Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuj臋 馃槉

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za , a nawet przeciw.聽:D

Bo stragan, to zaraz nalot CBA, ABW i innych. Ale w tajnej konspiracji..... 馃槃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
16 minut temu, PM1122 napisa艂(-a):

Jestem za , a nawet przeciw.聽:D

Bo stragan, to zaraz nalot CBA, ABW i innych. Ale w tajnej konspiracji..... 馃槃

Aaaa...

No tak. Tajne komplety albo siekiera, motyka, bimber, szklanka..

馃檪鉁岋笍馃槀

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
19 godzin temu, Yodek napisa艂(-a):

Heh..

Mam gdzie艣 kultowe wcieranie i magiczne 贸semki gdzie surowe, nowe tralki 偶艂opi膮 politur臋 kiej by skacowany jegomo艣膰 wod臋 spode og贸rkuf...

馃ぃ馃ぃ

To fakt, pierwsze warstwy robi艂em p臋dzelkiem, dopiero jak si臋 nasyci艂o i zacz臋艂o nabiera膰 po艂ysku to dopiero tamponem.

A maczanie nie daje efektu聽鈽癸笍, chyba 偶e zale偶y na pe艂nym macie...

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
11 minut temu, Lamela napisa艂(-a):

To fakt, pierwsze warstwy robi艂em p臋dzelkiem, dopiero jak si臋 nasyci艂o i zacz臋艂o nabiera膰 po艂ysku to dopiero tamponem.

A maczanie nie daje efektu聽鈽癸笍, chyba 偶e zale偶y na pe艂nym macie...

Maczanie robi臋 na pocz膮tek- 偶eby nowe drewno napi艂o si臋聽tyle ile mu potrzeba. Kilkudziesi臋ciokrotnie聽malowanie p臋dzelkiem czy tamponem to nie na moje nerwy 馃槃.

Jak sie juz napije i wyschnie to przecierka wat膮 stalow膮 i juz 1-2 raz p臋dzlem czy tampon dla atencji 鈽猴笍

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
2 godziny temu, Yodek napisa艂(-a):

Aaaa...

No tak. Tajne komplety albo siekiera, motyka, bimber, szklanka..

馃檪鉁岋笍馃槀

Noo, mam kilka takich tarcz do poprawek - a wiadomo, 偶e to niemieckie - wi臋c, s膮 beeee聽:D

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
26 minut temu, PM1122 napisa艂(-a):

Noo, mam kilka takich tarcz do poprawek - a wiadomo, 偶e to niemieckie - wi臋c, s膮 beeee聽:D

Ukryta opcja niemiecka. Wp艂ywy z Berlina 馃槀

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Czy ko偶elanka uzdatnia te偶 tarcze do ma艂ych budzik贸w???

No te cyferki i inne takie

?

?


Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
W dniu 21.10.2022 o 19:56, Anansi napisa艂(-a):

Korzystaj膮c z gry s艂贸w i j臋zyk贸w proponowa艂bym "Shieldmaiden". ;)

O3SEUT.jpg.369a1a058dcea1d32546624ef454f43a.jpg

Lagerta - jestem na etapie 4 sezonu.聽


To jest moje zdanie i ja je ca艂kowicie popieram.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Hmm..

Naprawd臋 trudno mi si臋 ju偶 wykr臋ca膰 i czyni膰 wymy艣lne figury geometryczne przy wymy艣laniu powod贸w z jakich nie podejmuj臋 si臋 bra膰 pracy od innych z renowacj膮 tarcz i skrzy艅- chcia艂am wyda膰聽

O艢WISZCZENIE...

O艣wiadczam, 偶e opr贸cz niew膮tpliwie braku profrsjonalizmu i do艣wiadczenia:

- wzdragam si臋 przed braniem pieni臋dzy za jakiekolwiek prace z powy偶szych powod贸w,

- brak czasu to pow贸d trywialny,

- pow贸d nie trywialny ale dla mnie聽bardzo wa偶ki - problemy ze zdrowiem i samopoczuciem powoduj膮ce niestabilno艣膰 prac i trudno艣ci w ich realizacji. Zwyrodnienia w calym kr臋gos艂upie, problemy ze wzrokiem, no i z "glow膮" 馃槢馃お uniemo偶liwiaj膮 nadmiar zaj臋膰 tego typu,

- robi臋 tylko sobie, bo na tyle mnie sta膰. Na razie...

