Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Konkursik

Sylwestrowo - Karnawałowy zegarek. Oddajemy 3 razy głos czyli na pierwsze, drugie i trzecie miejsce  

18 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zegarek może mało szampański, imprezowy, ale jednego nie można mu odmówić- napewno rzuca się w oczy. Gościł kilka razy na ręce przy okazji imprez i zawsze budził ciekawość :)

post-86227-0-28243300-1547060399_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot złoty w wieczorowym anturażu.

Złapałem najładniejszy, reszta pochowała się w szkatule :)

post-34219-0-34934200-1547060803_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda to marka od początku skazana na zwycięstwo. Jednak nie tylko nazwę Rosjanie wybrali wyjątkową - do tego doszła różnorodność, klasyka i piękno mechanicznych zegarków. Dla mnie Pobiedy są kwintesencją radzieckiej myśli zegarkowej. Uwielbiam prostotę i elegancję w każdym szczególe - zaczynając od koperty, przez tarcze, a na wskazówkach kończąc.

 

Klasyka nie musi być jednak nudna. Dziś popularne stają się zegarki wykonane z brązu i mosiądzu, a Rosjanie produkowali miedziane zegarki już w latach 50. :) Poniżej prezentuję swój wybór - zegarek z jednej strony klasyczny i elegancki, a z drugiej jego wygląd jest niecodzienny i bardzo ciekawy. Do tego z miedzianek to najrzadszy i moim zdaniem najciekawszy wybór. Z pewnością zwróciłby na siebie uwagę na imprezie :)

 

post-104390-0-21444100-1547060738_thumb.jpg

 

A kto odważyłby się założyć taki model?  :P

 

post-104390-0-00171500-1547060747_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z racji niskiej frekwencji też :)

Przedstawiam "pijaną" Sekonde czyli zegarek w asymetrycznej kopercie. Mam wrażenie że był projektowany podczas wielkiego balu. Taki radziecki Picasso :)

post-47356-0-69926500-1547062478_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja :), Ruskich nie lubię bo nas dranie ciemiężyli przez lata całe, ale zegarki robią fajne :)

Ten poniżej wprawia w konsternację większość którzy na niego patrzą, raz że mówią iż zle chodzi, dwa , po wyjaśnieniu ze to 24 h usiłują zgadnąć którą godzinę wskazuje :)

No jak ruski to musi być Rakieta!post-107633-0-99629500-1547063110.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim Którzy wzięli udział :)

Piękne zegarki Panowie. 

Za chwilę popracuje nad ankietą :)

 

Tymczasem zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swojego faworyta, ale wszystkie coś w sobie mają. Fajne zegarki pokazaliście :)

 

Edit: Jak już można zdradzać faworytów to mnie urzekło połączenie @Enkila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że będą walić drzwiami i oknami ,żeby pokazać swoje cuda - a tu mizerna frekwencja, może ktoś jeszcze wrzuci fotki ?


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wszystko można bo i tak zadecyduje ankieta.

 

Moimi faworatymi była damska "Czarodziejka" ale sie nie pojawiła i Wostok Aurora ale też nikt nie pokazał.

Popracuję chwile nad ankietą ale piwo już sobie otworzyłem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię te forumowe konkursy. Dreszczyk emocji, zawsze ciekawe interpretacje zawodników. Szkoda, że był mały odzew, ale jak się nie ma co się lubi...

Wracając do tematu, od razu pomyślałem o Koperniku, ale mam tylko pół bo bez wskazówek więc nie było jak wystawić.

Bardzo fajny pomysł z asymetryczną, więc duży plus dla Romana. Pamiętam, że podczas jednego z konkursu wystawiałem taką jako "brzydala", i podpisałem, że ktoś kto projektował kopertę napewno trzeźwy nie był :)

Rakiety 24h zawsze, przykuwają spojrzenie i rodzą sporo pytań, także gratulacje za pomysł Panowie.

Złoty Poljoty, Wostok i różowa Pobieda również mega klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już ankieta.

Przypominam, że ważne sa tylko głosy oddane na trzy pytania. 

Jak ktoś odda głos na jedno lub dwa to będzie głos nieważny.

 

Dajcie znać czy wszystko działa bo nie zawsze jest z tym dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie  - odnośnie frekwencji - dobrze można bawić się i w kilka osób :)

Tak mi się wydaje. Ja bawię sie dziś dobrze i sprawia mi przyjemność oglądanie Waszych fotek i opisów :)

 

Frekwencja jest jednak też wyznacznikiem trendu na forum i nie dziwię się, że coraz mniej takich zabaw.

Pokazanie jednego zegarka okazuje się być problemem w wątku konkursowym.

Pomimo, ze  każdy miał czas żeby przygotować zdjęcie.

 

A w nowych nabytkach frekwencja codzienna jest dość wysoka chociaż poziom pokazywanych zegarków jakoś mam wrażenie, że znacznie się obniżył   ;)

Do przemyślenia na przyszłość dla Zarządu i administracji. No ale to już tak na marginesie zupełnie.

 

 

Tymczasem liczym głosy w ankiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Zegarki super, zdjęcia fajne i przyjemnie się ogląda taką zabawę :)

 

Pytanie co by zachęciło innych do wzięcia udziału w zabawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Zegarki super, zdjęcia fajne i przyjemnie się ogląda taką zabawę :)

 

Pytanie co by zachęciło innych do wzięcia udziału w zabawie?

Lać :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lać :)

Chyba polać

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przegapiłem konkurs... Ale super zegarki Panowie. Już nie żałuję, bo i tak nie miałbym z wami szans...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki skromny Grzegorzu :)

A zegarki Panowie przednie, tylko szkoda, że tak mało.


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś o 20.00 koniec głosowania więc to już ostatnie godziny :)

 

Zwycięzca chyba i tak jest już znany, a i zasłużenie ;) Może ciekawiej by było, gdyby nie dało się zobaczyć wyników ankiety, aż do czasu ogłoszenia? Byłoby więcej emocji związanych z wygranymi, bo teraz w sumie i tak wiadomo kto na tym podium będzie. To tylko takie moje luźne pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej opcji ankiety :)

 

Co niektórzy pamiętają ankiety w których zwrot akcji następował niemal w ostatniej chwili i liczenie było do ostatniego glosu.

Ciekawiej jest gdy sumuje się głosy z dwoch- trzech ankiet ale tu była tylko jedna kategoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej opcji ankiety :)

 

Co niektórzy pamiętają ankiety w których zwrot akcji następował niemal w ostatniej chwili i liczenie było do ostatniego glosu.

Ciekawiej jest gdy sumuje się głosy z dwoch- trzech ankiet ale tu była tylko jedna kategoria.

 

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Przy kilku ankietach rzeczywiscie wyniki mogłyby być bardziej wyrównane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie ogłaszam, że zwycięzcą został nasz kolega Enkil 35 pkt  :)  :rolleyes:  :D 

Drugie miejsce zajął nasz kolega Mercel 20pkt   :)  :P  :lol: 

Trzecie miejsce zajął nasz kolega zbylak 14 pkt  :P  :lol:  :D 

 

Czwarte miejsce zajęli wszyscy pozostali  :D 

 

Dziękuję  wszystkim serdecznie za wspólną zabawę i za głosowanie.

Dziękuję Zarządowi za nagrody - kalendarze, dziękuję Przemkowi (ladek22) za wieczne wsparcie naszego działu.

 

Ja oczywiście jako organizator występowałem poza konkursem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.