Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

no ja też , ale to lombard , najwyżej w plecy będę za wysyłkę zwrotną :) 

 

Ile dałeś po taniości?

 

51 minut temu, unadarek napisał(-a):

masz na myśli GX-56BB 

 

Niet, GWG-1000, o którym mowa tutaj teraz

 

49 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Tomek a gwg100 ma tą przypadłość? 

 

eddi, czyżbyś rozważał GWG? :)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Ile dałeś po taniości?

 

 

Niet, GWG-1000, o którym mowa tutaj teraz

 

 

eddi, czyżbyś rozważał GWG? :)

przez godzinę :) jednak dalej imperator zostaje nr 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Ile dałeś po taniości?

 

 

Niet, GWG-1000, o którym mowa tutaj teraz

 

 

eddi, czyżbyś rozważał GWG? :)

po niżej tauzena :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eddi87 napisał(-a):

przez godzinę :) jednak dalej imperator zostaje nr 1

 

W środę najpewniej zobaczysz GWG u mnie to porównasz rozmiarowo ;)

 

5 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

po niżej tauzena :) 

 

za GPR-B1000? 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Vonziej napisał(-a):

za GPR-B1000? 😮

tak , GPR-B1000-1C chyba , ale nie nastawiam się za bardzo :) coś czuje że jak ktoś w poniedziałek trzeźwy przyjdzie do pracy w tym lombardzie to mi to anulują 😁 albo jak to wystawiali to wpisali w neta casio rangeman i dali uśrednioną cenę gw9400 używki w bardzo dobrym stanie , bo cena była dużo poniżej tysiaka 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na Allegro są nówki za nieco powyżej 200 PLN, więc ten tysiak za takiego, jak może przyjść, to i tak duża przesada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał(-a):

Wiesz, na Allegro są nówki za nieco powyżej 200 PLN, więc ten tysiak za takiego, jak może przyjść, to i tak duża przesada ;)

 

Spójrz na te fotki i sam powiedz czy się pomyliłem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie. Mam kilka pytań związanych z casio oak modem.

Czy te casio oak mody są dobrej jakości ? Jak z wygodą ? Doczytałem, aby brać bransolety 3 generacji  bo poprzednie potrafiły pękać. Są jakieś stronki z gotowymi modami czy pozostaje zatoka ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłek Casio. Sprzedawałem dw 5600 do Białegostoku. Pobranie OK, adres... Jeszcze nie nadany (!?). Dostałem SMSa "w adresie wpisać plac budowy firmy x róg ulic (nie pamiętam)". Kupował Vitalij, który kończył kontrakt i chciał dziecku na prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, petruss napisał(-a):

Co do wysyłek Casio. Sprzedawałem dw 5600 do Białegostoku. Pobranie OK, adres... Jeszcze nie nadany (!?). Dostałem SMSa "w adresie wpisać plac budowy firmy x róg ulic (nie pamiętam)". Kupował Vitalij, który kończył kontrakt i chciał dziecku na prezent.

ale wysłałeś ?  i bez problemu kurier dostarczył ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Breitling 13048 napisał(-a):

Spójrz na te fotki i sam powiedz czy się pomyliłem

 

Tak się tylko droczę. Jeżeli dostaniesz pełnowartościowy produkt w cenie, o której piszesz, to się tylko cieszyć. Z tym, że w takich przypadkach zazwyczaj jeden się cieszy, drugi nie za bardzo. Zastanawiam się skąd osoba, która do lombardu przyniosła ten zegarek, go wzięła, skoro lombard sprzedaje "grubo poniżej tysiaka", a jeszcze na tym zarabia ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

ale wysłałeś ?  i bez problemu kurier dostarczył ? :) 

Poszło Pocztą Polską, bez problemu. I nawet dość szybko kasę dostałem😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Tak się tylko droczę. Jeżeli dostaniesz pełnowartościowy produkt w cenie, o której piszesz, to się tylko cieszyć. Z tym, że w takich przypadkach zazwyczaj jeden się cieszy, drugi nie za bardzo. Zastanawiam się skąd osoba, która do lombardu przyniosła ten zegarek, go wzięła, skoro lombard sprzedaje "grubo poniżej tysiaka", a jeszcze na tym zarabia ;)

 

tak jak napisałem wyżej to lombard ,dlatego jakaś obawa jest , może ma jakieś ukryte wady ?, będę to musiał mocno przetestować , w ogłoszeniu nic nie było o usterkach , zadzwoniłem potwierdzili , jak dostarczą i nie anulują to zobaczymy czy głupi ma zawsze szczęście  😁 w najgorszym wypadku może to być nielegal , dlatego jak odbiorę to wrzucę dokładne foty , a Wy jak byście gdzieś słyszeli że komuś taki skradziono to piszcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał(-a):

 

Tak się tylko droczę. Jeżeli dostaniesz pełnowartościowy produkt w cenie, o której piszesz, to się tylko cieszyć. Z tym, że w takich przypadkach zazwyczaj jeden się cieszy, drugi nie za bardzo. Zastanawiam się skąd osoba, która do lombardu przyniosła ten zegarek, go wzięła, skoro lombard sprzedaje "grubo poniżej tysiaka", a jeszcze na tym zarabia ;)

 

I jeszcze prowizja allegro 84zł od tysiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, murcins napisał(-a):

913jUsJ.jpg

 

Rodzi się pytanie - Co z Tego się wykluje :) ? 

 

jajka.thumb.jpg.0a0f052aa3db7c8323701fd826aaa85f.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

Dzień dobry Panowie. Mam kilka pytań związanych z casio oak modem.

Czy te casio oak mody są dobrej jakości ? Jak z wygodą ? Doczytałem, aby brać bransolety 3 generacji  bo poprzednie potrafiły pękać. Są jakieś stronki z gotowymi modami czy pozostaje zatoka ? 

 

Tutaj na forum, z mojej wiedzy, nie rozmawiamy o 3rd party częściach do Casio - traktowane są jako podróbki/przeróbki/nieoryginalne części. Raczej o tym się nie rozmawia, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Tutaj na forum, z mojej wiedzy, nie rozmawiamy o 3rd party częściach do Casio - traktowane są jako podróbki/przeróbki/nieoryginalne części. Raczej o tym się nie rozmawia, ale mogę się mylić.

O proszę nie wiedziałem. Ostatnio na bazarku nawet jeden był. No nic to nie było tematu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, to że 🍚 to każdy powie, albo że podróba, od tego są ludzie tu żeby pomóc. Nie każdy ma wiedzę, sam pytałem tu chłopaków o oryginalność G i zawsze mi pomogli. Ale jak modzimy to tylko na ori szpejach abo wcale ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.