Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś na FB lub OLX Romana w wersji Standard z pomalowanymi czarnym markerem śrubkami i przyciskami. Ciekawie wyglądał... zwłaszcza, że malowanie zaczęło już mu tu i ówdzie schodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał:

 ale pomyśl - byłby to jedyny w swoim rodzaju zegarek a nie wytwór milionowej serii noszony przez miliony - to jak tuning auta - jedyny w swoim rodzaju :)   -  Powinno powstać PodForum - w którym będziemy prezentować tuning  CASIO - własne malowania - modyfikacje bezeli, obudów - tworzenie hybryd złożonych z paru Casio - własne projekty tworzone na drukarkach 3D z dostępnymi werkami, modułami używanymi w Casio  itd... dowolność wyrażania swojego  talentu, i wizji  .... :)  - moze kiedyś tego doczekam :) 

W zegarkach widzę sporą analogię do motoryzacji , o ile współczesne , ogólnodostępne modele poddane tuningowi cieszą oko i wzbudzają podziw tak yougntimery zachowane w oryginalnym stanie są najbardziej pożądane (a Ryśka G już śmiało można zaliczyć do grona youngtimerów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Godzinę temu, tomaliusz napisał:

Fabryczny to fabryczny a przebieraniec to przebieraniec 🤪 

Kwiatek, zostaw tak jak jest :)

Spokojnie, zostaje jak wyszedł z fabryki B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, GTB napisał:

W zegarkach widzę sporą analogię do motoryzacji , o ile współczesne , ogólnodostępne modele poddane tuningowi cieszą oko i wzbudzają podziw tak yougntimery zachowane w oryginalnym stanie są najbardziej pożądane (a Ryśka G już śmiało można zaliczyć do grona youngtimerów).

 zgadzam się nie wszytko należy robić, tuningowac - kiedyś np obudowy komputerów - były stałe, szare nijakie,  a tera jakie robi się tuningi - także   auta w japoni, usa  tuninguje się nikt tam na fabryczne nie patrzy - dlaczego by nie robić tego z niektórymi zegarkami - skoro maja budowę modułową i plastykową - nie chodzi mi od razu rzucić się na wielkie tuningi - małymi kroczkami :) np zacząć: od przycisku :)  później już pójdzie łatwiej - najgorzej zrobić ten pierwszy krok .... :) Weźmy taki przykład - ten zegareczek Rose coś tam ... różowy czy jaki on tam - dostaje w prezencie - sprzedać to już go nie sprzedam - nałożyć ... hmmmm zostaje wiec jedno wyjście - polerka i nałożenie innego koloru - i już wszyscy szczęśliwi :) i tunig gotowy :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko. Zegarkowygigant ktoś cośoc brał ? Jak tak to jaką formę płatności wybraliście i koszty dostawy ?  0pln poczta Polska czy 29 PLN kurier ? Jak długo szło ?

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, murcins napisał:

Panowie pytanko. Zegarkowygigant ktoś soc brał ? Jak tak to jaką formę płatności wybraliście i koszty dostawy ?  0pln poczta Polska czy 29 PLN kurier ? Jak długo szło ?

Ostatnio brałem protreka, zapłaciłem kartą z góry i wybrałem dostawę pocztą polską - niecały tydzień i zegarek u mnie bez żadnych problemów. Kontakt ze sklepem ok, informacja o każdym etapie zamówienia. Cena blisko dwa razy niższa niż u nas. Osobiście polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem GMW-B5000GDLTD-1ER. Zamówiłem w sobotę, przyszedł w czwartek. Wysyłkę wziąłem darmową pocztą, a i tak sami z siebie wysłali UPS'em. Z Danii zegarek ruszył we wtorek, czyli realnie 2 dni trwał sam transport.

