Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam, tylko mam możliwość zamówienia, osobiście ten model mnie interesuje, a taka cena obowiązuje tylko przy zakupie kilku sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

dla mnie za mały :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powaznie??  a gdy wylaczyles ta funkcje to wpadlo na HI ???

Po trzech dniach ponownego ładowania na parapecie. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Dasz zdjecie z podświetleniem ? Jaki ma kolor? Ja miałem tego zielonego gd-100 ms-3to było kazackie czerwone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tutaj nowy, także wybaczcie mi, jeśli popełniłem jakiś nietakt z doborem tematu lub brakiem wiedzy. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem popularnego modelu DW 5600e-1v. Chciałbym dowiedzieć się jakie są wersje modelu g-shock 5600, zauważyłem że mają różne oznaczenia - GW, DW, G i skróty literowe - e, bb, bc itd. Ktoś mógłby mi zrobić pełną rozpiskę z poszczególnymi wersjami, seriami itd. co oznaczają?

Ew. zapodać mi linka do tego?

 

Byłbym wdzięczny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Oryginał tylko trzaskany w chinach...O dziwo nie podrabiaja czesto tego modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To absolutnie normalne w G-Shockach.

Ja mam 5600 np. Na deklu jest bodajże Japan, na klamerce China. Widziałem też sytuacje odwrotne.

Po prostu poszczególne elementy tych zegarków są robione w różnych miejscach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tutaj nowy, także wybaczcie mi, jeśli popełniłem jakiś nietakt z doborem tematu lub brakiem wiedzy. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem popularnego modelu DW 5600e-1v. Chciałbym dowiedzieć się jakie są wersje modelu g-shock 5600, zauważyłem że mają różne oznaczenia - GW, DW, G i skróty literowe - e, bb, bc itd. Ktoś mógłby mi zrobić pełną rozpiskę z poszczególnymi wersjami, seriami itd. co oznaczają?

Ew. zapodać mi linka do tego?

 

Byłbym wdzięczny :)

 

http://mygshock.com/wiki/List_of_Every_G-Shock_Model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji chciałbym się pochwalić moim nowym GD-100MS :D

 

To i ja swoim GD 100BW ;P

 

1646416212b75165gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

"Lustereczko powiedz przecie...."   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem obawy, że ta lustrzana tarcza będzie nieczytelna, ale jest bardzo czytelna wg mnie, polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Zaznaczę na wstępie, że znawcą wielkim nie jestem ażeby to nikt mnie nie wyklął  :rolleyes: 
Mam problem, nie mam pojęcia jak nazywa się ta część zegarka i czy można ją dokupić/ wymienić? Zaznaczyłem ów fragment, o który się rozchodzi kolorem czerwonym. 
d5dc5a6d6a07e.jpg

Po co wymieniać? o ile zegarek jest w bdb stanie to ten element ostatnio jakimś dziwnym trafem strasznie uszkodziłem :blink: pozdzierałem i wyżłobiły się nierówności(pewnie podczas prac remontowych  :P) . Wygląda niezbyt estetycznie, więc jeśli jest taka możliwość to kupuję i wymieniam :D  Ktoś,coś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

 GD-350-1BER tylko co ja poradze ze mam łape jak małe drzewko ....nadgarstek 21 biceps 46 :( Wszystko małe wiecznie :)  Tylko GX mnie ratuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 GD-350-1BER tylko co ja poradze ze mam łape jak małe drzewko ....nadgarstek 21 biceps 46 :( Wszystko małe wiecznie :)  Tylko GX mnie ratuje :) 

Możesz wrzucić zdjęcie z GX-em na swojej łapce? Jestem ciekaw  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

wszystko inne znika :)

Teraz jestem na ostrej redukcji wiec pewnie niedługo wyjdą ostre kable :)

post-56479-0-14154000-1404395217_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gx-56 rządzi :) ja mam tylko 18,5 cm ale tez go noszę nie wyglada tak zle musi byc tylko troche luzniej zapiety bo inaczej obciera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.