Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
clusca

OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

Rekomendowane odpowiedzi

Mają też polską wersję strony to może coś na miejscu mają?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się przewinął wcześniej i nie było narzekań, więc zaryzykowałem. Płaciłem PP, w razie "W" pewnie oddadzą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają też polską wersję strony to może coś na miejscu mają?

To może się udać :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A to sprawdzony sklep?

Szkoda ze ten Roman taki niewygodny :)

Czwarty raz nie kupię ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba to błąd na stronie bo na górze jest -20% i na polskiej stronie się zgadza a tu odlicza na dole -50% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żabę magmową zaklepalem, a cena jak na czarny frajdej niezła.

Ile wyszło i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, masz rację, coś jest nie tak. Zapłaciłem 149,50 euro za Romka i mi płatność PP przeszła. Ciekawe, czy przyjdzie ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, masz rację, coś jest nie tak. Zapłaciłem 149,50 euro za Romka i mi płatność PP przeszła. Ciekawe, czy przyjdzie ;)

Maciek, moja też przeszła ale to jeszcze nie Roman w garści  :P

A dwa, nie ma bata aby to jutro doszło  :D

W ogóle po zamówieniu chyba widziałeś duży napis ... przepraszamy ale dziś BF i przesyłki mogą się opóźnić  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info, że moje zamówienie zostanie przekazane przewoźnikowi dziś wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info, że moje zamówienie zostanie przekazane przewoźnikowi dziś wieczorem :)

Czyli jednak będzie na jutro. :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info, że moje zamówienie zostanie przekazane przewoźnikowi dziś wieczorem :)

Ale jaja :o

Ja nic nie dostałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że na jutro dotrze, ale cena całkiem niezła, więc warto poczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chcieli anulować zamówienie z powodu błędu na stronie, potem chcieli doplaty 50e więc postraszylem sporem europejskim i zwrotem 45e za przewalutowanie. Zmiękli szybciutko i wysłali Romana za 2150 ;-)

Luigi oferował nawet w zamian za anulowanie zamówienia rabat 20% forever.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jedynie Romek taki tanio wychodził i to tylko na Belgijskiej zakładce :(


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GeRmAnOs

Ale to o Roman the Great piszesz? ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Z włoskiej strony kupowałem.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja :o

Ja nic nie dostałem :(

Spoko, może Ci jeszcze przyślą.

Jestem ciekaw, czy jeśli go dostanę, to podświetlenie będzie na równi z tym z WS, który dostałeś, bo podświetlenie i kontrast, to loteria z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Z włoskiej strony kupowałem.

Aaaa, to ten tajemny sklep był ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, może Ci jeszcze przyślą.

Jestem ciekaw, czy jeśli go dostanę, to podświetlenie będzie na równi z tym z WS, który dostałeś, bo podświetlenie i kontrast, to loteria z tego co widzę.

Wczoraj dostałem :)

No ale to jeszcze nie tracking a zapewne automat.

Na polskiej stronie jest dostawa DHL 2-5 dni roboczych -_-

A co do kontrastu i podświetlenia to też się obawiam.

Ostatnio trafiłem idealnie :)

Pewnie to nie norma ale kilka Romanów przerobiłem i do tej pory te "gorsze" były z Azji a z EU było OK ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak coś to mój znajomy z roboty chciał Rangemana i pewnie by chętnie odkupił jak ci coś nie przypasuje :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem maila, ze wyslany oraz drugiego, ze przepraszaja za opozniona wysylke i w ramach przeprosin oferuja kod z 10% rabatu na kolejne zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem to samo.

Przy rejestracji też dostałem jakąś zniżkę.

I mam już tracking :)

Dostawa 26-28.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma sklep z dobra cena na :

MSG-S200G-1AER ?