Paczka zapakowana, jak należy, wszystko cacy, potwierdzenie zakupu podobne do tego z Watchshopu - nie jest to faktura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to też wezmę poczta. Kliknę przez payU jak w większości sklepów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka sama sytuacja jak u Tomka, wziąłem darmową wysyłkę i płatność kartą. Wysłali mi UPS'em wczoraj i planowaną dostawę mam na wtorek 09.02. Kupiłem żeby zobaczyć jak to wygląda, pewnie puszczę niedługo dalej. Gdyby ktoś szukał krajowego to możecie pisać ;)

Edytowane przez zdanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzę, że zamówienia z Zegarkowego Giganta docierają :) Podobnie jak u Tomka przesyłka szła niecały tydzień.

 

Tymczasem taka kostka wyszła z pudełka :)

 

20210206_115010-1000px.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Zegarkowy Gigant to zapewne Watchia.com, czyli dość dobrze znany i cieszący się zaufaniem sklep internetowy :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę słońca wyszło, trzeba korzystać z okazji ☀️☀️☀️

 

IMG_20210206_123138_389.jpg

Edytowane przez zdanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiam nad tym GMW i chyba wieczorkiem kliknę z ciekawości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, zdanek napisał:

Dzisiaj trochę słońca wyszło, trzeba korzystać z okazji ☀️☀️☀️

 

IMG_20210206_123138_389.jpg

Fajne pudło widziałbym kilka u siebie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TomG80 napisał:

Ja brałem GMW-B5000GDLTD-1ER. ...

Nie potrzebuję ... nie potrzebuję ... po co mi ... na co? ... nie chcę ... image.png.92eb5e0a2714f9f6e27c5b9fbb747571.png 

Jak żyć? image.png.4917673dee6431bdcadb373bce64d537.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomaliusz napisał:

Nie potrzebuję ... nie potrzebuję ... po co mi ... na co? ... nie chcę ... image.png.92eb5e0a2714f9f6e27c5b9fbb747571.png 

Jak żyć? image.png.4917673dee6431bdcadb373bce64d537.png

...potrzebujesz,  potrzebujesz - tylko jeszcze o tym nie wiesz !!!! 🤬  Podświadomie już go kupiłeś  👿

a jak żyć ? --  no jak ... Z GMW-B5000GDLTD-1ER   tylko tak  😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję ... nie potrzebuję ... po co mi ... na co? ... nie chcę ... image.png.92eb5e0a2714f9f6e27c5b9fbb747571.png 
Jak żyć? image.png.4917673dee6431bdcadb373bce64d537.png
O, czyli niedługo trafi na bazarek za "pu" ceny?

Bierz, bierz, bo zestawik naprawdę ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zdanek napisał:

... Gdyby ktoś szukał krajowego to możecie pisać ;)

Jak kolega to widzi? :D

11 minut temu, TomG80 napisał:

O, czyli niedługo trafi na bazarek za "pu" ceny? emoji3.pngemoji6.png
...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacił ktoś normalnym przelewem ? Trustly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, murcins napisał:

JYqjpTf.jpg

Czy żaba czasem zimą nie powinna hibernować pod śniegiem i lodem?  :)

42 minuty temu, tomaliusz napisał:

Nie potrzebuję ... nie potrzebuję ... po co mi ... na co? ... nie chcę ... image.png.92eb5e0a2714f9f6e27c5b9fbb747571.png 

Jak żyć? image.png.4917673dee6431bdcadb373bce64d537.png

Kupować. Odmawiajac sobie wszystkiego to tak jakbyś umarł za życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, eddi87 napisał:

Odmawiajac sobie wszystkiego to tak jakbyś umarł za życia :)

i to bez GMW-B5000GDLTD-1ER :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał:

i to bez GMW-B5000GDLTD-1ER :) 

Na ręcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, eddi87 napisał:

Czy żaba czasem zimą nie powinna hibernować pod śniegiem i lodem?  :)

Kupować. Odmawiajac sobie wszystkiego to tak jakbyś umarł za życia :)

Powinna ale co zrobisz. 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.