Nie chcia艂am publicznie ojojojczy膰 , ale jestem zmuszona aby Kole偶e艅stwo wiedzia艂o DLACZEGO odmawiam - nie robi臋 tego z egoizmu, wywy偶szania si臋, pr贸偶no艣ci. Robi臋 to dlatego aby uci膮膰 definitywnie niezr臋czne sytuacje.

Uprzejmie i uni偶enie prosz臋 Pa艅stwa o wyrozumia艂o艣膰 i wybaczenie moich niedoskona艂o艣ci i S艁ABO艢CI 馃き馃..

Oczywi艣cie mog臋 co艣 radzi膰 i pisa膰,聽cho膰 te偶 czuj臋, 偶e wchodz臋 w buty "wszechwiedz膮cej, wszechdoskona艂ej" co mnie kr臋puje. Radz臋 jak potrafi臋 bo domy艣lam si臋, ze jest wielka potrzeba w tej kwestii, ale na b艂yszcz膮ce trzewiki towarzysza Stalina - nie traktujcie mnie jak objawienia - to 偶e zrobi艂am聽kilkana艣cie mo偶e, tarcz - nie czyni mnie totemem...

Dzi臋kuj臋 za uwag臋

馃槃馃榿

Edytowane przez Yodek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Trzymaj si臋......zdrowie najwa偶niejsze聽:)

W ko艅cu to hobby - zami艂owanie. Ma by膰 przyjemnie, a nie , 偶e przerodzi si臋, w dodatkow膮, ci臋偶k膮 prac臋.聽

PS... mam kilka tarcz, ale boj臋 si臋 strasznie. Wi臋c, jak by co, to licz臋 jedynie na drobne porady.聽

Wiadomo, tarcza to pierwsza rzecz na kt贸r膮 ka偶dy patrzy. Niech b臋dzie zm臋czona, no ale nie , 偶e strasznie brzydka.聽;)

Edytowane przez PM1122

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
43 minuty temu, PM1122 napisa艂(-a):

Trzymaj si臋......zdrowie najwa偶niejsze聽:)

W ko艅cu to hobby - zami艂owanie. Ma by膰 przyjemnie, a nie , 偶e przerodzi si臋, w dodatkow膮, ci臋偶k膮 prac臋.聽

PS... mam kilka tarcz, ale boj臋 si臋 strasznie. Wi臋c, jak by co, to licz臋 jedynie na drobne porady.聽

Wiadomo, tarcza to pierwsza rzecz na kt贸r膮 ka偶dy patrzy. Niech b臋dzie zm臋czona, no ale nie , 偶e strasznie brzydka.聽;)

Dzi臋ki 馃榿鉁岋笍.

PM - za ka偶dym razem si臋 boj臋 jak zaczynam co艣 robi膰 z tarczami.

Ka偶da jest inna, nawet jak z takich samych zegar贸w od tego samego prodenta i wykonana ta sam膮 technik膮. Ale ka偶da z nich by艂a聽inaczej traktowana, myta czym艣, piernik wie czym, lub nie myta. Okopcona dymem, starta po ca艂o艣ci albo podrapana...

I za ka偶dym razem, za ka偶dym - trzeba wymy艣la膰 co innego, stosowa膰 co innego. Ja za ka偶dym razem kombinuj臋, testuj臋 i wymy艣lam NIESTWORZONE techniki i odczynniki 馃ぃ.. Ja nie mam swoich metod - raz za聽razem jestem szalonym odkrywc膮.

Kto zdrowy na umy艣le powierzy艂by swoj膮 unikaln膮 tarcz臋 w r臋ce takiego renowatora? 馃お

Tak - z ca艂膮 pewnoci膮 mam jakie艣 ZDOLNO艢CI, 偶e w takich warunkach mam jakie艣 efekty.聽

No cuszzz - bez w膮tpienia jestem pi臋kna, zdolna, m膮dra i co tam jeszcze wymy艣li膰?? 馃ぃ馃ぃ.

PM - kup za kilka fi艅skich cebulion贸w ze 2-3 zdezelowane聽tarcze, podobne do tych co masz. Popr贸buj, potestuj - mo偶e si臋 zniech臋cisz definitywnie. Mo偶e akurat przekonasz 馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
6 godzin temu, Yodek napisa艂(-a):

Hmm..

