Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

Waldzior daj koniecznie znać bo sam jestem ciekaw. Ja nie miałem tyle odwagi żeby coś od nich kupić. :) Kilkakrotnie były tam interesujące mnie zegarki ale brak rzeczywistych zdjęć, opis napisany jednym zdaniem z błędami ortograficznymi, stylistycznymi, poprzekręcanymi literami w stylu "faktory wat " i bez jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych skutecznie mnie zniechęcają. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzała, Waldzior, miałem wcześniej takiego wakacyjniaka :) :

i26l.jpg

Przed przymiarką też mi się nie widział ale pasek a konkretnie skrzydełka zmieniły ten stan rzeczy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior daj koniecznie znać bo sam jestem ciekaw. Ja nie miałem tyle odwagi żeby coś od nich kupić. :) Kilkakrotnie były tam interesujące mnie zegarki ale brak rzeczywistych zdjęć, opis napisany jednym zdaniem z błędami ortograficznymi, stylistycznymi, poprzekręcanymi literami w stylu "faktory wat " i bez jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych skutecznie mnie zniechęcają. :)

Mnie też to zniechęca ale na szczęście nie Ci sami analfabeci produkują te zegarki :)

Gdyby chodziło o większą sumę to bym nie ryzykował ale to prawda, że u TigerCasio można kupić modele, których na próżno szukać w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowy "G" na pokładzie  :D

3.jpg1.jpg2.jpg

Wracam do skrzydełek, bo są mega wygodne  ;)

Te śrubki na bezelu to też pewnie atrapy jak w Rangemanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Słyszałem kiedyś opinie że te atrapy śrubek łatwo zgubić :) Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś opinie że te atrapy śrubek łatwo zgubić :) Prawda to?

Prawda  <_<

Jak Ktoś bardzo się postara to nawet paznokciem da radę wyjąć  ^_^

Śrubka nie jest wkręcana (brak gwintu), tylko wciskana  :mellow:

Tak to wygląda:

_DSC8821.14092014132157.jpg

Zapobiegawczo można ją wcisnąć na trochę kleju lub podkleić od wewnętrznej strony bezela. Jest to dość często praktykowane i ja też tak uczyniłem  :D

Wkręt ten kosztuje 8 zł. + przesyłka na alle. i jest to dobra cena bo w serwisach zagranicznych już za 1 szt. trzeba zapłacić 8$  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam. Dzis dostałem info (po kilku mailach) że zegarek będzie u mnie jutro.

Zobaczymy.

Kurde :)

Nie kłamali.

Dziś odebrałem zegareczek i powiem Wam, że jest w stanie 9/10.

Jestem mega zadowolony.

Fotki wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja po mojej pierwszej transakcji z TigerCasio.

Zegarek wylicytowany za 225 pln z przesyłką. Dużo wątpliwości po przeczytaniu komentarzy na allegro ale ja jestem mega zadowolony z tego zakupu. Stan zegarka jest jak nowy. Jakieś tam ryski na zapięciu bransolety. Reszta idealna. Po śrubkach można stwierdzić, że nie był rozbierany. Zaliczył już kąpiel :)

Na razie coś nie łapie synchronizacji ale GW-M5610 też nie złapał więc może w nocy.

Koniec licytacji 26.11. dziś zegarek u mnie czyli takie 7 dni roboczych - myślę, że jak na przesyłkę z USA to super. Po historii śledzenia przesyłki widać, że zegarek został wysłany najpierw do polski, do Niska a z Niska do mnie. W Nisku był 3.12.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni więc te komentarze pewnie mają swoje uzasadnienie ale mi tym razem się udało.

 

Parę fotek.

 

post-71916-0-44029200-1417886069_thumb.jpg

post-71916-0-08748700-1417886081_thumb.jpg

post-71916-0-91302800-1417886089_thumb.jpg

post-71916-0-65007200-1417886096_thumb.jpg

 

I fotka porównawcza wielkości z GW-M5610. WIem, że dla wielu z Was 56xx to model "wzorcowy" dlatego myślę, że GW-810BXD też by się sprawdzał z uwagi na podobną wielkość.

 

post-71916-0-70469000-1417886224_thumb.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 5610 jest dostępny w wersji z zakręcanym deklem? Można gdzieś za granicą kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior graty!

Co prawda to nie moja bajka ten "G" ale niech się nosi  :)

Za tą cenę prawie nowy G z synchronizacją, solarem i na bransolecie do tego niedostępny i rzadko spotykany to dla kolekcjonera G jak za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior napisz jak z baterią bo widzę że jest jak u mnie na M, moja do tej pory się nie naładowała ale w nie było jak do tej pory słonecznego dnia, napisz jak będzie u Ciebie.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 5610 jest dostępny w wersji z zakręcanym deklem? Można gdzieś za granicą kupić.

Np. GW-5000 jest z zakręcanym deklem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto co dziś dziadek przyniósł mi dziś żebym mu nastawił ;p kupił zegarek typowo na prace na działce ale widać czym był wzorowany model ;p a swoją droga ma lepsze podświetlenie niż oryginał c0f58b81cd126c9917e8b0596967d94b.jpg

 

1c3dbf147f152b42aaa19e06861ed702.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym. Jedyne wskazówkowe g-shocki które mi się podobają :wub:
GPW-1000RAF

15772158300_016f745e84_h.jpg15958778502_2b33d64ef2_h.jpg

Edytowane przez Super_kulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś tutaj odpisywał na pytanie o G z białą tarczą... chyba Piowa albo Strzała

Czy moglibyście mi przypomnieć jakie to były modele, bo nie mogę tego znaleść?

Jeden to był napewno GA-1000 (straszny brzydal)

 

post-71916-0-83106800-1417993326_thumb.png

 

A ten drugi to był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Piowa.

 

Szanse na znalezienie białego Gieza raczej marne :( o to by było to.

 

Jest jeden na ebay ($400) :/

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a co takiego skrywaja te male pudeleczka?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.