyle.

Jak masz dowody w postaci maili to zgłaszaj do rzecznika.

A jak masz FB to pisz, niech inni też o tym wiedzą.

Trochę czarnego PR im się przyda.

Szybko czegoś u nich nie kupię.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

9 minut temu, GPOWER napisał:

nakrętki do felg M12x1,5

a kurczę jakieś takie znajome i miałem na końcu klawiatury - hhehehe no tak - za mocno świeciły heheheh a zegareczek przedni 👍

Guest maritimeeng

Wyprowadzanie psa i dziecka na spacer...

3149573F-0288-4134-ADBB-F2C5B7D37906.jpeg

C5D28502-F23D-40E0-A24C-7C5B496D3AA0.jpeg

89C69388-14A9-43D7-92FB-4755D1E8A777.jpeg

Mudek w pracy

IMG_20210126_152804.jpg

King to gangus a Romek i Mud to pachołki hehe

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

W tym zestawieniu King to rzeczywiście gangus - taki "pusty sterydziasz" bo Mudek i Romek mają zdecydowanie "bogatsze wnętrze" 😄

Siemka. Jest tu jakiś zboczyniec chętny na TheG, który zapłaci mi za niego gigantyczny piniondz? 🤑

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

5 godzin temu, pazikk napisał:

Boss i jego pachołki

Król Godzilla  oraz po lewej Mothra po prawej  Roidan  :)