Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, unadarek napisał(-a):

jak wystawił z taka opcja to łaski nierobi - i tak by do Ciebie wróciły - bo jakbyś nie odebrał paczki oni zwrócą ci kasę - do niego dociera wtedy kiedy ty odbierzesz i to dobre jest w olx - ale troche trwa 

 

Odpisał, że może poczekać aż pieniądze wrócą i przetrzymać. Potem wyśle za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości... Nie wiem Panowie - bawić się w to z tym sprzedającym?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Jakby ktoś chciał brać Tego Mudmastera z OLX (sprzedawca Przemek) to nie polecam. Dogadaliśmy się, płatność przez Przesyłka OLX i zaczął awanturować się i nie chce wysłać paczki. Pół biedy, że anulował zakup, ale pieniądze 7 dni roboczych będą szły... Pruszków, Wielkopolskie

Ja z olx dostałem zwrot w ten sam dzień 

21 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Jakby ktoś chciał brać Tego Mudmastera z OLX (sprzedawca Przemek) to nie polecam. Dogadaliśmy się, płatność przez Przesyłka OLX i zaczął awanturować się i nie chce wysłać paczki. Pół biedy, że anulował zakup, ale pieniądze 7 dni roboczych będą szły... Pruszków, Wielkopolskie

Ja z olx dostałem zwrot w ten sam dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Odpisał, że może poczekać aż pieniądze wrócą i przetrzymać. Potem wyśle za pobraniem z opcją sprawdzenia zawartości... Nie wiem Panowie - bawić się w to z tym sprzedającym?

 

To pytanie pozostaje aktualne

 

3 minuty temu, murcins napisał(-a):

Ja z olx dostałem zwrot w ten sam dzień 

 

No ja czekam, zobaczymy ile będzie szło. Jest piątek 17;00, więc myślę, że dzisiaj nie. Teraz tu już nie ma znaczenia - ważne, że przyjdą. Chodzi o jakieś podstawowe zasady współpracy w społeczeństwie, nie można każdego o oszustwo posądzać, a tak ta osoba zrobiła. A ja sobie kurna chciałem GWG kupić, bo szukałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

To pytanie pozostaje aktualne

 

 

No ja czekam, zobaczymy ile będzie szło. Jest piątek 17;00, więc myślę, że dzisiaj nie. Teraz tu już nie ma znaczenia - ważne, że przyjdą. Chodzi o jakieś podstawowe zasady współpracy w społeczeństwie, nie można każdego o oszustwo posądzać, a tak ta osoba zrobiła. A ja sobie kurna chciałem GWG kupić, bo szukałem...

za pobraniem to ty bardziej ryzykujesz co Ci wyśle - jak już to z opcja sprawdzenia przy kurierze co on ci wysłał i czy sprawne - bo coś tu nie tak jak jest opcja olx - dla dwóch stron w miarę bezpieczna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 bawić się w to z tym sprzedającym?


Sam musisz ocenić, czy zrobił to celowo, czy nie miał złych intencji.

e//
Jest jeszcze Patryk z Wrocka. Drożej, ale do negocjacji

G-shock fanboy... a może nie? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki wróciły (WOW!!!) - a już się bałem, że zajmie to dłużej. Okej, jestem na zero. Tylko nie wiem co z Tym facetem zrobić. Teraz to dopiero mam zagwozdkę Panowie... 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vonziej napisał(-a):

To pytanie pozostaje aktualne

a dużo taniej było/jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, unadarek napisał(-a):

a dużo taniej było/jest ?

1350 ostateczna cena była i pewnie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, murcins napisał(-a):

No spory :) odzwyczaiłem  się, s1000 mniejszy  😛

 

Czyli kolejny zegar nie do noszenia Waść nabyłeś bo s1000 już nosić się nie dało - ciekawe jak ta powłoka będzie się zachowywać... Czekam na relację :) 

 

DSC06832.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

1350 ostateczna cena była i pewnie jest

jakby około połowy ceny - pewnie nie za mocno zniszczony z gwarancją  i z wszystkim bo innego pewnie byś nie wziął  ale mimo to jest to ok 1400zł - kusi ta połowa ceny  - jak brać to tylo z otwarciem przy kurierze  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

jakby około połowy ceny - pewnie nie za mocno zniszczony z gwarancją  i z wszystkim bo innego pewnie byś nie wziął  ale mimo to jest to ok 1400zł - kusi ta połowa ceny  - jak brać to tylo z otwarciem przy kurierze  