Najtaniej znalazłem za 107£

Z góry dzięki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak coś to mój znajomy z roboty chciał Rangemana i pewnie by chętnie odkupił jak ci coś nie przypasuje :)

Będę pamiętał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA
       
      Zegarek męski Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic
      SPRZEDANY PROSZĘ NIE KASOWAĆ 
      Stan 7/10
      💥👉⌚️🏎
      Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R to świetna propozycja dla fanów wyścigów rajdowych i jednowskazówkowych zegarków. Swoją stylistyką model nawiązuje właśnie do motoryzacji. Jego czarny, skórzany pasek z okrągłymi wycięciami zdobią czerwone przeszycia. Srebrną kopertę o okrągłym kształcie wykonano ze szczotkowanej stali szlachetnej. Osadzono w niej szarą, szczotkowaną, przykrytą szkłem szafirowym tarczę, która pokazuje czas za pomocą jednej wskazówki. Na wysokości godziny szóstej ulokowano datownik dni miesiąca. Pracę mechanizmu automatycznego, który odpowiada za dokładny chód zegarka, możemy oglądać przez zakręcany, transparentny dekiel.
      Specyfikacja:
      marka: Schaumburg model: GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R koperta: szczotkowana, srebrna stali szlachetnej pasek: 3 paski typu RALLY w komplecie (używane, w bardzo dobrym stanie, przygotowane do sprzedaży i ponownego noszenia) tarcza: szara, szczotkowana, szkło: szafirowe datownik: dni miesiąca. mechanizm:szwajcarski, manufakturowy mechanizm automatyczny SW-20A. dekiel: zakręcany i transparentny wodoszczelność: 50 metrów szerokość koperty: 45.00 mm firmowe pudełko Schaumburg skóropodobne i tekturowe Stan zegarka: mechanicznie zegarek jest w stanie idealnym, wizualnie nosi normalne, ślady noszenia, widoczne na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają chyba każdą ryskę, nie były retuszowane. 💥👉⌚️🏎
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       















    • Przez Z_bych
      [SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA] SOTHIS Spirit of Moon No. 4 automatyczny CHRONO DATA POINTER FAZY KSIĘŻYCA, FULL DATA używany gwarancja
      CENA 5900 zł + KOSZT WYSYŁKI - chętnie zamienię się na jakiś fajny, ciekawy zegarek w podobnej cenie
      STAN 8/10 - wszystko jest pokazane na zdjęciach w trybie markro
      😍💥👉⌚
      Marka zegarków SOTHIS została założona przez Wolfganga Steinkrügera w 1996 roku w Bielefeld w Niemczech. Pierwszym modelem wyprodukowanym przez markę jest „SPIRIT OF MOON”; o średnicy 39 mm i 3 różnych wariantach tarczy. W 1998 roku zegarek „Duch Księżyca” zdobył nagrodę w konkursie „Goldene Unruh” w Bazylei.
      Nazwa marki SOTHIS została zainspirowana greckim imieniem egipskiej bogini Sopdet. W astrologii SOTHIS można porównać z gwiazdą SYRIUSZ, znajdującą się w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa (Canis Maior). Jako najjaśniejsza gwiazda na północnym, zimowym niebie, gwiazda ta była czczona w staroegipskiej mitologii jako bogini SOTHIS, która ukazywała starożytnym Egipcjanom nie tylko przejście starego roku w nowy, ale także wylewy Nilu.
      Zegarki Sothis są wyposażone w kalibry chronografu firmy ETA (7750, 7751, 7753 i 7754), z wyjątkiem kalibru 2025 firmy Dubois Depraz. Wszystkie elementy są bogato zdobione perełkowaniem, pasami genewskimi i śrubami w kolorze niebieskim. Każdy mechanizm automatyczny ma pozłacany rotor z grawerowaną konstelacją Wielkiego Psa (CANIS MAJOR) i srebrnym logo marki.
      Sprzedawany zegarek to The Spirit Of Moon Nr 4 i ma bardzo unikalne fwskazanie faz księżyca, tarczę z fluorescencyjnymi kolorami niebieskim, żółtym i czerwonym na czarnej, matowej tarczy – po prostu bardzo nietypowy zegarek.
      😍💥👉⌚
      Specyfikacja:
      Mechanizm: ETA-Valjoux 7751, wersja personalizowana, bogato zdobiony, grawerowany, pozłacany rotor, rezerwa chodu 48 h, 25 kamieni, częstotliwość 28800 A/h Funkcje: godziny, minuty, mała sekunda, pełny kalendarz, fazy księżyca, chronograf z 3 licznikami, automatyczny naciąg Koperta: stal nierdzewna L 316, obustronnie szkło szafirowe, wodoodporność 5 atm Wymiary: Ø 42,5 mm, wysokość 13,9 mm Tarcza: czarna, ta niezwykle bogato zdobiona tarcza zawiera 73 pojedyncze aplikacje Pasek: skórzany pasek z zapięciem na sprzączkę, bransoleta ze stali nierdzewnej Limitowana edycja 500 sztuk Wodoszczelność: 5 ATM Materiał lunety Stal Szkło Szkiełko szafirowe Cyferblat Czarny Cyfry Rzymskie Pozostałe informacja: przezroczysty dekiel, szybka korekta daty Stan: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, po pełnym serwisie zegarmistrzowskim, w bardzo dobrym stanie wizualnym, szkło w stanie idealnym, minimalne ślady na kopercie.  












