Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak dobrze mi się wydawało, że fajnie wygląda ale co do funkcjonalności to chyba nie do końca jest ok.

Zdecyduje się na któryś z powyższych z tradycyjnym wyświetlaczem.

 

Dobrą ofertę G-shocków na allegro ma Daymon-Trade. Wydaje mi się że gdzies tu wyczytałem że jest to sprawdzony sprzedawca, zresztą komentarze też na to wskazują. Tylko zastanawia mnie gwarancja. TimeTrend na zegarki daje 3 lata a u tego allegrowicza jest tylko 2 lata. Jakieś inne źródło ma tych zegarków ?? Oznacza to że polski serwis Casio nie będzie respektował tej gwarancji ??


Czas jest po to żeby nie robić wszystkiego naraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, w dzień negatyw jest czytelny jak cholera,niestety wieczór trzeba wspomagać się pięknym,seledynowo zielonym wyświetlaczem(przynajmniej taki kolor ma mój gw5600.Tragedii aż tak wielkiej znowu z odczytem wieczorami nie ma ,no ale coś za coś ,design kosztem czytelności ,zresztą;

po pierwsze primo; najwięcej z zegarka korzystam w dzień

po drugie primo; leci do mnie już zegareczek który ma ,,normalny,baaaaaardzo duży i czytelny wyświetlacz B)

 

Poza tym wybierając negatywny wyświetlacz z góry wiedziałem ,że nie będzie o zmroku z nim tak łatwo ,nawet w pochmurne dni Poza tym, tak prawdę mówiąc to za dnia, dla osób, które ukradkiem łypią przy byle okazji na zegarek by podglądnąć\odczytać która jest godzina nie jest wcale takim łatwym zadaniem,w końcu rezygnują i się pytają o czas :D I właśnie o to choziiii. UKRYTYM CZASOPODGLĄDACZOM MÓWIMY STANOWCZE NIE :lol: A co!.

 

Niestety, w moim drugim czasomierzu zataić czas przed czasopodglądaczami nie będzie już takie łatwe :ph34r:

cholera, jakaś fobia\mania prześladowcza ,,zerkaczy" mnie doszła :blink::D

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przybył, fota słaba ale zegarek mocny ;)

 

Manaslu prx 2000t-7jf

post-28952-0-97771400-1341601191_thumb.jpg

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo! :wub:

 

Gdybym sprzedał wszystkie zegarki i dorzucił jeszcze trochę grosza, to może by na takiego wystarczyło. :rolleyes: Trzeba zacząć odkładać póki jeszcze są. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Od trzech dni a właściwie nocy mój DW6900 o 2:00 zaczyna dzwonić, mimo tego, że alarm jest wyłączony. Da się coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy macie jakieś dobre, sprawdzone sposoby czyszczenia pasków plastikowych u swoich zegarków. Bo mój zegarek po praktycznie półrocznym niezdjmowaniu z ręki trochę się przybrudził, pojawił się biały osad we wrębach paska i na złączeniu elementów. I chciałbym go troche wypucować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydło, woda i stara szczoteczka do zębów - ja tak robiłem u siebie, wystarczy w zupełności :)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Do cieplej wody wsypac proszku do prania i czyscic szczoteczka do mycia rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie... co wybrać risemana 9200 czy mudmana 9300? Wiem że to coś w stylu blondynki czy brunetki ale mam odłożoną kasę i nie wiem B) czy faktycznie riseman jest bardziej czuły i podatny na uszkodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiałem się trochę czyścić go mydłem, bo te zabrudzenia to wydaje mi się głównie osad z mydła i twardej wody- czyli konsekwencja niezdejmowania zegarka podczas kompieli. Ale zrobię tak jak radzisz. Dzięki!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wody morskiej. 2 dni będę nad morzem i na pewno skorzystam z kąpieli. Czy woda słona wpływa niekorzystnie na G-Shocki? Mój to GW-M5610-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Proszę pomóżcie... co wybrać risemana 9200 czy mudmana 9300? Wiem że to coś w stylu blondynki czy brunetki ale mam odłożoną kasę i nie wiem B) czy faktycznie riseman jest bardziej czuły i podatny na uszkodzenia?

 

A co nazywasz blodynka a co brunetka?

 

A ja mam pytanie odnośnie wody morskiej. 2 dni będę nad morzem i na pewno skorzystam z kąpieli. Czy woda słona wpływa niekorzystnie na G-Shocki? Mój to GW-M5610-1ER

 

Po kapieli w wodzie slonej dobrze by bylo oplukac/umyc zegarek pod biezaca woda - w celu unikniecia korozji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 powiedzmy że w tej chwili riseman to mój typ (blondynka) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie... co wybrać risemana 9200 czy mudmana 9300? Wiem że to coś w stylu blondynki czy brunetki ale mam odłożoną kasę i nie wiem B) czy faktycznie riseman jest bardziej czuły i podatny na uszkodzenia?

 

 

Ja mam podobny dylemat, tylko waham się pomiędzy risemanem 9200 i mudmanem g-9000. I po długiej analizie skłaniam się ku mudmanowi, ale to tylko i wyłacznie ze względu na rodzaj pracy jaki wykonuję. Riseman musi jeszcze poczekać na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Pomimo ze gustuje w brunetkach to tutaj zrobilbym wyjatek i wybralbym blondynke :D

Blondynce nawet nie straszna praca z mlotem pneumatycznym, chociaz uwazalbym na zabawe np. na plazy zeby sie zbytnio z blondynka nie tarzac w piasku (ze wzgledu na sensor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie co z tym sensorem? słyszeliście coś o jakichś konkretnych przypadkach ich uszkodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Ja nie slyszalem, nalezaloby zapytac uzytkownikow Risemana, ale zapewne nic nie dobrego nie powinno sie dziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za opinie, obstaję za risemanem i chyba tak zostanie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytałem jeszcze trochę i kupiłem w końcu risemana :D jak dojdzie to się pochwalę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

No to gratuluje :)

 

Ja probuje namierzyc militarnego Risemana, ale jak na razie bez skutku.

 

g9200ms8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dublet, for Christ's sake, po to masz możliwość edycji posta, żebyś nie spamował trzema postami jeden pod drugim, bo się bałagan niemiłosierny robi.


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.