 

GWG-1000 jest dużo na rynku z eglobal - tam nie ma żadnej gwarancji w ogóle. Dużo ich cyrkuluje na rynku używek. Nie wiem. Ciężki orzech do zgryzienia. GG-B100 znalazłem za 9 stówek z gwar z drugiej ręki

36246.jpg

casio-g-shock-mudmaster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał(-a):

GWG-1000 jest dużo na rynku z eglobal - tam nie ma żadnej gwarancji w ogóle. Dużo ich cyrkuluje na rynku używek. Nie wiem. Ciężki orzech do zgryzienia. GG-B100 znalazłem za 9 stówek z gwar z drugiej ręki

Jak są na rynku używki w dobrej cenie to rozglądaj się i moze jednak daj spokój - jak masz za 900zł jednak te 1350 to jednak troche jest kasy - zmięknie mu rura to ci za tysiąc będzie sprzedawał :) jeśli używek jest na rynku - napisz mu że za pobraniem to zapłacisz tysiąc :) - a resztę zainwestuj w Siebie na przykład za pomocą Perły lub Namysłowa :) lub weź tego Ci...ena za 400 co pokazywałeś :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, unadarek napisał(-a):

 na przykład za pomocą Perły lub Namysłowa :) 

 

Idę do sklepu, dzięki Darek. Takie inwestycje lubie najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie sprzedaje na OLX zbyt często, to mógł się nabrać na tą przesyłkę z płatnością OLX. Tym bardziej, że podczas wystawiania ogłoszenia wygląda, jakby to było obligatoryjne. Też raz byłem zaskoczony, że mnie zmusza do tej opcji, ale kliknąłem anuluj i dopiero wtedy się okazało, że ogłoszenie wystawione najnormalniej w świecie, a ta wysyłka OLX była opcjonalna. Dużo się mówi o wałkach na OLX bazujących na przesyłkach, opłatach za kuriera i potwierdzeniach płatności. Trochę się nie dziwię, że ktoś mógł nie mieć pojęcia jak to formalnie wygląda i bał się tej opcji. Jak się dogadałeś z gościem i zaproponował Ci, że poczeka z zegarkiem aż do Ciebie kasa wróci, to poproś o wysyłkę w możliwością sprawdzenia przy kurierze. To Cię w 100% nie chroni, bo i tak najpierw będziesz musiał zapłacić kurierowi, ale będziesz miał świadka, jakby coś było nie tak.

 

W kwestii GWG-1000, czy GG-B1000, to dla mnie sprawa jasna. Zegar z tyloma funkcjami bez solara jest MZ niezbyt dobrym wyborem - lepiej zegarek otwierać w celu wymiany baterii raz na 7-10 lat, a nie co 1,5 roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, clusca napisał(-a):

Jak ktoś nie sprzedaje na OLX zbyt często, to mógł się nabrać na tą przesyłkę z płatnością OLX. Tym bardziej, że podczas wystawiania ogłoszenia wygląda, jakby to było obligatoryjne. Też raz byłem zaskoczony, że mnie zmusza do tej opcji, ale kliknąłem anuluj i dopiero wtedy się okazało, że ogłoszenie wystawione najnormalniej w świecie, a ta wysyłka OLX była opcjonalna. Dużo się mówi o wałkach na OLX bazujących na przesyłkach, opłatach za kuriera i potwierdzeniach płatności. Trochę się nie dziwię, że ktoś mógł nie mieć pojęcia jak to formalnie wygląda i bał się tej opcji. Jak się dogadałeś z gościem i zaproponował Ci, że poczeka z zegarkiem aż do Ciebie kasa wróci, to poproś o wysyłkę w możliwością sprawdzenia przy kurierze. To Cię w 100% nie chroni, bo i tak najpierw będziesz musiał zapłacić kurierowi, ale będziesz miał świadka, jakby coś było nie tak.