Naprawd臋 trudno mi si臋 ju偶 wykr臋ca膰 i czyni膰 wymy艣lne figury geometryczne przy wymy艣laniu powod贸w z jakich nie podejmuj臋 si臋 bra膰 pracy od innych z renowacj膮 tarcz i skrzy艅- chcia艂am wyda膰聽

O艢WISZCZENIE...

O艣wiadczam, 偶e opr贸cz niew膮tpliwie braku profrsjonalizmu i do艣wiadczenia:

- wzdragam si臋 przed braniem pieni臋dzy za jakiekolwiek prace z powy偶szych powod贸w,

- brak czasu to pow贸d trywialny,

- pow贸d nie trywialny ale dla mnie聽bardzo wa偶ki - problemy ze zdrowiem i samopoczuciem powoduj膮ce niestabilno艣膰 prac i trudno艣ci w ich realizacji. Zwyrodnienia w calym kr臋gos艂upie, problemy ze wzrokiem, no i z "glow膮" 馃槢馃お uniemo偶liwiaj膮 nadmiar zaj臋膰 tego typu,

- robi臋 tylko sobie, bo na tyle mnie sta膰. Na razie...

Nie chcia艂am publicznie ojojojczy膰 , ale jestem zmuszona aby Kole偶e艅stwo wiedzia艂o DLACZEGO odmawiam - nie robi臋 tego z egoizmu, wywy偶szania si臋, pr贸偶no艣ci. Robi臋 to dlatego aby uci膮膰 definitywnie niezr臋czne sytuacje.

Uprzejmie i uni偶enie prosz臋 Pa艅stwa o wyrozumia艂o艣膰 i wybaczenie moich niedoskona艂o艣ci i S艁ABO艢CI 馃き馃..

Oczywi艣cie mog臋 co艣 radzi膰 i pisa膰,聽cho膰 te偶 czuj臋, 偶e wchodz臋 w buty "wszechwiedz膮cej, wszechdoskona艂ej" co mnie kr臋puje. Radz臋 jak potrafi臋 bo domy艣lam si臋, ze jest wielka potrzeba w tej kwestii, ale na b艂yszcz膮ce trzewiki towarzysza Stalina - nie traktujcie mnie jak objawienia - to 偶e zrobi艂am聽kilkana艣cie mo偶e, tarcz - nie czyni mnie totemem...

Dzi臋kuj臋 za uwag臋

馃槃馃榿

Ale nie rezygnuj przypadkiem z pokazywania tego, co Ci si臋 uda zrobi膰. Jeste艣my pod wra偶eniem, zazdro艣cimy efekt贸w - ale przynajmniej widzimy, 偶e DA SI臉 ZROBI膯 i sami w ko艅cu bierzemy si臋 za to.

Do tej pory sam nie tkn膮艂em bejcy i politury i unika艂em jak ognia obr贸bki drewna, ale widz膮c Twoje efekty spr贸bowa艂em - i WOW ! , wysz艂o聽馃檪. Ju偶 si臋 wzi膮艂em za regeneracj臋 robionej na maho艅 kasety do stopera (jako艣 dot膮d jej straszny stan nie przeszkadza艂...), a i jaka艣 tarcza czeka w kolejce. To Tw贸j sukces 馃榾.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
34 minuty temu, Lamela napisa艂(-a):

Ale nie rezygnuj przypadkiem z pokazywania tego, co Ci si臋 uda zrobi膰. Jeste艣my pod wra偶eniem, zazdro艣cimy efekt贸w - ale przynajmniej widzimy, 偶e DA SI臉 ZROBI膯 i sami w ko艅cu bierzemy si臋 za to.

Do tej pory sam nie tkn膮艂em bejcy i politury i unika艂em jak ognia obr贸bki drewna, ale widz膮c Twoje efekty spr贸bowa艂em - i WOW ! , wysz艂o聽馃檪. Ju偶 si臋 wzi膮艂em za regeneracj臋 robionej na maho艅 kasety do stopera (jako艣 dot膮d jej straszny stan nie przeszkadza艂...), a i jaka艣 tarcza czeka w kolejce. To Tw贸j sukces 馃榾.

I to jest to!

Oczywiscie, ze b臋d臋 pokazywa膰, czy lepsze czy gorsze, bo bez Was ca艂y ten antura偶 jest nic nie wart 馃榿.

I na to szczeg贸lnie nalegam i przekonuj臋 - trzeba spr贸bowa膰 a potem rozpacza膰, albo triumfowa膰.

