Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy jest inny. Ja ponad 2 lata używałem smartwatcha i tak naprawdę to jedyna funkcja jakiej używałem to powiadomienia o przychodzących SMSach, czy o przychodzących połączeniach. Do tego może raz albo dwa razy rozmawiałem przez ten "zegarek" w ciągu tych ponad 2ch lat. Reszta funkcji była tylko do "jarania" się zaraz po jego kupnie, a następnie zapomnienie że w ogóle one są. Nigdy nie używałem pomiaru ciśnienia (czasami jedynie spoglądałem na zmiany wysokości jakie pokonałem w górach, ale i to z czasem olałem), pulsometr wyłączyłem, na kroki przestałem patrzeć, czasami sprawdzałem dystans jaki przeszedłem w górach, ale to samo mam na telefonie bez potrzeby noszenia smartwatcha, więc bez sensu. Wbudowanego GPSa nie użyłem ani razu 😄 I tak stwierdziłem że wracam do klasycznych zegarków, bo ładowanie smartwatcha co około 5 dni mnie irytowało, zwłaszcza na dłuższych wyjazdach. Także wyleczyłem się z tych wynalazków 😉

 

Aktualnie zastanawiam się nad kupnem czegoś nowego - albo Romka w wersji czarno-żółtej, albo GBD-100, albo GBD-200. Ale to musze podjechać gdzieś i poprzymierzać. Obawiam się ze nic z tego nie będzie, bo te zegarki małe nie są, a ja mam niestety chude ręce 😞 Ale najbardziej kusi Romek, 😉 tylko rozmiarowo chyba najgorzej 😞

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Każdy jest inny. Ja ponad 2 lata używałem smartwatcha i tak naprawdę to jedyna funkcja jakiej używałem to powiadomienia o przychodzących SMSach, czy o przychodzących połączeniach. Do tego może raz albo dwa razy rozmawiałem przez ten "zegarek" w ciągu tych ponad 2ch lat. Reszta funkcji była tylko do "jarania" się zaraz po jego kupnie, a następnie zapomnienie że w ogóle one są. Nigdy nie używałem pomiaru ciśnienia (czasami jedynie spoglądałem na zmiany wysokości jakie pokonałem w górach, ale i to z czasem olałem), pulsometr wyłączyłem, na kroki przestałem patrzeć, czasami sprawdzałem dystans jaki przeszedłem w górach, ale to samo mam na telefonie bez potrzeby noszenia smartwatcha, więc bez sensu. Wbudowanego GPSa nie użyłem ani razu 😄 I tak stwierdziłem że wracam do klasycznych zegarków, bo ładowanie smartwatcha co około 5 dni mnie irytowało, zwłaszcza na dłuższych wyjazdach. Także wyleczyłem się z tych wynalazków 😉

 

Aktualnie zastanawiam się nad kupnem czegoś nowego - albo Romka w wersji czarno-żółtej, albo GBD-100, albo GBD-200. Ale to musze podjechać gdzieś i poprzymierzać. Obawiam się ze nic z tego nie będzie, bo te zegarki małe nie są, a ja mam niestety chude ręce 😞 Ale najbardziej kusi Romek, 😉 tylko rozmiarowo chyba najgorzej 😞

Gbd 100 mam w tej chwili na ręce nie jest duży bardzo czytelny wygodny mięciutki pasek 

IMG20230420084521.jpg

IMG20230420085139.jpg

IMG20230420085711.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ile z tych funkcji na co dzień się korzysta 🤔🤔🤔 

 

Jak dla mnie, to prawie żadnych (dlatego nie mam). Kumpel ma to dużo korzysta z funkcji biegowych, no i podoba mu się odczyt SMS na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Gbd 100 mam w tej chwili na ręce nie jest duży bardzo czytelny wygodny mięciutki pasek 

Z tych dwóch (GBD-100 i GBD-200) bardziej podoba mi się GBD-100. Ale obawiam się że rozmiarowo lepiej na mojej ręce będzie leżał GBD-200. Może w przyszłym tygodniu podjadę do TimeTrend i poprzymierzam 🙂

 

PS. Jak coś to na Amazonie jest GW-9400 w wersji czarno-czerwonej za 1040,59zł (sprzedawcą jest sam Amazon, także nie ma się co bać o oryginalność, tylko gwarancja 24 miesiące jak to na zachodzie), jest też GBD-100 (też czarno-czerwony) za 574,30zł (sprzedawca Amazon) albo 547,18zł (sprzedawca uhrenonline24, ale realizacja przez Amazon - tego sprzedawcy nie znam, ale opinie ma same pozytywne, zresztą jak coś zwrot bez problemu, bo realizacją zamówienia zajmuje się Amazon). Jest też GBD-200 w zależności od koloru od 531 do 542zł.