 

W kwestii GWG-1000, czy GG-B1000, to dla mnie sprawa jasna. Zegar z tyloma funkcjami bez solara jest MZ niezbyt dobrym wyborem - lepiej zegarek otwierać w celu wymiany baterii raz na 7-10 lat, a nie co 1,5 roku ;)

..oczywiście że jets opcjonalna -ale zabezpiecza cię - sa aukcje że sprzedający chce tylko wpłaty na konto i nie wysyła pobraniówki - sam tak kupowałem i mi się udało towar dotarł ale ile jest przekrętów - i tu jest dobrze wpłaca na olx i póki nie odbiorę towaru i nie sprawdzę to kupujący czeka na kasę jak wszytko ok dostaje kasę i wszyscy zadowoleni - co do zegarków z funkcjami to wszystkie powinny mieć ładowanie solarne bez żadnej łaski - po to są funkcje aby z nich korzystać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, unadarek napisał(-a):

... - i tu jest dobrze wpłaca na olx i póki nie odbiorę towaru i nie sprawdzę to kupujący czeka na kasę jak wszytko ok dostaje kasę i wszyscy zadowoleni - ... 

No chyba nie do końca tak jest ;) 

Jak tylko otworzą się drzwiczki od paczkomatu to kasa leci do sprzedającego a co tam jest w tym paczkomacie i jak wygląda to sprawa drugorzędna.

To już lepszy kurier z możliwością sprawdzenia bo przynajmniej jest świadek który potwierdzi że w przesyłce były kartofle :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Wasze zdrowie w gardło moje😉🍻

497A4EDA-8C06-44F8-84B8-7ED0BD905205.jpeg

..ten drugi żółty jak nie widzisz podciąga ci słomka z butelki - tak tylko sygnalizuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

..ten drugi żółty jak nie widzisz podciąga ci słomka z butelki - tak tylko sygnalizuje :) 

Dzięki za cynk👍 Zrobię z bestią porządek😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki :D

ewvqxIq.jpeg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No chyba nie do końca tak jest ;) 

Jak tylko otworzą się drzwiczki od paczkomatu to kasa leci do sprzedającego a co tam jest w tym paczkomacie i jak wygląda to sprawa drugorzędna.

To już lepszy kurier z możliwością sprawdzenia bo przynajmniej jest świadek który potwierdzi że w przesyłce były kartofle :D

 

tak masz rację ale ..... jest zabezpieczenie którego nie masz w przypadku  transakcji z pominięciem kup teraz olx

"...

Kiedy możesz ubiegać się o rekompensatę?

dokonałeś zakupu korzystając z usługi Przesyłki OLX;

opłaciłeś zamówienie za pomocą Płatności OLX;

nie upłynęło jeszcze 30 dni od chwili odebrania paczki;

jeżeli było to możliwe, podjąłeś próbę wyjaśnienia sprawy ze Sprzedającym, kontaktując się z nim na OLX;

złożyłeś zawiadomienie na policję.

Wniosek o przyznanie rekompensaty możesz złożyć wyłącznie drogą pisemną i elektroniczną, przesyłając go przez nasz formularz kontaktowy. 

Pamiętaj, by zawrzeć w nim wszystkie wymagane informacje, o których piszemy poniżej."

 

PS - jak kartofle to już coś gorzej jak cegła - bo to za mało na rozpoczęcie budowy :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, drVanSteiner napisał(-a):


 

 


No działa, czas pokazuje i wibruje i piszczy emoji23.pngemoji23.png

Co konkretnie chcesz wiedzieć?

 

Miałem GPR b1000 i nie powiem - GPS był najfajniejszą zabawką. Jak wygląda jego czułosc, czy zrywa, czy długo się czeka na fix'a ? I jak pozostałe fukcje w waszym odczuciu wypadają ? Czy ogólnie zegar szybko działa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


 

2 godziny temu, unadarek napisał(-a):
Jak są na rynku używki w dobrej cenie to rozglądaj się i moze jednak daj spokój - jak masz za 900zł jednak te 1350 to jednak troche jest kasy - zmięknie mu rura to ci za tysiąc będzie sprzedawał  jeśli używek jest na rynku - napisz mu że za pobraniem to zapłacisz tysiąc  - a resztę zainwestuj w Siebie na przykład za pomocą Perły lub Namysłowa  lub weź tego Ci...ena za 400 co pokazywałeś  

 


Dzięki, sprawa załatwiona

 

IMG_20210409_194027_edit_255925897180218.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):


 

 


Dzięki, sprawa załatwiona emoji16.pngIMG_20210409_194027_edit_255925897180218.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

... i to rozumiem :) 😁 widzę że Casio powinno instalować w bezelach otwieracz do butelek a na wyświetlaczu podawanie ilości otwartych sztuk z drobną animacją :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.