Sama daj臋 przyk艂ad i nak艂aniam - nie dajmy sie zwariowa膰. 4 lata temu by艂am totalny leszcz.

Owszem - nie da si臋 za po艣rednictwem neta zosta膰 lekarzem, neurologiem itepe ale skromnym renowatorem jak najbardziej.聽 Jest szansa, ze pomazanych lakierem stare艅kich zegar贸w b臋dzie mniej.

Ciesz臋聽 sie jak nie wiem Lamelo, ze Ci si臋 uda艂o! Pami臋tam jak szala艂am z rado艣ci膮, az 艂zy w oczach si臋 kr臋ci艂y, jak roz艂o偶y艂am i z艂o偶y艂am pierwszy werk 鈽猴笍. Politurowanie tez zaczyna艂am 膰wiczy膰 na tralkach, potem listewki, a potem coraz wi臋ksze kawa艂ki.

Oczywi艣cie nie by艂am taki kozak - Les i reszta do艣wiadczonych koleg贸w pomagali i radzili. Bez ich pomocy, ka偶d膮 kolejna wpadka zniech臋ci艂aby mnie ca艂kowicie i nic by z tego nie bylo.. 馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
17 godzin temu, Yodek napisa艂(-a):

Hmm..

Naprawd臋 trudno mi si臋 ju偶 wykr臋ca膰 i czyni膰 wymy艣lne figury geometryczne przy wymy艣laniu powod贸w z jakich nie podejmuj臋 si臋 bra膰 pracy od innych z renowacj膮 tarcz i skrzy艅- chcia艂am wyda膰聽

O艢WISZCZENIE...

O艣wiadczam, 偶e opr贸cz niew膮tpliwie braku profrsjonalizmu i do艣wiadczenia:

- wzdragam si臋 przed braniem pieni臋dzy za jakiekolwiek prace z powy偶szych powod贸w,

- brak czasu to pow贸d trywialny,

- pow贸d nie trywialny ale dla mnie聽bardzo wa偶ki - problemy ze zdrowiem i samopoczuciem powoduj膮ce niestabilno艣膰 prac i trudno艣ci w ich realizacji. Zwyrodnienia w calym kr臋gos艂upie, problemy ze wzrokiem, no i z "glow膮" 馃槢馃お uniemo偶liwiaj膮 nadmiar zaj臋膰 tego typu,

- robi臋 tylko sobie, bo na tyle mnie sta膰. Na razie...

Nie chcia艂am publicznie ojojojczy膰 , ale jestem zmuszona aby Kole偶e艅stwo wiedzia艂o DLACZEGO odmawiam - nie robi臋 tego z egoizmu, wywy偶szania si臋, pr贸偶no艣ci. Robi臋 to dlatego aby uci膮膰 definitywnie niezr臋czne sytuacje.

Uprzejmie i uni偶enie prosz臋 Pa艅stwa o wyrozumia艂o艣膰 i wybaczenie moich niedoskona艂o艣ci i S艁ABO艢CI 馃き馃..

Oczywi艣cie mog臋 co艣 radzi膰 i pisa膰,聽cho膰 te偶 czuj臋, 偶e wchodz臋 w buty "wszechwiedz膮cej, wszechdoskona艂ej" co mnie kr臋puje. Radz臋 jak potrafi臋 bo domy艣lam si臋, ze jest wielka potrzeba w tej kwestii, ale na b艂yszcz膮ce trzewiki towarzysza Stalina - nie traktujcie mnie jak objawienia - to 偶e zrobi艂am聽kilkana艣cie mo偶e, tarcz - nie czyni mnie totemem...

Dzi臋kuj臋 za uwag臋

馃槃馃榿

Ale 偶e艣 wymy艣li艂a wym贸wki臋.聽

A wystarczy艂o prawd臋 napisa膰, 偶e op艂ywasz w bogactwa, 偶e lataj膮c kilkukrotnie w tygodnih w艂asnym odrzutowcem mi臋dzy Warszaw膮, Dubajem,聽 Nev-Yorkiem i Bombajem masz naprawd臋 ma艂o czasu na zabawy z drewienkiem.

W ko艅cu kas臋 trzeba robi膰 a nie w drwala czy hutnika - metalurga si臋 bawi膰. 馃槉

C贸偶, lepiej by膰 zapatrzon膮聽w s艂upki gie艂dowe...聽

.