    • Przez Z_bych
      Dwa, a jeden fajniejszy od drugiego
      😍💥👉⌚
      Zegarek męski G.Gerlach RWD 6 automatyczny, używany, w bardzo dobrym stanie, gwarancja
      1450 zł + wysyłka
      Stan 7/10 tak bezpiecznie
      😍💥👉⌚
      RWD-6 to słynny przedwojenny polski samolot – na którym Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura wygrali zawody samolotów turystycznych „Challange 1932”.
      Aby uczcić to wydarzenie Producent Fundacja Polskiej Myśli Technicznej G.Gerlach skonstruowała zegarek o po raz pierwszy nawiązujący do osiągnięć polskiego lotnictwa cywilnego.
      Koperta o średnicy 40mm, zakręcana koronka, wodoodporność 100m, powłoka antyrefleksyjna na szkiełku sprawia, że jest to wyjątkowy zegarek o bardzo uniwersalnym charakterze.
      Specyfikacja:
      Średnica koperty bez koronki: 40 mm Wodoszczelność: 100 m Koronka zakręcana Mechanizm SeaGull ST2551, z modułem centralnej sekundy Szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Gwarancja 12 miesiące. Stan mechaniczny: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, na punktualnym, równym chodzie, z pełną rezerwą chodu Stan wizualny: zegarek w bardzo dobrym stanie, drobne ślady (niewielkie ryski) na deklu i kopercie, szkło czyste, bez skazy W komplecie: pudełko, szyty ręcznie pasek w bardzo dobrym stanie, nowy, firmowy pasek  😍💥👉⌚
      Zegarek męski TISSOT PRS 516 AUTOMATIC T91.1.483.51 – klasyk w nowym wydaniu
      Cena 1800 zł + wysyłka
      Stan 7/10 
      😍💥👉⌚
      Ten model model to klasyczny klasyk
      Chyba najładniejsza wersja Tissota PRS 516. Uniwersalny rozmiar 40 mm, smukła koperta no i podwieszane indeksy, najładniejsze jakie zostały wymyślone do PRS'ów. No i wyjątkowo fajny wahnik świetnie oddają sportowo-motoryzacyjny charakter tego zegarka.
      Zegarek ma założony nowy pasek w klimacie zegarków związanych ze sportami motoryzacyjnymi. 
      Zegarek jest używany, ma tego ślady, wszystkie widoczne na zdjęciach (na bezelu i kopercie, nic poważnego, zadrapania na bezelu tych modeli to znak rozpoznawczy
      Mechanicznie zegarek jest bez zastrzeżeń, na ładnym, równym, czystym chodzie, data przeskakuje ładnie i szybko. Polecam, bo zegarek dość rzadko pojawia się na rynku a czarna wersja jest chyba najbardziej efektowna. 
      Specyfikacja:
      Marka: Tissot Model: PRS516  Ref.: T91.1.483.51 (T91148351) Mechanizm: ETA 2836-2 automatyczny, z komplikacją dnia tygodnia i dnia miesiąca Koperta: stalowa,  Dekiel: zakręcany, przeszklony Indeksy i wskazówki: luminowane Wodoszczelność: 50 m Szkło: szafirowe Uszy: 20 mm Pasek: czarny, nowy, naturalna skóra W komplecie: Pudełko, karta gwarancyjna, bransoletka 😍💥👉⌚


























