Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !

Recommended Posts

11 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie gdyby ktoś w okolicy 400zł widział gdzieś GA-2110ET-8AER to pamiętajcie o mnie i dajcie cynka :)

..jak na Casio to jakiś taki biedny w funkcje i tylko jeden wyświetlacz i jedna tarczka  :) 

4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

..jak na Casio to jakiś taki biedny w funkcje i tylko jeden wyświetlacz i jedna tarczka  :) 

Wiem, kiedyś Ci zrobie dobrze :) powoli powoli przeglądam jedyne słuszne chrona obywatela :)

7 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Wiem, kiedyś Ci zrobie dobrze :) powoli powoli przeglądam jedyne słuszne chrona obywatela :)

hehhehe 👍 dobry zegareczek musi być bogaty w funkcje :) a nuż znajdziesz się ba bezludnej wyspie i wtedy niektóre funkcje jak znalazł .... życie jest pełen zasadzek - wiec trzeba być przygotowanym a pierwszym krokiem może być posiadanie zegareczka niezawodnego  z funkcjami :) 

Edited by unadarek

25 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Brak w magazynie :( i kurier 36zł. Używany też może być gdyby gdzie był. 

ale dostawa masz 12 dni , jak Ci się nie spieszy ... :) koszt dostawy rzeczywiście trochę psuję zakup.

Edited by Breitling 13048

17 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Napisałem do niego na CW a mamy kontakt to jak będę wiedział to dam znać. 

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

57 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Wszedł wczoraj w dyskusje z DawidPi i z tego wszystkiego postanowił usunąć konto. Wielu użytkownikom nie podobają zmiany na bazarku. 

Mi się nie podobają, niema tanich zegarków i pasków jak chodzę na bazarek to jakbym wchodził na sprzedawców profesjonalnych. 

59 minut temu, kornel91 napisał(-a):

.... znaczy był element Reakcyjny - nowy  bazarek Mu się nie podobał ....  kto to widział aby bazarek mógł się nie podobać ...  to nie do pomyślenia !!! 

6 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Mi się nie podobają, niema tanich zegarków i pasków jak chodzę na bazarek to jakbym wchodził na sprzedawców profesjonalnych. 

nie można tego tak  mówić - mówi się że bazarek jest najwspanialszy z wspaniałych , drugiego takie nie ma w Europie a kto wie moze i na świecie !!!

Póki jeszcze jest.

Wiem, że opłaty nie duże, ale zrobienie płatnego bazarku to gwóźdź do trumny aktywności na forum.

Przecież są "Okazje zegarkowe...", można tam chyba wrzucać linki do fajnych okazji na np olx. Zwłaszcza, jeśli sprzedawca sprawdzony 😎

fSmcIKZ.jpg 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

1 godzinę temu, clusca napisał(-a):

Drażnisz.... :D;)

:)

3 godziny temu, clusca napisał(-a):

Panie ...a gdzie to takie ładne czasomierze rozdają ....?

W dniu 28.02.2021 o 13:34, kornel91 napisał(-a):

I wcale mu się nie dziwię, sam mały włos tego nie zrobiłem (cfaniak). Swoją aktywność na forum ograniczam teraz jedynie do czytania i czasem wrzucenia jakiejś fotki, zresztą widzę, ze jak większość tutaj obecnych. Zrobił się nam taki drugi Instagram.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

45 minut temu, tommly napisał(-a):

Swoją aktywność na forum ograniczam teraz jedynie do czytania i czasem wrzucenia jakiejś fotki, zresztą widzę, ze jak większość tutaj obecnych. 

Z tymi fotkami to też trza ostrożnie bo za niektóre , w niektórych tematach (szczególnie tym co go ostatnio lubią zamykać 😉) dostaje się punkty bonusowe z limitem górnym (ja już jestem na półmetku 😜).

9 godzin temu, GTB napisał(-a):

Z tymi fotkami to też trza ostrożnie bo za niektóre , w niektórych tematach (szczególnie tym co go ostatnio lubią zamykać 😉) dostaje się punkty bonusowe z limitem górnym (ja już jestem na półmetku 😜).

bonusuki ...jakie bonusiki .... ja lubię bonusiki .... :) ?

47 minut temu, unadarek napisał(-a):

bonusuki ...jakie bonusiki .... ja lubię bonusiki .... :) ?

To walnij jakiś żarcik polityczny w temacie z żartami (jak i o ile go otworzą) to dostaniesz bonusika - 10 takich bonusików i forum będziesz mógł tylko wspominać z łezką w oku.