.

.

.

.

Zdrowiej,聽聽

Widz臋, 偶e przej臋艂a艣 si臋 forumem i pro艣bami o pomoc, kt贸rej nie mo偶esz udzieli膰.

Daj se luuuuuz..聽 upi臋kszaj co mo偶esz i gdy mo偶esz dla w艂asnej satysfakcji a reszt膮 si臋 nie przejmuj...

Gdyby艣 mia艂 jak膮艣 tarcz臋 zrobi膰, to opisz to w temacie o tarczach - pisz臋 i prosz臋 o to w ka偶dym napotkanym (nietarczowym) temacie, gdzie czytam o poprawkach i odnawianiu tarcz ale bezskutecznie ..

Ma艂o chyba kogo obchodzi, 偶e taki temat istnieje. 馃檮 a mo偶na by艂oby go rozwin膮膰 gdyby by艂a wola ludu..聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Dziekuj臋 Zadro 馃..

Temat o tarczach? Jest takowy? Co艣 przegapi艂am?

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

A jest. Ale to w g艂贸wnych forach i temat ,, K膮cik zegarmistrzowski ", podtemat ,, Zr贸b to sam", no i tam jest temat o tarczach...... No ale fakt, 偶e rzadziej my tam zagl膮damy...聽

,, Porady..... ", to jednak porady聽:)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Aaaa...

Raczej nie czuj臋 si臋 dobrze poza nasz膮 Szuflandi膮.

Poza tym tam to raczej o tarczach nar臋cznych, malu艣kich. Dla mnie to dwa r贸偶ne byty 馃榿鉁岋笍

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
9 godzin temu, Yodek napisa艂(-a):

Dziekuj臋 Zadro 馃..

Temat o tarczach? Jest takowy? Co艣 przegapi艂am?

poczytaj:聽

mo偶e co艣 dodasz od siebie..

Lubi臋 uporz膮dkowane 偶ycie..聽聽

3 minuty temu, zadra napisa艂(-a):

poczytaj (chocia偶 ostatnie 2 strony.. )

Temat utworzony w 2009r..

Mo偶e dodasz co艣 od siebie - bardzo du偶o przy tarczach robisz - zawsze mo偶na "tam" co艣 pokaza膰 a "Tu" da膰 linka gdyby problem wyst膮pi艂, albo chcia艂aby艣 si臋 pochwali膰 efektami...

M贸g艂by ten temat (o tarczach) troch臋 ruszy膰 z miejsca, bo od 2 lat w zasadzie to tylko moje upadki tam upami臋tnione..聽

We藕 ta si臋 "spo艂ecze艅stwo" ruszta;

by艂by wi臋kszy porz膮dek i 艂atwiej informacje innym odszuka膰 bo w jednym, skondensowanym temacie..

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Zadro - wybacz - rozczaruj臋 Ci臋 馃槃..

Przejrza艂am temat o tarczach. I takie mam przemy艣lenia:

- temat g艂贸wnie o tarczach nar臋cznych, niewiele wsp贸lnego z tarczami du偶ych i znaaacznie starszych zegar贸w, inna technika, materia艂y i produkcja o kt贸rej nie mam bladego poj臋cia wi臋c si臋 zamkn臋 w tym zakresie,

- dokonywanie wpis贸w "ex katedra" niesie zobowi膮zanie do sprawdzonych, powtarzalnych metod - nie mam 呕ADNEJ metody i nie b臋d臋 swoim przyk艂adem zwodzi膰 ludzi, kt贸rzy nie daj Panie zechc膮 powtarza膰 moje wygibasy,

- mam w膮tpliwo艣ci czy zagl膮da tam kto艣 z du偶ych zegar贸w 偶eby szuka膰 pomocy. Twoje posty o historii i post臋pach z odnawianiem tarcz pozostaj膮 "nieme" - nikt nie podejmuje dyskusji, nie pyta o szczeg贸艂y - raczej dlatego ze nie wie o tym temacie jak i ja nie widzia艂am.

Moim zadaniem zmiksowany w膮tek "tam" nie przyniesie po偶ytku.

Oni powinni mie膰 sw贸j, a "my" (馃ぃ) sw贸j 馃お.

