Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, murcins napisał(-a):

Kobiet chyba w naszym gronie nie ma ? 

Jawnych nie ale są zaglądające przez ramię (moja żona) , w jej imieniu : Serdeczne podziękowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, murcins napisał(-a):

Kobiet chyba w naszym gronie nie ma ? :P ale jakby... to wszytkiego co najlepsze :D

xQzpxuC.jpg

 

...kto wie różowe .... G-Shocki się pojawiają :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, unadarek napisał(-a):

 

...kto wie różowe .... G-Shocki się pojawiają :) 

😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek (@TomG80), potrzebuję wsparcia. Śmieją się z różowych zegarków. Ja lubię moją różową kostkę, a Ty zdaje się też darzyłeś sympatią różowego Rangemana :)

Swoją drogą takiego Romka różowego w oryginale chętnie bym przygarnął w rozsądnej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek@clusca , wszystko zależy, jak poważnie te kolory traktujemy. Jak na mój gust taki różowy zegar do jakiejś mocno casualowej koszuli, np. na plażę pasuje super, ale do nieco bardziej formalnych wydarzeń, np. wyjść na piwo do baru z kumplami to już bym chyba takiego różu nie założył. Z drugiej strony zegarka nie nosimy, żeby się podobał komuś, tylko głównie nam samym - z takim założeniem żyje się jakoś tak bardziej komfortowo.
P.S. Niedługo zapomnimy, jak to w ogóle jest wyjść do baru z kumplami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał(-a):

Tomek (@TomG80), potrzebuję wsparcia. Śmieją się z różowych zegarków. Ja lubię moją różową kostkę, a Ty zdaje się też darzyłeś sympatią różowego Rangemana :)

Swoją drogą takiego Romka różowego w oryginale chętnie bym przygarnął w rozsądnej cenie ;)

 

857279014_southpark.thumb.jpeg.33ff4a7e00d7d30cc8c23d22fb681b34.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Maciek@clusca , wszystko zależy, jak poważnie te kolory traktujemy. Jak na mój gust taki różowy zegar do jakiejś mocno casualowej koszuli, np. na plażę pasuje super, ale do nieco bardziej formalnych wydarzeń, np. wyjść na piwo do baru z kumplami to już bym chyba takiego różu nie założył. Z drugiej strony zegarka nie nosimy, żeby się podobał komuś, tylko głównie nam samym - z takim założeniem żyje się jakoś tak bardziej komfortowo.
P.S. Niedługo zapomnimy, jak to w ogóle jest wyjść do baru z kumplami...

 

Tomasz, jasne, to oczywista oczywistość dla mnie, że nie zawsze i wszędzie wypada taki zegar założyć. Chodzi mi bardziej o to, aby mieć w sobie trochę luzu i nie bać się eksperymentować. Z kolorami oczywiście :) Hmmm... a może to przychodzi z wiekiem? Nieee, to nie to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12ttMPU.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, clusca napisał(-a):

aby mieć w sobie trochę luzu i nie bać się eksperymentować. Z kolorami oczywiście :)

..proszę Cie miej Luz ale już nie eksperymentuj z różowym G-Shockiem jest tyle ładnych kolorów :)  nic nie ujmując różowemu oczywiście :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, unadarek napisał(-a):

..proszę Cie miej Luz ale już nie eksperymentuj z różowym G-Shockiem jest tyle ładnych kolorów :)  nic nie ujmując różowemu oczywiście :) 

Nono...🤭

IMG_20210309_165720.jpg

 

@clusca szukałem, jak szalony, ale nie znalazłem, czym ściągali ten połysk z gaci. Sam mam przechodzone ciuchy z gls-a5500, to pomęczę czymś na benzynie/acetonie, muszę tylko do casto się w weekend wybrać po chemię.

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się nie mógł zdecydować jaki kolor G wybrać. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Gdyby ktoś się nie mógł zdecydować jaki kolor G wybrać. 

 

 

różowe jak świnki :) tylko brakuje kręconych ogonków  -hihihihihiihihihihihi niezwykły pasjonat ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie sprawdzone sposoby na doczyszczenie jasnego paska zabrudzonego prawdopodobnie ciemnymi ubraniami?
Szorowanie szczoteczką z proszkiem do prania trochę pomogło. Pranie w pralce nic nie poprawiło.


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Gdyby ktoś się nie mógł zdecydować jaki kolor G wybrać. 

 

 

Zaklepuję Richarda!!!

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, drVanSteiner napisał(-a):

Macie sprawdzone sposoby na doczyszczenie jasnego paska zabrudzonego prawdopodobnie ciemnymi ubraniami?
Szorowanie szczoteczką z proszkiem do prania trochę pomogło. Pranie w pralce nic nie poprawiło.

Wymiana na nowy.

Przebarwienia od ciuchów są praktycznie nieusuwalne i występują na każdym kolorze , z tym , że im jaśniejszy tym bardziej to widoczne.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dzyndzl napisał(-a):

Zaklepuję Richarda!!!

 

Taki Ryś był ostatnio na fejsie na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2021 o 19:38, GTB napisał(-a):

Przebarwienia od ciuchów są praktycznie nieusuwalne

 

No trudno, jakoś muszę z tym żyć 😂

Ckl1PM9.jpg


G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.