Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tomku, lepiej powiedz jak chodzi soft i całe menu. Podobnie jak w gbx-100/gbd-200? Tj mulasto, czy już szybko reaguje na przyciski?
Jak najbardziej, tutaj Casio hołduje tradycji i w szybkości działania modułu nic specjalnie się nie zmieniło. To znaczy narazie bawiłem się główjie ustawieniami, nie wchodziłem jeszcze w funkcje treningowe, ale wrażenie jest raczej podobne, jak w GBD-200 czy GBX-100. Mam też do porównania GBD-H1000, to podczas nagrania postaram się uruchomić podobne funkcje w tym samym momencie, to będzie można jako-tako porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

570a0f1ad0656bcb70a0e2d7e635140d.jpga85c7d4c984c6553e37518bf356188b5.jpg15402a25a301573803ef92b353aeaf91.jpg2cdaeab41737beee3573adf1ffa3f57d.jpg5441415932cd7b466ce8aed2717e15a8.jpg2eaf0b6f58ee6cf8f0bf33b28eabda0a.jpg0d5fae0ce1b63b5bdf971528a9faaad7.jpgbdb2307dce65820804f332f73d09f4a5.jpg06dab8fd0a34dd528ae615765fb6fa1e.jpg

Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne. Zegarek znacznie mniejszy od poprzednika, lżejszy, funkcjonalnie dużo bardziej rozbudowany, zwłaszcza jeśli chodzi o ilość zaimplementowanych domyślnie dyscyplin sportu.

No jednak w GBD-100 czy GBD-H1000 to była głupota, że wszystko zrobiono tylko pod biegaczy - i żeby konkurować z Garminami tego świata - to pulsometr powinien mieć już GBD-100 w tej kategorii cenowej, w której startował...lubię swoje GBD-100 - ale widzę, gdzie jest tam popieprzone.4

 

Czy w tym nowym można wejść w powiadomienia jakimś skrótem czyli jednym przyciskiem czy trzeba się przebijać przez menu jak w starym?

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Skromne, aktualne, ale wystarczające stadko. Inne poszły w świat.
9a3b852f97f0675f16c20fa029c25cfa.jpg

 

Tytana pogoniłeś? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):

 

Tytana pogoniłeś? 

 

Wrócił do właściciela.😉 Kasa była potrzebna na inne cele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to niedługo pojawi się w PL dystrybucji za 1599pln

20230403-150525.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, murcins napisał(-a):

Jak coś to niedługo pojawi się w PL dystrybucji za 1599pln

20230403-150525.jpg

 

Ja już czekam w blokach startowych 😃


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadomienia działają przyzwoicie, jest nawet licznik powiadomień, dobre rozwiązane jak powiadomienie znika. Bardzo fajny zegar na wakacyjne plaże ;)

IMG_1427.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2023 o 15:07, murcins napisał(-a):

Jak coś to niedługo pojawi się w PL dystrybucji za 1599pln

20230403-150525.jpg

 

Wysłałem do Zibi pytanie o to kiedy seria "Project Team Tough" będzie dostępna w polskich sklepach i dostałem taką odpowiedź:

 

 

EF076D34-F6ED-4F91-A97B-C0D862F88BC4_1_201_a.jpeg


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mechon napisał(-a):

 

Wysłałem do Zibi pytanie o to kiedy seria "Project Team Tough" będzie dostępna w polskich sklepach i dostałem taką odpowiedź:

Ja dostałem taką informację wraz z ceną bezpośrednio od osoby która pracuje w zibi.  Pytałem tylko o DW5040. No zobaczymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, murcins napisał(-a):

Ja dostałem taką informację wraz z ceną bezpośrednio od osoby która pracuje w zibi.  Pytałem tylko o DW5040. No zobaczymy 

 

Mam nadzieję, że Twoje informacje są pewniejsze bo już się nie mogę doczekać 🙂 No i też jestem zainteresowany tym samym modelem


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mechon napisał(-a):

 

Mam nadzieję, że Twoje informacje są pewniejsze bo już się nie mogę doczekać 🙂 No i też jestem zainteresowany tym samym modelem

Zostaje tylko czekać :) jak będzie można użyć kodu np na zegarek.net to już będzie 10%mniej 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, murcins napisał(-a):

Zostaje tylko czekać :) jak będzie można użyć kodu np na zegarek.net to już będzie 10%mniej 💪

 

A czy Twoje "źródło" wie przypadkiem czy na 40-lecie będzie wydana nowa G-shockowa biblia i czy będzie ją można jakoś zakupić w Polsce?


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mechon napisał(-a):

 

A czy Twoje "źródło" wie przypadkiem czy na 40-lecie będzie wydana nowa G-shockowa biblia i czy będzie ją można jakoś zakupić w Polsce?

Tego nie wiem, póki co wydali coś takiego ⬇️⬇️⬇️ jak biblia tylko przez innego wydawcę wydana. Leci do mnie jedna.

https://www.g-central.com/g-shock-40th-anniversary-complete-guide-2023-book-coming-to-japan-in-march/

FB-IMG-1680630712087.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, murcins napisał(-a):

Tego nie wiem, póki co wydali coś takiego ⬇️⬇️⬇️ jak biblia tylko przez innego wydawcę wydana. Leci do mnie jedna.

https://www.g-central.com/g-shock-40th-anniversary-complete-guide-2023-book-coming-to-japan-in-march/

FB-IMG-1680630712087.jpg

 

 

Widziałem to wydanie ale odstraszył mnie ten "komentarz":

"Update: Customer reviews of the book on Amazon Japan have been very bad, and it’s been described as a price list with pictures. It is apparently not as good as the “G-Shock Perfect Bible” books of the past which include a listing of models since 1983 and brief descriptions of each model. We are still on the lookout for a new Perfect Bible book for the 40th Anniversary."


"Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze" - O. Wilde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mechon napisał(-a):

 

Widziałem to wydanie ale odstraszył mnie ten "komentarz":

"Update: Customer reviews of the book on Amazon Japan have been very bad, and it’s been described as a price list with pictures. It is apparently not as good as the “G-Shock Perfect Bible” books of the past which include a listing of models since 1983 and brief descriptions of each model. We are still on the lookout for a new Perfect Bible book for the 40th Anniversary."

Przyjdzie to zobaczę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.