Pisz臋 w聽"poradach" i raczej tu pozostan臋. O poszczegolnych pracach na tarczach pisz臋 raczej ogl臋dnie, pokazuj膮c przed i po, bez szczeg贸艂owych detali po to by nie prowokowa膰 do 艣lepego na艣ladowania, a jedynie po to 偶eby eksperymentowa膰 i szuka膰 w艂asnej drogi tak jak ja robi臋.

Zadna moja "metoda" nie nadaje sie聽do powszechnej publikacji jako pewna..

馃鉁岋笍

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Wiesz co .. masz niew膮tpliwie racj臋, ALE mo偶e mozna za艂o偶y膰 nowy topick "Renoeacja tarcz zegarow" czy co艣 w tym stylu i tam mog艂aby艣 wrzuci膰 Swoje do艣wiadczenia...

Wiesz w poradach jest TYLE r贸偶nych w膮tk贸w, 偶e nikt tego nie znajdzie.... a szkoda...


Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
8 minut temu, mkl1 napisa艂(-a):

Wiesz co .. masz niew膮tpliwie racj臋, ALE mo偶e mozna za艂o偶y膰 nowy topick "Renoeacja tarcz zegarow" czy co艣 w tym stylu i tam mog艂aby艣 wrzuci膰 Swoje do艣wiadczenia...

Wiesz w poradach jest TYLE r贸偶nych w膮tk贸w, 偶e nikt tego nie znajdzie.... a szkoda...

Zgadzam si臋 z Tob膮 w ca艂ej rozci膮g艂o艣ci 鈽猴笍.

Ale mo偶e by膰 tak, ze kolejnych renowacji tarcz nie b臋dzie.

Musia艂abym wyprzeda膰 z po艂ow臋 zegar贸w 偶eby zrobi膰 miejsce na kolejne i ewentualne tarcze do聽roboty .

Niew膮tpliwie b臋d臋 musia艂a pr贸bowa膰 co艣 sprzeda膰 bo cud贸w nie ma - nie ma gdzie wciska膰 juz zegar贸w 馃槃. A zanim co艣 sprzedam to du偶o wody up艂ynie. Nie ma klimatu na sprzedawanie

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
22 minuty temu, Yodek napisa艂(-a):

Nie ma klimatu na sprzedawanie

:)


Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, Yodek napisa艂(-a):

temat g艂贸wnie o tarczach nar臋cznych

Ja go traktuj臋 "og贸lnie " - jak widzisz, wstawi艂em to co by艂o u mnie na tapecie, ale przykro tak pisa膰 sam dla siebie..

my艣l臋, 偶e mo偶na taki w膮tek o偶ywi膰 ale widz臋 te偶, 偶e brak ch臋tnych 馃様

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
3 godziny temu, zadra napisa艂(-a):

Ja go traktuj臋 "og贸lnie " - jak widzisz, wstawi艂em to co by艂o u mnie na tapecie, ale przykro tak pisa膰 sam dla siebie..

my艣l臋, 偶e mo偶na taki w膮tek o偶ywi膰 ale widz臋 te偶, 偶e brak ch臋tnych 馃様

Rozumiem, ale sam widzisz, 偶e jest wiele ciekawych w膮tk贸w, ale raz na jaki艣 czas, kto艣 co艣 dodaje nowego. One nie umar艂y, tylko bardzo wolno 偶yj膮. No c贸偶, co par臋 dni, zegara si臋 nie kupuje. Wi臋c, niecz臋sto jest co艣 do wstawienia.

A ten temat, 偶yje doskonale, bo ci膮gle, co艣 nowego, czy innego tu trafia. Cz臋sto kto艣 pyta o rad臋, o jaki艣 szczeg贸艂, a my ju偶 wiemy i pomagamy. Kto艣, kto co tydzie艅 ma tarcz臋 do zrobienia i co tydzie艅 inn膮...... tak, 偶e musi stosowa膰 r贸偶ne sposoby i metody - to b臋dzie,.., mo偶na w艂a艣ciwie powiedzie膰, 偶e taki kto艣, trudni si臋 tym zawodowo. Wi臋c raczej, szczeg贸艂y swego fachu, zachowa dla siebie.聽

A my, to amatorzy. Wi臋c pomagamy sobie , by zegary naprawia膰 jak najlepiej - noo, prawie 偶e fachowo...... A kto wie, mo偶e nawet i profesjonalnie聽;)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.
Uwaga: Tw贸j wpis zanim b臋dzie widoczny, b臋dzie wymaga艂 zatwierdzenia moderatora.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.