    • Przez Z_bych
      1. Zegarek męski damski Marcello C chronometr czerwony 38 mm
      Cena 1450 zł + koszt wysyłki
      Stan bezpieczne 7/10 
      👉⌚
      Marcello C to niemiecka marka zegarków mechanicznych, założona w 1993 roku przez miłośnika zegarmistrzostwa, Marcellsa Kainza. Siedziba firmy znajduje się w Würselen w Niemczech. Od pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy aż do dziś zegarki Marcello C charakteryzują się wyjątkową dbałością o detal. Kilka szczegółów starałem się pokazać na zdjęciach. Wzornictwo jest raczej klasyczne, ale w każdym modelu projektant starał się dodać coś nowego, oryginalnego, ale idealnie wkomponowanego w całość produktu. Marcello C korzysta oczywiście z solidnych mechanizmów i sprawdzonych materiałów. Te zegarki mają cieszyć, ale mają być także niezawodnym, funkcjonalnym zegarkiem.
      👉⌚
      Specyfikacja:
      Marka: Marcello C Kraj produkcji: Niemcy Szerokość koperty: 38 mm Grubość zegarka ze szkłem: 13 mm Materiał koperty: stal nierdzewna Szkło górne i dolne: szafirowe Kolor tarczyL czerwony Mechanizm: automatyczny Valjoux 7750 Funkcje: wskazania godzina, minuta, sekunda, stoper 30 min, podwójna data Wodoszczelność: 5 ATM Pasek: ze skóry naturalnej, czarny, oryginalny w bardzo dobrym stanie. Szerokość paska: 18 mm Czas powstania: pocz. XXI w. Stan wizualny: zegarek używany, nosi drobne ślady na polerowanych częściach koperty, szkło bez śladów Stan mechaniczny: zegarek w stanie idealnym, na dokładnym, równym, ładnym, czystym chodzie, wskazówki zerują, daty przeskakują płynnie, rezerwa chodu w granicach 48 h. Dokładność ok. +10 s/doba. Gwarancja: 1 rok W komplecie: zegarek, pasek, pudełko zastępcze. 😍💥👉⌚
      Męski zegarek nurkowy Seiko Prospex SNE545P1 - budżetowy tuńczyk w fajnych kolorach 
      Cena 1250 zł + wysyłka
      Stan: bezpieczne 8/10
      ⌚🤿
      Nie ma się tym razem co rozwijać 🙂 Bardzo fajne, świetnie leżące na każdym męskim nadgarstku Seiko. Na dodatek niedrogie to Seiko, w fajnych kolorach i z "celnym" sekundnikiem 😉
      W końcu wiadomo powszechnie - Seiko są lepsze!
      Dlatego już tylko...
      Specyfikacja:
      Marka: Seiko Model: Prospex SNE545P1 Odczyt: analogowy Materiał koperty: stal nierdzewna i plastik (żywica) Rodzaj mechanizmu: kwarcowy, solarny, V157, datownik Szerokość koperty: 47 mm Grubość koperty: 12,5 mm Rodzaj szkła: mineralne utwardzane, hardlex Wodoszczelność: 200 m Kolor tarczy: czarny Materiał paska: silikon Szerokość paska: 22 mm do 20 mm przy klamerce Kolor paska: biały/bardzo jasno szary Powłoka luminescencyjna: wskazówki, indeksy i luneta, LumiBrite Norma dla zegarków nurkowych: ISO 6425 Inne: zakręcana koronka i dekiel Stan mechaniczny zegarka - idealny Stan wizualny: zegarek używany ale w bardzo dobrym stanie Komplet: zegarek, z dowodem pierwszego zakupu, dokumentami Gwarancja: standardowa, 24 miesiące 😍💥👉⌚🤿
       
       























    • Przez mrlaq
      Posiadam zegarek Casio Edifice EQW-M1000D (5061). Coś się podziało, nie przestawił się z czasu zimowego na letni i teraz chodzi godzinę do tyłu. Próbowałem już podziałać z instrukcją i totalnie nic nie idzie zrobić albo co po prostu ja w tym jestem sierotą. Może jakaś dobra dusza byłaby w stanie pomóc.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.