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mariusz9a napisał(-a):

Z tych dwóch (GBD-100 i GBD-200) bardziej podoba mi się GBD-100. Ale obawiam się że rozmiarowo lepiej na mojej ręce będzie leżał GBD-200. Może w przyszłym tygodniu podjadę do TimeTrend i poprzymierzam 🙂

 

PS. Jak cos to na Amazonie jest GW-9400 w wersji czarno-czerwonej za 1040,59zł (sprzedawca jest sam Amazon, także nie ma się co bać o oryginalność, tylko gwarancja 24 miesiące jak to na zachodzie), jest też GBD-100 (tez czarno-czerwony) za 574,30zł 9sprzedawca Amazon) albo 547,18zł (sprzedawca uhrenonline24, ale realizacja przez Amazon - tego sprzedawcy nie znam, ale opinie ma same pozytywne, zresztą jak coś zwrot bez problemu, bo realizacją zamówienia zajmuje się Amazon). Jest też GBD-200 w zalezności od koloru od 531 do 542zł.

Ja swojego kupiłem jako używkę z kompletem papierów za nie całe 2stówki 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda żona powie, że są takie same! :D

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sol napisał(-a):

Każda żona powie, że są takie same! :D

 

Moja na bank 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, murcins napisał(-a):

Zrobiłem małe porównanie 😎

20230420-212302.png

DW-1983 to taki sam biały kruk jak GW-T5030.

 

IMG_20230421_072645.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2023 o 19:05, TomcioMiki napisał(-a):

Kupiłem sobie taką używkę, jak dojadą wszystkie części to sobie złoże coś na lato 🤗🤗🤗 jakieś sugestie mile widziane 🤗🤗🤗 Mała zmiana 😁😁😁 jednak będzie taki 😁😁😁

Screenshot_2023-03-17-10-07-00-27_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

 

IMG_20230319_190214.jpg

 

 

 

IMG_20230403_140542.jpg

IMG_20230403_141143.jpg

Czekamy na pasek i przyciski😁😁😁

IMG20230422110740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2023 o 11:11, TomcioMiki napisał(-a):

Czekamy na pasek i przyciski😁😁😁

IMG20230422110740.jpg

Pasek jest jeszcze przyciski . I jak , jest ok 🤔🤔🤔

IMG20230425111001.jpg

IMG20230425110918.jpg

IMG20230425110912.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

I jak , jest ok 🤔🤔🤔

Jakoś mi ten pasek nie pasuje. Nie wiem czy do pomarańczowego zegarka, bardziej by nie pasował czarny pasek z jakimiś ewentualnie pomarańczowymi paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mariusz9a napisał(-a):

Jakoś mi ten pasek nie pasuje. Nie wiem czy do pomarańczowego zegarka, bardziej by nie pasował czarny pasek z jakimiś ewentualnie pomarańczowymi paskami.

Ta niema nic czarnego 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Pasek jest jeszcze przyciski . I jak , jest ok 🤔🤔🤔

IMG20230425111001.jpg

IMG20230425110918.jpg

IMG20230425110912.jpg

Pasek pośrodku jest raczej czerwony, niż pomarańczowy, trochę się to gryzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ta niema nic czarnego 🤔🤔🤔

Poza jakiś "pierdołami" typu napisy to faktycznie nie ma. Ale czarny fajnie kontrastuje z biały i pomarańczowym 😄Chociaż żona mi mówi że ja bezguście jestem, więc jak masz specjalnie pasek kupować żeby zobaczyć jak wygląda to nie - szkoda ryzykować 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.